Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Sly0007 válasza trafoka (#50) üzenetére


Sly0007
tag

Nekem is ez a verzióm van. Egy olyant láttam a mikrofon problémára, hogy a fejlesztői lehetőségek között kapcsold be, hogy a kijelzőt nem kapcsolja ki töltéskor. és ilyenkor a mikrofont sem kapcsolja le állítólag. Nekem a saját problémám bonyolultabb, normál híváskor működik a mikrofon, de voip híváskor nem. Illetve egyik programmal működik a másikkal nem. Még próbálkozok...

(#52) Oceanus válasza Sly0007 (#51) üzenetére


Oceanus
tag

Haha a rohej az hogy mar az eredeti is csak 240 dollar :D

[link]

Ember tervez, Isten perverz!

(#53) VegyesTamás


VegyesTamás
senior tag

nna Takee 1 föltámasztva, jön megy teszi a dolgát :) estarnal cukik voltak, hogy adtak progit meg romot, drivert, meg leírást :D

[ Szerkesztve ]

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#54) jarod10 válasza Sly0007 (#48) üzenetére


jarod10
csendes tag

Sly0007
Te tapasztaktál olyat,hogy akivel beszèltèl, az szòlt, hogy kattogò hangot hall?
Nálam ez van bizonyos időközönkènt, rájöttem, hogy a kèpernyő lezáró hangjaát hallják a másik oldalt.
Mit lehet tenni szerinted.
Köszönöm előre is.

(#55) Sly0007 válasza jarod10 (#54) üzenetére


Sly0007
tag

Sajnos ez létező probléma, én általában kihangosítva beszélek a telefonnal, úgy használhatóbb. Sokan várjuk az új update-et. Folyamatosan nézem a vonatkozó angol nyelvű fórumot, állítólag létezik egy rom, amit még egy régebbi változatról húztak le, amivel jobban működik. Én inkább kivárom a hivatalos update-et, remélem hamar jön valami.

(#56) jarod10 válasza Sly0007 (#55) üzenetére


jarod10
csendes tag

oké, köszönöm, szólsz ha van valami?

(#57) Sly0007 válasza jarod10 (#56) üzenetére


Sly0007
tag

Ha látok szólok. amúgy azt írják, ez a probléma az utolsó update-el jött létre, ha egy régebbi verziójú romot használsz akkor nincs ilyen gond. Sajnos az egyel ezelőtti verzió olyan bugos volt, hogy használhatatlan, szóval a kettővel ezelőtti romot kell próbálni, ha nagyon zavar a dolog. Sajnos én nem vagyok túl profi az ilyen romcserékben, bár már csináltam, de itt a 3d kalibrációs problémák miatt nem merek belevágni, úgyhogy várom az új update-et.

(#58) VegyesTamás válasza Sly0007 (#57) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

kell a 3D-t kalibrálni? mert kicsit feltámasztott Takee-n mintha a tulajdonosnak úgy tűnne, hogy elment a 3D

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#59) Sly0007 válasza VegyesTamás (#58) üzenetére


Sly0007
tag

Igen, előfordul, hogy kalibrálni kell. Kis angol tudás kell, de nézzetek szét a http://forum.xda-developers.com/android/general/takee-1-review-3d-holographic-phone-t3202829/page48 oldalon. rögtön a legelső hozzászólásban le van írva a legfontosabb dolgok. Persze van akinek még igy sem jó a 3d. kivételek mindíg lesznek.

(#60) b-csigabiga


b-csigabiga
csendes tag

Sziasztok!

Mostanában szeretnék vásárolni 1 ilyen telefon! Szerintetek honnan érdemes? /coolicool.com ? /
Valami eu stock kellene, mert ami kínából jön, ha olcsóbb is, tuti NAV-os lesz, hiába nem DHL, csak "sima" kínai posta! Saját tapasztalat! :((
Ha jól értelmezem, akkor az automatikus update-ket /2 db/ nem szabad felrakni a mikrofon baj meg kattogó hang miatt?
Milyen kódolású 3D filmeket játszik le? Hol lehet ilyeneket találni? Az "ismert" helyeken? :)

Köszönöm,
BCsB

[ Szerkesztve ]

