Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) veector


veector
senior tag

:Y Az szép. Elég igényesre sikerült.

(#2) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

WoW csináld magad házi barkács. Nagyon jó ötlet, és kivitelezés, csak gratulálni tudok hozzá :R :R

All→M8

(#3) Samus


Samus
addikt

Nem semmi cucc, biztos nem ma kezdted az asztalosipart (felső marót sem tart otthon mindenki...). Én valamiféle támasztást, vagy keretet még kreáltam volna hozzá, ránézésre félő, hogy eldőlhet a behelyezett HDD, és a lemezek a melegen kívül csak a rázkódást utálják jobban...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#4) Takemoto válasza Samus (#3) üzenetére


Takemoto
tag

Köszönöm az elismeréseket! :R

Nem ma kezdtem ez igaz, de nem is vagyok benne, pedig szép szakma szerintem. Csak hébe-hóba készítek ezt-azt. Inkább csak hobbi asztalos vagyok.

Behajlás: gondolkoztam én is ezen, hogy körbe rakok még alátámasztást, de a végén maradt ez. Nem olyan vékony a rostalemez és cirka 17cm x 14cm-es az egész, ráadásul a csavarokkal előfeszítettem is egy kicsit. Eddig nem tapasztaltam, hogy meghajlott volna.

Rezgés: a venti olyan, hogy a talphoz (amit felcsavarozol a házhoz) a forgó rész kerete négy gumibakon ül, pontosabban most jelenleg lóg és nem jut át rezgés a lemezre. A MyBook-okban pedig szintén lehet valami csillapítás, mert használat közben nem rezeg a burkolatuk.

Üdv.: Takemoto

"Bringázás közben előbukkan belőlem az a lény, aki ebből a bolygóból lett; a vándor, aki este tiszta lélekkel pihenhet meg..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.