Hirdetés

2017. augusztus 21., hétfő

Gyorskeresés

(#1) T_chris

T_chris
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Nyitónak megteszi ha nem kések le róla.

Tankcsapda - Alföldi gyerek gondolat:
Egyél rocksztárt, csináld ingyen!

[ Szerkesztve ]

Aki érti a humort az mindent tud, aki nem az viszont mindenre képes. (Silver star és SimonY... részére) Gyúrjatok rá jövőre itt a 14. PH! Tábor.

(#2) petipetya

petipetya
(PH! nagyúr)

Haj rá.

http://mowned.com/petipetya

(#3) T_chris válasza petipetya (#2) üzenetére

T_chris
(PH! addikt)
LOGOUT blog

A jófajta chilli legyen veled.... :R

Aki érti a humort az mindent tud, aki nem az viszont mindenre képes. (Silver star és SimonY... részére) Gyúrjatok rá jövőre itt a 14. PH! Tábor.

(#4) ZedMester válasza T_chris (#3) üzenetére

ZedMester
(senior tag)

látom silver star is belekerült az aláírasodba ;]

szellemjárás

(#5) Apollyon

Apollyon
(Korrektor)

"bojler eladó"

Ilyet itt nem lehet írni, mert hirdetésnek minősül, szóval itt csak senki ne akarja eladni a bojleróját ;p

Amúgy meg ha már itt vagyok, hova tűntél a linuxos off topikból? Már csak dózt meg meket használsz? :F
:D

[ Szerkesztve ]

%-kal (százalékkal), 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MB-tal, GHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel, Skylake-kel, Intellel, 6700-zal, 6700K-val, GTX1070-nel, GTX1080-nal

(#6) T_chris válasza Apollyon (#5) üzenetére

T_chris
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Olvasom szorgalmasan, csak valahogy legalizálták a Win10 Developerem, (Win7 óta használok fejlesztői verziókat) és így plusz pár egyéb hw miatt az van a laptopomon. Amúgy nem tartottam magam sosem windows, vagy linux pártinak, inkább úgy jellemezném magam mint ingyenes operációs rendszer használó. :)
ZedMester: Megdolgoztak az intő szóért. :)

(#7) D1Rect válasza Apollyon (#5) üzenetére

D1Rect
(PH! félisten)

Ez sajnos annyira vicces.

"Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük. " - 2011

(#8) mephi666

mephi666
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

bojler csere gutára? :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#9) T_chris

T_chris
(PH! addikt)
LOGOUT blog

A nap legfontosabb étkezése a reggeli.
Így nem maradhat ki akkor sem, ha ennyi az idő.
A tojás, és a kenyér a zsalonna zsírjában sült, nem kellett mellé só.

Azt ne kérdezzétek hogyan sikerült fejjel lefelé fotózni, mert nem tudom. :)
Ja, és hát persze azért most, mert reggel elterveztem a napot, de már fél nyolc körül jöttek, hogy kiégett egy dugalj, és azóta se melegvíz, se rezsó, se mosógép, de vettek újat rakjam már fel. Ugyanitt egy pumpás monti váltókart is meg kellett reparálni, mert beledöglött a kenőanyag. Azzal lesz még egy köröm.
Majd irány a bolt, azután a másik, azután vissza az első mert itt ronda a hús, útközben jön egy ember, hogy a gyerek lerugta a lámpabúrát, le kellene cserélni lámpástól, mert délután vandégek jönnek.
Hazaviszem lomot, behűtőzöm, szerszámosláda megint elő, haladjunk.

Szóval most ért utol a reggeli idő, de legalább sikerült egy kis dinnyére valót összeszedni.

Majd este felé mennem kell egy ilyen igazi autentikus falunapra. Nem akarok, de kell. Ķíváncsi vagyok, hogy fogom bírni a mulatós zenét.

(#10) mephi666 válasza T_chris (#9) üzenetére

mephi666
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

a föld lapos és te biztos a túlsó oldalán vagy, úgy sikerült ez a fotó így :C

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#11) T_chris

T_chris
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Megvan a diszkrét bája, ha az ember rokona közmunkás. Persze mikor rájöttek, hogy kettőnél több agysejtje van ki is lett emelve papíron takarítónak, a valóságban inkább mindenesnek. A takarítói munka mellett hétvégente ő nyitja zárja a helyi művközpontot, ha jönnek a vadászok akkor húst dolgoz fel, ha jön a közeli város vezetése ami alá tartozunk akkor jellemzően ő főzi a munkaebédet.

Ma családi nap van errefelé. Emiatt ez neki munkával telik. A családi nap az annyiból áll, hogy ki van rakva egy ugrálóvár, egy színpad egy kopasz fickóval aki a sextaszító 1000 változatát is be tudja rakni mp3-ban a mulatósokkal váltogatva, meg van főzőverseny, lovagoltatás, szekeres körút, meg főzőzőverseny, este valami koncert, tombola.
Ja, és volt főzőverseny is.

Persze a versenyről kaptunk kóstolót, így a mai vacsora:
-Sós burgonya, nyúlpörkölt.
-Sós burgonya, birkapörkölt.
-Toroskáposzta.