(#61) Sly0007 válasza b-csigabiga (#60) üzenetére


Sly0007
tag

Eu forrást nem tudok mondani, én pandawillről hozattam kínából, gyorspostát kellett választanom, pár dollárért, meg 10%-ért vámbiztosítást, de olcsóbb lett, mintha 27% vámot ki kellett volna csengetni, és egy hét alatt itt volt. Persze ha találsz totál vámmentes eu helyet olcsón, akkor hajrá, ez csak egy kicsit olcsóbb lehetőség. mp4-et nekem lejátszik, de az mkv fileokkal gondom van, igazából lejátsza, csak az 5.1 hangzással van baja, és nincs semmi hang a video alatt. Magyarul sokmindent lejátszik, de konvertálni kell sima sztereora. Jah és alapból nem kezeli az ntfs rendszert, szal 4 gb alatti video ajánlott, vagy valami progival elvileg át lehet rakni ntfs-re, de ezt még nem teszteltem. És igen, ha jól működik egyelőre ne frissits rá semmi update-et. bár vannak enyhén módosított romok, amik állítólag rootoltak, és a telefonmemóriát is feltuningolták benne, és nem kattognak, de rizikós elmegy-e a 3d-d vagy nem. Én továbbra is azt mondom nagyon jó cucc, gyors, szép meg minden, csak épp telefonálni macerás vele. márpedig ez egy telefon... :) Szóval egyelőre csak saját felelősségre vedd meg, én nem ajánlottam (persze én megvenném újra, ha még nem lenne) :) 3D filmek lelőhelye ugyebár kizárólag a boltokban :) véletlenül se torrentezd le piratebay-ről vagy ncore-ról őket. :)

[ Szerkesztve ]

(#62) b-csigabiga válasza Sly0007 (#61) üzenetére


b-csigabiga
csendes tag

Köszi a válaszod! Kicsit elbizonytalanítottál, mert nekem nagyon kellene telefonálnom ezzel a szerkezettel! :( Céges és magán kártya is kerülne bele. És a cégesen sokat kellene beszélnem, meg adatátvitel is fontos. /3G elég/ 2SIM + SD bővíthetőség meg jó kamera együtt ennyi pénzért nem nagyon található, a 3D csak hab lenne a tortán! /az hogy nem 5.0, vagy 5.1 az Android nem zavar/
Tényleg nagyon gáz a telefonálás? A vas szerintem nagyszerű, a korát jelentősen meghaladta, még most is "ütős", vagy nem?! :))
Szóval , nem tudom....... Pedig nagyon teccccc! :)

:K

[ Szerkesztve ]

(#63) Sly0007 válasza b-csigabiga (#62) üzenetére


Sly0007
tag

A vas nagyon jó szerintem, és dolgoznak a javításon egy nem megerősített infó alapján, mert a hiba szoftveres. Addig viszon tényleg gáz a telefonálás, akit hívok szinte mindenki panaszkodik, hogy nehezen hall. Állítólag megoldás egy bluetoth vagy egyéb kihangosító, vagy magát a telefont kihangosítva használni.

(#64) Nagytalp


Nagytalp
senior tag

Csinál az Estar egy telefont ami holografikus kijelzővel rendelkezik. Aztán feltelepít a honlapjára egy Magento webshop motort egy nem reszponzív témával. !!! Laughing Out Loud !!!

Nvidia RTX és AMD RX videókártyák raktárról!

(#65) Sly0007 válasza b-csigabiga (#62) üzenetére


Sly0007
tag

Teszteltem egy olyant, és működőképesnek tűnik, hogy vettem úgy egy éve egy toll alakú bluetooth headsettet (e-bay 2-3 ezer ft volt), és azzal beszélek. Remekül hangzik, nem kattog, jól működik. apró hátrány még egy kütyü amit magamnál kell hordani, feltölteni stb. Gondolom egy olyan okosóra szerű kütyüvel is jól működhet ezek szerint.

(#66) mrkmrk976


mrkmrk976
csendes tag

Nagyjából egy hónapja nyüstölöm én is ezt a tipusú telefont. A kattogás nekem is előjött sajnos, ezért párszor vissza kellett a gyári állapotot állítani. Viszont úgy néz ki, hogy megvan mikor kattog: ha a közelségérzékelő lekapcsolja a kijelzőt ÉS! fut a háttérben egy olyan alkalmazás aminek van engedélye a mikrofonnal hangot rögzíteni. Az a rossz nem is kell, hogy aktív legyen ez a funkció. Az sem számít, hogyha az "App permissions" menüpontnál letiltom a hozzáférését.
A 3D ütős, csak kisebbre méretűre kell konvertálni a filmeket, hogy a 4GB-os limitbe beleférjen. A 3D lejátszó a sztereó MPEG-4-et szereti .mp4 kiterjesztéssel.

