Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #71321344


#71321344
törölt tag

Kétlem, hogy valaki az okosóráján a másodpercmutatóval és a skálával fog bohóckodni, hogy átlagsebességet mérjen. Szóval inkább csak dísz.

[ Szerkesztve ]

(#2) Plug Life


Plug Life
senior tag

Ja, a GPS korában majd valaki a kilométer köveket figyeli meg digitális másodpercmutatóval fog bűvészkedni egy fix skálán 😂 Ekkora baromságot...

(#3) AliceWake válasza #71321344 (#1) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Persze, hogy csak esztétikai elem, de akkor is ez neki a neve :)

Non omnis moriar.

(#4) Predatorr válasza Plug Life (#2) üzenetére


Predatorr
őstag

Már a címnél eszembe jutott, hogy akkor hogy is oldom én meg ezt kerékpártúra közben, de nekem is az okostelefon jutott eszembe. Vagy a bringás sebességmérő. 3000Ft-ért tudja (és még többet is). :DDD Abba pl. nem szereltek fölöslegesen telefont. :U

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#5) Badboys


Badboys
őstag

A watch 2 ből ki indulva ez úgy ratyi ahogy van. Frissítés szopik,vízállóság IP 68 ra a válaszuk sajnáljuk ne ázzon be mert meg szűnik a garancia. Dugják föl maguknak a sz@rjaikat. Röviden és tömören.

(#6) <Adamsky> válasza Badboys (#5) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

De, miért a Watch 2-ből indulsz ki, ha ez Magic 2? :F
... nekem 1-es van és azt leszámítva, hogy igen gyér a watchface-ek száma, és meg vagyok vele elégedve (a support-al is). Kicsi, könnyű, szép (szerintem), és tudásához képest olcsó.
Ha már az utódot két verzióban tervezik kihozni, akkor én inkább a kijelzővel variáltam volna ...
Ennek a "funkciógyűrűnek" - ahogy előttem is írták - tényleg semmi értelme. Viszont egy jóféle transzreflektív kijelzőre szerintem lenne érdeklődés (én spec. biztos azzal venném).

[ Szerkesztve ]

(#7) Badboys válasza <Adamsky> (#6) üzenetére


Badboys
őstag

1 cég csak annyi a változat,hogy egyiket Jóskának hívják a másikat meg Marisnak. Az jó,ha elégedett vagy vele mert jó magam baromira nem.Hogy hány face van letojom . Milyen supportról beszélsz mert az nincs 1re van 2 re nincs ez hogy van? Nincs szándékom vitát nyitni,de már megírtam pár helyen ennyi pénzért egy guriga taknyot sem ér semelyik huawei termék sem. 3 hónap használat után vissza került a dobozába és ment a fiók mélyére ugyanis oda való.

(#8) <Adamsky> válasza Badboys (#7) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

"Milyen supportról beszélsz mert az nincs 1re van 2 re nincs ez hogy van?"
Na, ennek fuss neki még egyszer, mert én Isten bizony nem értem :F

"Nincs szándékom vitát nyitni ... " - én sem akarok vitázni, de most már kíváncsivá tettél.
" ... de már megírtam pár helyen ... " - akkor csak dobj egy link-et pls.!

(#9) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Van ennek becses magyar neve, fordulatszámmérő, ha jól rémlik ;)

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#10) sztikac válasza t72killer (#9) üzenetére


sztikac
őstag

Sebességmérő...
Fordulatot ezzel nem mérsz :D

(#11) t72killer válasza sztikac (#10) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Váá, jogos, akkor rosszul rémlett. :R

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.