Ez utóbbihoz nem volt sós burgonya. Ezt szeretném kihangsúlyozni, mert anno valamikor a '70-es években amikor fater a Hortobágyi csárdában dolgozott, akkor volt olyan idegenajkú túrista, aki visszaküldte a töltött káposztát, hogy nem raktak mellé köretet, és ez szerinte nem jó. :)

[ Szerkesztve ]

(#12) T_chris

T_chris
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Estefelé van, és kb félórája ideért az, amitől nyugaton nincs villany.
A távolban dörög, villámlik, és itt van mellé egy gyenge csendes eső.
Szóval irány a falunap, mert leszaggatják a fejem, és focizni fognak vele ha lemaradunk a tomboláról. :)

(#13) T_chris

T_chris
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Honnan a bánatból kellene szerezni vagy 40cm 6-os (?) benzincsövet?
#hogyafűkaszámdögöljönlemirepontjóidőlennehasználni

[ Szerkesztve ]

(#14) NeBeLa

NeBeLa
(lelkes újonc)

Úgy látom elég jól elbeszélgetsz magaddal...... Tetszik az ötlet és szórakoztató is..... Csak így tovább minden nap! :R :D

(#15) T_chris válasza NeBeLa (#14) üzenetére

T_chris
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Simán. Nem a túlzott exchibicionizmus a célom, ahogy a nyitóban is írtam, hanem egy kis gőzleeresztés. :)

Viszont a fűkasza project életre kelt.
Faluhelyen hol kapsz meg ilyesmit szombat kora este?

Ugye?

Hát persze, hogy a kocsmában. :)

Bár használt, majd jó lesz még valamire darabokat kaptam egy Kőbányai tipusú sörnek látszó tárgyért, (gazdaságilag ez bukó volt) és nem is olyan hosszú az egyik mint kellene, de a gép összerakás után működik. Viszont a hosszproblémak miatt utókezelésre lesz szükség, mert fél tanknál megállunk. :D

Viszont így maradt egy negyed órám vagdalkozni, amit meg is tettem, de hétvégén, este 7 körül akármilyen jó idő is lenne rá, nem borzolom a lakóközösség idegeit a koncertemmel. (Szerk.: Viszont most lehet bepróbálkozom a kézi kaszával, amit kb még sosem használtam mivel balkezes vagyok. Ki van kalapálva, megélezzük, és hajrá. ) Emiatt sajnos holnap kell befejezni, ez pedig azzal jár, hogy nem fogok részt venni a virágkarneváli kerékpáros felvonuláson. :(
És még lehet esni is fog. De ha nem, akkor gyenge levezetésnek a fűkaszálás után lehet előveszem a láncfűrészt, és kivágok hátul az akácosból a szomszéd felől vagy két sort, mert kezd már piszkálódni miatta (vagy két éve)

[ Szerkesztve ]

(#16) T_chris válasza T_chris (#15) üzenetére

T_chris
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Na a szerk részben írtak hajnalig el vannak napolva. Túl száraz a cucc.
Jut eszembe. Kedves majdnem szomszéd amikor adta a benzincsőre emlékeztető régészeti leleteteket, akkor ott hevert a műhelyasztalon egy tetem. Diszkréten irodaira sárgult álló házban egy K7T Pro2 ver1.0 meg egy olyan fasza kis Sound Blaster, hogy az 5.25"-ös előlap tele volt dugasszal, meg csatlakozóval. Baromi jó játék lenne a P4-be, talán még tudnám is használni ha egyszer végre legyártom a szájharmonika mikrofonom. De nem akarja ideadni :D
Ellenben sikerült megismertetnem a kedves OKJ-s számítógépszerelői tanfolyamot végzett szomszédot azzal, hogy ha az alaplapon lévő betűket beüti a google-ba, akkor igen hamar kap specifikációt az alaplapról, (ki is derült, hogy nem DDR2, hanem SDRAM jár bele) illetve, hogy az a kis szürke madzag amit nem tudja honnan lett lehúzva, az bizony az alaplap, és az optikai meghajtó közé kell, mert az a Digital Audio kábel.
Amúgy Spectrum óta géphasználó, a Pc-it régebben magának rakta össze, de vagy 10 éve nem érdekli. És vagy 3 éve küldték a csoda tanfolyamra, amivel ennyi hozzáértés mellett azóta havi 20-25 körül szed össze feketén.
Nem akarom kommentálni....

(#17) T_chris

T_chris
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Basszus... Majdnem elmaradt a mai reggelis poszt. Cukkinikarikák, némelyikbe tojás van öntve, mellé meg nekem bacon, nem nekem meg házi sült szalonna.
Szerintem ez most jó lett.

[ Szerkesztve ]

(#18) T_chris válasza T_chris (#16) üzenetére

T_chris
(PH! addikt)
LOGOUT blog

És ezek barmok. A szó jó értelmében.
Chralie Csak a zene van:
Mondjon bárki bármit, tudd, hogy a fele sem számít.
Cimbora:
Mondjon bárki bármit, tudd, hogy a felesem szàmít.... És emeli mellé a poharat. :D

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.