(#67) jarod10 válasza mrkmrk976 (#66) üzenetére


jarod10
csendes tag

Hello Mrkmrk976!

Tudnál segíteni, hogy lehet letiltani ezt az alkalmazást és mi a neve?
Köszönöm!

(#68) Kellerzs


Kellerzs
csendes tag

Sziasztok!

Nekem is van egy ilyen telóm immár 3,5 hónapja. A tapasztalataimat megosztanám veletek.
Tele volt mindenféle idegesítő Kínai appal amik letörölhetetlenek és nem volt benne
Magyar nyelv. Egy idő után teljesen belassult így gondoltam csinálok rajta egy hard resetet.
Hát most jött az igazi szopatás :) Hard reset után annyira beállt, hogy használhatatlan lett
de megjött a Magyar nyelv rajta :) Szerintem egy a Kínai webshop által felrakott custom
Rom volt rajta és ez összeakadt az eredetivel. Keresgélés a neten, találtam hozzá romot
ami rootolt ezt feltéve a teló ismét gyönyörűen muzsikál, a 3D is megy rendben, a Magyar
nyelv is benne van. A töltés közbeni mikrofon elnémulás sajnos nálam is megvan erre nem
találtam eddig megoldást. Ha valakinek lenne megoldása szívesen venném. Amúgy
szerintem a telefon teljesen rendben van, használom a 2 simet és a voip hívásokkal
sincs bajom, nincs kattogó hang sem. Az akksi simán elmegy 2 napot.

egyenlőre ennyi
üdv

(#69) mrkmrk976 válasza jarod10 (#67) üzenetére


mrkmrk976
csendes tag

Üdv!
A beállításoknál a biztonság menüben van az App permissions. Itt látod, hogy melyik proginak milyen joga van. Aminél azt látod, hogy "Start sound recording" az ha fut, biztosan kattogni fog a telefon. Én a javításig inkább fel sem rakom az ilyen jogot kérő progikat.
Tehát az alkalmazást nem tudom letiltani, csak a jogát megvonni, hogy ne tudjon rögzíteni, de attol a kattogás még megmarad.
Általában az segített, ha a futó folyamatoknál leállítottam a kérdéses programot, de volt, hogy restart kellet, hogy rendben legyen.

(#70) jarod10 válasza mrkmrk976 (#69) üzenetére


jarod10
csendes tag

üdv!

Köszönöm, próbáltam, de sajna nem segített, várom a frissítést, remélem akkor jó lesz majd!

(#71) jarod10


jarod10
csendes tag

Hello!

Lassan 2 hónapja használom a Takee phone-t. Első benyomás, hogy szuper, a második, hogy még mindig szuper. Nem csalódtam, főképp, hogy mennyibe került. Én a Tny-ről rendeltem, de láttam, hogy ott már nincs. Normál használat mellett, (telefon , smsms, játék, email) 1,5-2 napot bír az aksi. Gyönyőrű a kijelző, a fényképező egyenesen fantasztikus, félhomályban is szép képet csinál.
Kezdetban 10. havi szoftver volt a rajta, a kattagós verzió, elég zavaró volt, de jó fél napi ügyeskedés után( az én tudásomhoz mérten, ez nem is rossz) sikerült a 9. havi szoftver rátenni( forrás rendeljkinai oldal!), azóta remek :) :), csak a töltés közbeni néma hangszóró már csak a baj, de várom a legújabb frissítést, ha valaki találkozott vele, nem tarsa meg!
Megjelenése első osztályú, köszönhetően a fém háznak, és az aranya színnek.
A 3D nálam nem tökéletes, de nagyon különleges funkció, ha energiát szánok rá, azt is frissítem!
Ennyi lenne eddigi tapaszatlotam, csak ajánlani tudom!

(#72) stickfa válasza jarod10 (#71) üzenetére


stickfa
csendes tag

:R :R :R

Csak a Sony!

(#73) Sly0007 válasza jarod10 (#71) üzenetére


Sly0007
tag

Én sem bírtam tovább downgradeeltem a telóm, mert tökéletes volt játszani filmezni, de telefonálni nem lehetett, így most lehet telefonálni, csak most a voip programomban nincs hang, de majd megoldom :)

(#74) jarod10


jarod10
csendes tag

Hello!

Tud valaki frissítésről?? Előre is köszi!

(#75) Icestone


Icestone
újonc

Hello!

