Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Locutus


Locutus
veterán

RGB kotbüllart mindenkinek.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#2) xEon1337


xEon1337
őstag

"Erre azért kíváncsiak leszünk, ugyanis egyik márkáról sem az alacsony árcédula jut eszünkbe."

Valljuk be, a "Logitech G + Herman Miller" összeálláshoz képest az "Asus ROG + IKEA" azért kedvezőbb árfekvéssel kecsegtet. :)

"Less but better" - Dieter Rams

(#3) Mooka-Miki


Mooka-Miki
senior tag

Csak nehogy fordítva süljön el a dolog, hogy ha veszel egy ROG alaplapot vagy VGA-t, akkor neked kell ráforrasztani a kondikat a nyákra. xD

Szerk.: typo

[ Szerkesztve ]

(#4) #72042496


#72042496
törölt tag

Hát az IKEA-ról nekem épp az alacsony árak jutnak eszembe. :)
(Tudom, hogy vannak komolyabb bútoraik is drágábban.)

Amúgy meg Knisa grey is better than Sasha Grey. :D
[link]

[ Szerkesztve ]

(#5) Alg


Alg
veterán

Fogják az IKEA bútort, feketére festik, teleQrják piros ledekkel és eladják 3x-os áron?

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#6) Duree


Duree
veterán

Hát ez érdekes konstrukció, az Ikea minden képpen jól jár mert a ROG logóval jóval drágábban mennek a cuccok. Azért kíváncsi vagyok milyen termékeket takar majd ez a vonal.

duree54

(#7) twollah1976


twollah1976
őstag

Nekem az IKEAs butorokrol az a velemenyem, hogy egyszer osszerakta az ember utana nem nagyon erdemes hurcolni, koltozni vele, mert szethullik.

A matracaikat szeretem, szo nelkul cserelik a kifekudt matracokat.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#8) Gusztáv


Gusztáv
addikt

Azért az IKEA nem is a drága bútorokról híres. Kíváncsi vagyok mi sül ki a dologból, bár a termékkategória teljesen hidegen hagy. Viszont pl a Sonos & IKEA együttműködésből elég kellemes termékek születtek.

Laci

(#9) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

IKROG vagy ORGIK? :DD

(#10) Alg válasza KaiotEch (#9) üzenetére


Alg
veterán

RÖG ;]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#11) twollah1976 válasza KaiotEch (#9) üzenetére


twollah1976
őstag

TROLL

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#12) zetor2000 válasza Locutus (#1) üzenetére


zetor2000
senior tag

A Kötbullar már nem kötbullar... Huvudroll az új név. Biztos ez már RGB vezérlős.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#13) zetor2000 válasza Gusztáv (#8) üzenetére


zetor2000
senior tag

"Kíváncsi vagyok mi sül ki a dologból"

Pár kondi, meg tranyó... :D

[ Szerkesztve ]

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#14) Timer


Timer
veterán

ROG asztal meg szék, ez kell a parasztnak. Remélem, lesz majd rajtuk UEFI flashback, mert az első frissítés után szálkás lesz az ülőlap, vagy kiesik egy lába, ASUS szokás szerint. Viszont, a garanciaidő lejárta után maximum 1 héttel úgyis lebontja majd magát minden termék, legalább egyszerűbb lesz kivágni az ablakon darabokban.

(#15) Semplar


Semplar
őstag

mIKEAnnak besz@ROG... ;]

“Don’t worry, nothing gets away here, the place belongs to the Mafia.”

(#16) KaiotEch válasza Alg (#10) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Oké nálad a pont :C :C

(#17) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Nekem csak egy megfizetheto allithato allo/ulo szamitogep asztal kellene, de ezt se tudjak megfizethetove tenni.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#18) gabika1972


gabika1972
tag

Hát ami Svédországban megfizethető árú termék az nálunk még távolról sem az:)

(#19) #72042496 válasza gabika1972 (#18) üzenetére


#72042496
törölt tag

Pedig az Ikeában elég sok kifejezetten olcsó bútor van. :)

(#20) Alchemist válasza #72042496 (#19) üzenetére


Alchemist
addikt

Valahogy így... :))

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

(#21) twollah1976


twollah1976
őstag

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#22) Yeffy válasza Alg (#10) üzenetére


Yeffy
veterán

:DDD :))

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#23) Taxon válasza #72042496 (#4) üzenetére


Taxon
csendes tag

:DD A napom fénypontja. Köszönöm :R

(#24) #06658560 válasza gabika1972 (#18) üzenetére


#06658560
törölt tag

Németországban csak a hulladék bútorboltok olcsóbbak náluk. És a drágábbak sem jobbak minőség tekintetében.

(#25) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Ez egy hiánypótló kollaboráció lesz, magam is régóta vágyom már egy Asus ROG Hjölffjjarggh ledes éjjeliszekrényre...

(#26) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ahogy haver írta Twitteren, jön majd a

UNRÄL TORNAMÖNT gamer szék
FORTNÖTTE gamer asztal
KÖLLAOF DUTTI gamer szőnyeg

;]

Live-Die-Respawn

(#27) Depression válasza #06658560 (#24) üzenetére


Depression
veterán

De ezek a Kínában tervezett, és legyártott bútorok majd igazi minőséget fognak képviselni...

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#28) Trailblazer válasza Depression (#27) üzenetére


Trailblazer
addikt

Ezt akartam írni, hogy Tajvan-mainland China együttműködés lesz ez inkább. :B

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#29) andy19770128


andy19770128
aktív tag

Rgb-s, usb-s fajansz.........

