Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) nemkicsi válasza Sly0007 (#100) üzenetére


nemkicsi
csendes tag

"Igaz, igaz, mintha csak magam mondtam volna"
https://www.youtube.com/watch?v=oMvNRNzkblo

Megnéztem Aida64-el és valóban van benne RPR410-es chip, de annak van egy 'RPR410 Light Sensor' része is.
No én ezt zártam ki a leragasztással.
Mint korábban írtam, egyszerűen eltakarva a kamerát a kijelző kikapcsolt, ezért nem gondoltam, hogy van benne proxymity sensor.

(#102) lalox


lalox
csendes tag

Sziasztok, most tervezem vásárlását a készüléknek, egy olyan kérdésem lenne, hogy gyroscope van a telefonban, tudom VR szemcsivel használni?
Előre is köszönöm a választ :)

(#103) Sly0007 válasza lalox (#102) üzenetére


Sly0007
tag

Most 100 dolcsi alatt is vehető már a készülék, de legyél tisztában a hátrányaival mielőtt megveszed. olvasgass vissza kicsit. Giroszkóp szerintem van, különben az autóverseny sem menne ha billegtetjük, vagy az másik szenzor? Mondjuk én még vr-t nem próbáltam, nekem elég volt eddig a szemüveg nélküli 3d kijelző :) Máig nem bírom megérteni, hogy tud működni :)

(#104) Sly0007


Sly0007
tag

Kis örömteli infó így karácsonyra: tegnap óta működik a 4.4.2-es rom a telefonomon. Eddig kettős az érzetem, mert a telefon végre nem bugol mint telefon (legalábbis eddig nem vettem észre) viszont nem játsza le 3d-ben a 3d tartalmat :) De nekem jelenleg egy jó telefon fontosabb mint a 3d. De az esély még megvan, hogy működö 3d-s telefon legyen ebből :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.