Lesz egyáltalán update? Ahogy néztem eddig havonta egyszer legalább volt egy de november óta úgy látom semmi sincs..

(#76) Nána84


Nána84
csendes tag

Sziasztok!
Nekem is van egy ilyen "csodám" ami tök jó is meg minden, csak éppen a giroszkóp van invertben. Haverom vr sisakjával kipróbáltuk és használhatatlan. Tud valaki valamilyen megoldást?

(#77) nemkicsi


nemkicsi
csendes tag

Üdv Sorstársak!

Még tavaly októberben vettem Én is egy ilyen telót, de csak most találtam rá a fórumra.

Nekem is vannak gondok a mikrofonnal, de ez nem nagy gond.

Sokkal nagyobb gond, hogy tele volt mindenféle jó kis kínai cuccal, amitől agy bajt kaptam.
Gondoltam majd Én megmutatom nekik, hogy kell ezt ki takarítani és sikerült is újra flash-elni amitől szép lett és tiszta.
Csak hogy ezzel sikerült kinyírnom a rádiót részt.
Ha van kedve megy a GSM, ha nincs akkor lejelentkezik a hálózatról és semmi.
Ilyen Airplane be, ki és egy darabig jó.

Tudna valaki segíteni, hogy melyik filet kellene újra tolni, hogy meggyógyuljon?

Avagy mit honnan lehetne leszedni egy komplett csomagot?
Próbáltam egy két Needrom-ossal, de eddig nem jött össze.

Előre is köszönöm a segítséget.

Android: 4.2.2

Alapsáv:
MOLY.WR8.W1315.MD.WG.MP.V21.P24,
2014/04/22 20:09

Kernel:
3.4.39

Build:
takee 1 20150910-115247

(#78) Titan44


Titan44
tag

Kíváncsi vagyok, sikerült már a mikrofon problémát orvosolni?
Valaki?

A kilencvenes évek zenéi: https://www.facebook.com/ilove90sclub

(#79) nemkicsi válasza Titan44 (#78) üzenetére


nemkicsi
csendes tag

Üdv!

Nekem a 2015 novemberi ROM-mal már nincs ilyen bajom.
A needrom-om találtam.

(#80) Titan44 válasza nemkicsi (#79) üzenetére


Titan44
tag

Srácok, van valakinek egy hibamentes darabja eladó?

A kilencvenes évek zenéi: https://www.facebook.com/ilove90sclub

(#81) Sly0007 válasza Titan44 (#80) üzenetére


Sly0007
tag

Mit értessz hibamentesen? Ennek a telefonnak sajnos van pár hibája (Elég szar a szofvere.). Én gondolkozok az eladáson, de ki van rootolva, és egy nem aktuális rom van rajta, és ez sem hibamentes. Októberben vettem, lassan egy éves lesz, de igazából lecserélném, csak nem nagyon van arcom eladni, mert félek visszahoznák, hogy ez se jó az se jó... És még a pokemon go se megy rajta. Szóval, ha mégis érdekelne keress meg priviben, vagy még jobb lenne emailben: 0007.sly@gmail.com-on.

(#82) Sly0007


Sly0007
tag

Közel 1 év távlatából pár szó a telefonról. Legutolsó hozzászólásom óta nem sokat változott a helyzet, még mindíg bugos, és a gyártó mint olyan nem foglalkozik a telóval. se új android, se hibajavítás. Külföldi oldalon is megy a nagy anyázás, most valaki programozóféle bejelentette, hogy 5.0-s androidot portol a telóra, ha ez megvalósulna állat lenne, csak ezért pénzt akar, illetve nem a programozásért, hanem hogy egy teszt telefont vehessen. Erre gyűjtögetnek kb 40 dolcsikat, de én nem bízok benne, hogy nem átverés... Én is oda jutottam, hogy szép jó meg 3d, de a kezdeti varázs után már havonta ha bekapcsolom a 3d-t már mutogatni sincs sok kedvem, pedig jó érzés, mikor megmutatod, és mindenki csak ámul. Hatalmas lehetőségek lennének ebben a technológiában, de a takee sajnos még nem az ami áttörést fog hozni, de legalább olcsó volt.
Ami nagyon előny: anyaghasználat mint egy csúcsmobilnál, elvileg gorilla glass, full hd kép, 3d. rootolható. szerintem gyors, sokmagos, és van elég memóriája. (elég gyors)
Hátrány: Szoftwarehibás, és nem javítják. barkács megoldásokat próbálgatnak. Dual simmel pl nekem eldobálta a simkártyát. 1 simmel érdekes módon sose. ja és csak 4.2-es android. Vagy kattog telefonáláskor, hogy alig hallanak, vagy nem működik a voip, csak kihangosítóval.
kb ennyit akartam leírni. Mint előző postomban írtam, én eladnám, csak ennyi hibával nehéz.
Sly
ui: Privátokat kicsit késve olvastam (ma, a múltévit és a januárit :) ) De remélem azért az előzőekben is elég sokat írtam erről a telefonról. Elnézést akinek a privátjára anno nem válaszoltam utólag is :)

