Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Syl


Syl
nagyúr

>56ezer km2-re/4millió lakosra

Ez az egész ország paramétere, nem csak a tengerparté ;)

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#2) zarayg


zarayg
aktív tag

az M1 annyira hiteles, mint Irénke néni a sarki bolt mellett a zöldségesben.

Eddig is sokan voltak, most is sokan lesznek. :)

Telefonszámom: 36-30/935-51-87! || Szépen kérlek! Ha írok PM-et, akkor legyél hajlandó válaszolni rá! Köszönöm.

(#3) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Valahogy csak elférnek, meg matracokon a vízben is vannak!

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#4) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Jobb ha megbarátkozik mindenki a klíma változás ilyen irányú hatásaival is. Sokkal hosszabb lesz a szezon, de az effektív nyaraló idő csak a tengerpart mellett lesz elviselhető. A Balcsi is lassan de biztosan el fog néptelenedni mert vagy bszott meleg lesz, vagy zuhog az eső - és mivel árban már ott van mint a tengerpart , miért állnának meg itt?

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#5) Fred23


Fred23
nagyúr

Nem véletlen a tömeg, a horvát tengerpartok gyönyörűek tudnak lenni! A lopások is ritkák lehetnek, mert sok nagyon laza embert láttam már ott.

(#6) t72killer válasza zarayg (#2) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Mi egy időben rendszeresen jártunk, és megyünk is még. A stratégia, hogy ha egy mód van rá, akkor ne júli-aug-ban menjünk, illetve hogy a sokadik sziget legyen a bázis, messze a főcsapástól. Sajnos az előzőt keresztül húzza az, hogy egy ideje az iskolaszünethez vagyunk kötve. Ez amúgy a legnagyobb átok, százmillió embernek megmondják, mikor mehet nyaralni - így aztán ezekben a hetekben minden 2-3x-os áron megy, szállás, repjegy, stb. De még mintha a sima Konzum-os bolti árak is magasabbak lennének augusztusban, szeptemberben meg sehol senki. Amikor régen szabadabbak voltunk, szeptemberben mentünk, még Krk-ön se voltak sokan.

#5: ha jól rémlik 5x minimum voltunk különböző helyeken, soha egyetlenegyszer se volt gondunk a lopással. Igaz, a tömegstrandokat amennyire lehet kerüljük.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#7) Hieronymus válasza bitpork (#4) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

"....de az effektív nyaraló idő csak a tengerpart mellett lesz elviselhető. ...."

Én inkább a hegyekbe vagy közelebb a sarkhoz megyek nyaralni.
A mediterrán környezet télen jó mert a hideg elől oda lehet menekülni.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#8) nemlehet válasza Hieronymus (#7) üzenetére


nemlehet
őstag

Én Skóciát is javaslom. Nem kifejezetten olcsó, de bőven megfizethető annak akinek telik Horvátországra és nyáron is csak 20-25 fok van a felföldön.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#9) Csapoati válasza Hieronymus (#7) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Így vagyok én is ezzel. Télen voltam már Máltán és Szicíliában, marha jó volt mindkettő. 15-20 fok, napsütés, zöldek a növények. Nyáron meg Svédország, Belgium, ott pedig ilyen 20 fok volt az itthoni 35 helyett.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#10) Ringman


Ringman
nagyúr

6.5 millió vendégéjszaka - itt az eloszlás a kérdés, az lehet 210k/nap ha egyenletes lenne - nyilván nem az.

(#11) t72killer válasza Ringman (#10) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ez ugye csak Május, éppenséggel lehet egyenletes is. Augusztus első hete a brutál, akkor még az egérlyukak is ki vannak adva.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#12) ncc1701 válasza bitpork (#4) üzenetére


ncc1701
veterán

Osztrák alpok, Ezer felé tudsz túrázni, gyönyörű a táj. Magasan vagy, nincs gatya rohasztó meleg. Nem mindenkinek jön be a döglés a tengerparton.
Ha meg víz kell, akkor van otthon 4m-es medence, és megvan az az előnye, h nincsenek mellettem tahó parasztok. Már elnézést a kivételtől.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.