(#30) AxBattler válasza #72042496 (#4) üzenetére


AxBattler
félisten

"Amúgy meg Knisa grey is better than Sasha Grey."
Aztak*, ezt nem ismertem, de marhajó, köszi! :DDD

(#26) oriic
"UNRÄL TORNAMÖNT"
Neeee, hagyjátok abba... :DD

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#31) NandoXXL


NandoXXL
senior tag

(#32) Yodafon


Yodafon
senior tag

"Erre azért kíváncsiak leszünk, ugyanis egyik márkáról sem az alacsony árcédula jut eszünkbe."

Hát az ikea minden csak nem drága...

I'm gangsta!

(#33) PR0JECTNR56 válasza oriic (#26) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Na jó. :C

(#34) edward2 válasza Tigerclaw (#17) üzenetére


edward2
addikt

Pedig én 2 éve vettem náluk az elektromos asztalukat 160x90ben és elég jó áron volt (talán 130 vagy ilyesmi)

Ikea árakról meg:
Aki komolyabban bútorozott lakást már életében és épp spórolni akar akkor az IKEAba megy. Ennél lejjebb is lehet menni árban viszont a 'minőség' és 'design' drasztikusan csökken.

(#35) Ptech


Ptech
őstag

Április 1 van? :D

(#36) KaiotEch válasza oriic (#26) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Ne legyetek már ilyen RÖGhöz kötöttek ;]

(#37) Sonja


Sonja
veterán

Reméljük a szállítás nem így történik. :)

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#38) ledgeri válasza Sonja (#37) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Hát az ike mostanában elkezdett összeálni összerakós dolgokkal...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#39) #72042496 válasza AxBattler (#30) üzenetére


#72042496
törölt tag

Nekem is pár hete mutatták, és ennél a sornál kaptam fel nagyon a fejem, hogy várjámá' jól hallottam? :D

Van még pár épületes számuk, de szerintem magasan ez a legjobb.

(#40) Yeffy válasza edward2 (#34) üzenetére


Yeffy
veterán

Aki komolyabban bútorozott lakást már életében és épp spórolni akar akkor az IKEAba megy. Ennél lejjebb is lehet menni árban viszont a 'minőség' és 'design' drasztikusan csökken.
pontosan, en par honapja abszolvaltam le ezt a mutatvanyt, 80%-a a butoroknak IKEA-bol lett elhozva , eppen ezert.

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#41) #06658560 válasza Depression (#27) üzenetére


#06658560
törölt tag

Ezektől is IKEA minőséget várok, és akkor nem fogok csalódni. Drága még lehet attól, de az már második kérdés lesz.

(#42) AxBattler válasza #72042496 (#39) üzenetére


AxBattler
félisten

Igen, ehhez a számhoz/sorhoz mindenki tud kapcsolódni... ;]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#43) A.Winston


A.Winston
tag

Inkább Louqe disztribútorok lennének..

nincs

(#44) Z10N válasza Alg (#5) üzenetére


Z10N
veterán

Exactly :DDD

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#45) MeszesKPT


MeszesKPT
őstag

Számomra a hír legmeglepőbb része az volt, hogy Kínában is van IKEA. Ma is tanultam valamit. :)

(#46) Steve_Brown


Steve_Brown
aktív tag

Volt egy riport egy svéd idősek otthonában. Megkérdezték az intézményvezetőt, hogy IKEA bútorokat használnak-e. És ő mondta, hogy nem, itt minőségi bútorok vannak. :B

(#47) edward2 válasza Steve_Brown (#46) üzenetére


edward2
addikt

Ez biztos olyan mint olaszoknál a Barilla.

(#48) Ptech válasza edward2 (#47) üzenetére


Ptech
őstag

Vagy a belgáknál a Stella :D

(#49) DeFranco válasza Steve_Brown (#46) üzenetére


DeFranco
nagyúr

az a magyar bútoripar szégyene, hogy az ikea bútor minőséginek számít.

persze hogy nem az, az ára sem tükrözi ezt (hiába tűnik drágának, nekem is az, de a hasonló minőség még kompromisszumokat megengedve is lényegesen drágább, ami meg olcsóbb, az meg az ipari hulladék kategória)

használható bútoraik vannak okos megoldásokkal, ami közepesen tartósak ha vigyázol rájuk. ennyi.

az egy másik kérdés, hogy ezzel itthon ki lehet emelkedni a mezőnyből, de innen goto 1. tételmondat.

(#50) #06658560 válasza DeFranco (#49) üzenetére


#06658560
törölt tag

Ez nem csak Magyarországra igaz.

Jelenleg konyhabútorra lenne szükségem, de nagyon speciálisra, mert mosógép és mosogató kell bele, tűzhely kell bele, ezek a gépek megvannak, ablakpárkány korlátozza egyik irányba, másik irányba fal van, de kapcsoló miatt nem lóghat ott nagyon ki, a kapcsoló, a párkány és a fali vízvezeték elemek a magasságot korlátozzák felfele, a tűzhelynél pont pult magasságban van az egyik konnektor azon az oldalon, a másik a fal végi kapcsolónál, a víz csatlakozás a gépeknek a pult fölül lehetséges, a csap is falból jön, a mosogatógépet egyetlen centit sem tudom arrébb rakni, és jelenleg nincs semmilyen bútor körülötte. Szóval nagyon egyedi helyre kell valamit bepattintani, amit jelen állás szerint csak Ikeában fogok tudni megterveztetni és legyártatni. Vagy maszeknál, de az német árakkal sokkal többe jönne ki, mint amit a svédeknél kell majd otthagyni. Ehhez képest nem fog a fogantyúja fél év után törni mint a ropi, és a fiókok is minimum öt évet ki fognak bírni.

#46 kisvakond111: Svédországba költözött szinte ikertestvérem azt mondja van az Ikea meg az Ike design és minőség drágábban más márkánál. Nem hangzik jó opciónak az utóbbi.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.