(#83) vilmose33 válasza Sly0007 (#82) üzenetére


vilmose33
őstag

Szia írtam.Üdv Vilmos :R

A jövő most van

(#84) tiptap


tiptap
újonc

Sziasztok!

Én most örököltem édesanyámtól egy Takee-t. Igazából neki is az volt a baja a készülékkel mint a többieknek, hogy update után elkezdett kattogni. Most raktam rá egy régebbi ROM-ot (2015.09.25), meglátjuk jó lesz-e. Igazából nem szeretnék megválni a készüléktől, mivel szerintem gyors, elég memóriával rendelkezik (legalább is amire nekem kell).

A kérdésem az lenne, hogy tudja-e valaki hol tudnék rendelni hozzá fehér hátlapot, iletve egy tartalék akksit?

Üdv,
tiptap

(#85) vilmose33 válasza tiptap (#84) üzenetére


vilmose33
őstag

Szia. Tudnál segíteni rom cserében. Budapesti vagyok.Írj ha megoldható. Üdv. :R

A jövő most van

(#86) Sly0007 válasza trafoka (#50) üzenetére


Sly0007
tag

Valamit elnéztem, szerintem már válaszoltam, de ugyanaz a rom van nekem is.

[ Szerkesztve ]

(#87) tiptap válasza vilmose33 (#85) üzenetére


tiptap
újonc

Miben segíthetek?

(#88) vilmose33 válasza tiptap (#87) üzenetére


vilmose33
őstag

Került hozzám egy Ilyen csoda telefon. Kollégám fiá-é. Szombaton sikerült feltöltenem, illetve működött is.Aztán gondolt egyet és kikapcsolt, utána még kb.háromszor sikerült bekapcsolni, utána már azt sem, aztán eljutott a logoig .majd újra indult. Ma már csak a töltést veszi, se kép-se hang. Szombaton működöt gondolom nagy baja nem lehet , még esetleg az aksira gyanakszom. Találkoznánk ha van egy szabad fél órád valamikor, aztán hátha tudsz valamit kezdeni vele :R . Nézegettem új aksit ,de nem igazán találtam, már ha az a gondja, Gyári 4.2.2 van rajta, mint írták az is elég rossz. Alapjába véve nem egy rossz telefon, szerintem érdemes vele foglalkozni. Szóval ebben szeretném a segítséged kérni. Üdv.

A jövő most van

(#89) Driftmester


Driftmester
tag

Sziasztok! :R
Nekem is van 1 ilyen 3D-s készülékem :DDD
Nálam csak a telefonálás résszel vannak gondok, mert kattogva hallanak engem...
Ha erre lenne megoldás, engem a rádió/GPS annyira nem zavarna ha egyáltalán nem menne se :U
Üdv, Dani

Hirdetéseim: http://hardverapro.hu/tag/driftmester

(#90) Sly0007 válasza Driftmester (#89) üzenetére


Sly0007
tag

Olvass vissza. régebbi rommal jó a telefon, de ott más hiba lesz, pl voip nem lesz jó. MEg ha 2 simkártyát használsz eldobálhatja a hálzatot.

(#91) tiptap


tiptap
újonc

Most próbáltam ki a telót és ért egy kis meglepetés.... .mkv kiterjesztésű 1080p 3D-s filmeket gond nélkül lejátszik gyönyörű minőségben. Kellemes meglepi :) annyi, hogy ugye az mkv-nál a hangsáv külön van, így a videóban nincs hang, de ez nem a teló hibája..... Nem tudjátok miért FAT32-ben formattálja a teló a memóriakártyát? Szereték teljes filmet rátenni, és ugye az meg 10-14Gb körül van...

(#92) Sly0007 válasza tiptap (#91) üzenetére


Sly0007
tag

Van valami progi ami megoldja az sd-kártya formátumot, érdemes körülnézni neten, de fejből nemtudom a nevét. Viszont felvetül egy kérdés bennem 5,5-ös kijelzőn Fullhd filmet 3d-ben van értelme? persze tudom, ha nincs más legalább ez van. :) Én amúgy inkább kerestem olyan változatot a filmből, ami még jó minőség, de 2 gbalatt van a mérete.

(#93) VegyesTamás válasza tiptap (#91) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

total commanderrel, vagy van egy pár egyszerű progi ami szétszedi neked akkora cafatokba amibe szeretnéd...
legjobb esetben is exFat32 lehet a formázás, NTFS-ssel szerintem nem eszi a teló, exfatnak is 4GB a korlátja oszt'ennyi

[ Szerkesztve ]

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#94) mrkmrk976


mrkmrk976
csendes tag

Találtam egy megoldást a kattogás ellen a legújabb ROM-mal. Kicsit megkerülő megoldás, de működik.
Minden beszélgetésemet automatikusan rögzítem a CallX nevű progival.

(#95) nemkicsi válasza mrkmrk976 (#94) üzenetére


nemkicsi
csendes tag

Melyik a legújabb ROM?
Én egy 20151109-es ROM-ot használok, de nem jobb a helyzet.
Nekem az a tapasztalatom, hogy véletlenszerű a kattogás.
Van amikor napokig semmi, de aztán folyamatosan.
A CallX leírása szerint a meghatározott partnereket törli a hívás listából, de nem rögzít semmit.
Lehet hogy Te is kifogtál egy ilyen szerencsés pillanatot.

(#96) Driftmester válasza Sly0007 (#90) üzenetére


Driftmester
tag

engem sem 2 sem 1 SIM-mel nem bobott le hálózat...

Hirdetéseim: http://hardverapro.hu/tag/driftmester

(#97) nemkicsi


nemkicsi
csendes tag

Újabb meglepő tapasztalataim a következőek:
Felhívtam egy másik készüléket és azt kihangosítottam. Amikor a sajátomon eltakartam az előlapi kamerát, kikapcsolt a kijelző. Ez eddig szép. Ám amikor elvettem az ujjam a másik telefon egy duplát kattant, majd amikor a kijelzőm visszakapcsolt egy újabb szimplát kattant a másik teló. Ezt fixen tudom produkálni, de néha nem jön vissza a kép, csak a dupla kattanás a másik telón, és ilyenkor ha eltakarom a kamerát szintén egy duplát kattant a másik jelzi, hogy rájött mit is akarok.
Hogyan függ össze a kijelző és a mikrofon?

Másik.
Felraktam az MTK Engineering csomagot, hogy kicsit kutakodjak a teló lelki világában.
Járok erre, járok arra, egyszer csak majd hanyatt vágom magam.
Az MTK Settings / Connectivity / CDS Infrmation / CDS Infrmation / Native network alatt szépen kiírja a routing table tartalmát.
És mi van benne, hogy a 218.75.4.130-as IP című gépet hogyan lehet elérni.
A szépség hiba ebben az, hogy a 218.75.4.128 - 218.75.4.131 tartományt a kínai "Linhai feiyi internet bar" birtokolja.
Kérdem én mi a szar lehet a telefonom ami ezt ide varázsolta Nekem?

(#98) Sly0007 válasza nemkicsi (#97) üzenetére


Sly0007
tag

A legtöbb kínai mobil teli van pár vírussal. Szerintem valami ilyesmire bukkantál. A proximity sensor csinálja a kattogást már jóideje ismert, mégsem kapunk javítást a gyártótól. Én egyre inkább el akarnám adni az enyémet, csak a black friday-t várom, hogy vegyek egy jobbat olcsón :)

(#99) nemkicsi


nemkicsi
csendes tag

Az a szomorú helyzet, hogy ebben a telefonban nincs proxymity szenzor.
A nyomorultja az előlapi kamera fényerejét nézi, és abból próbál következtetni hogy az arcod mellé tetted a telefont.
Én egyszerűen leragasztottam a kamerát, és kikapcsoltam a beszélgetés közbeni képernyő kikapcsolási funkciót, és láss csodát nem kattog a beszélgetés közben.
Úgysem csináltam még selfit, így nem zavar a hiánya :-)

(#100) Sly0007 válasza nemkicsi (#99) üzenetére


Sly0007
tag

Sensor tesztelőt feltettem: RPR410 proximity sensor Vendor ROHM Ezt adta ki. Ezek szerint van benne.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.