Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8) lolller


lolller
tag

A Cree ledek rohadt jók, de mivel COB-ok így arra kell egy barom nagy borda is úgy meg eléggé elszállnak a költségek.. Hogyne lenne haszna az IR ledeknek, főleg virágzásban. Én a helyedben ha viszonylag olcsón akarsz jót akkor samsung ledek, 90 CRI körül 4000K . Egy 240W-os szett samsungból kb 60-70k anyagköltségben. Ennek meghajtóáramtól függően 150-210lm/w ha ennél találsz olcsóbban szólj, mert kell nekem is. :D

btw én a helyedben hagynám ezt a kinti bohóckodást, részben mert kintről beviszed a steril helyedre a gempát annak sok értelme nincs. Vidd végig zárthelyen jó lesz az. Jah meg tekints erre befektetésként, mert árban húzós, de utána nem kell szerencsétlenkedni vmi félmegoldással. Mondjuk... ehhez azért kell a jó táp a közeg légcsere... de gondolom ez nem újdongság. Remélem nem földben szenvedsz, mert akkor is lesz szemmellátható különbség, de közel se akkora mintha ezek rendben vannak. :D

varázslatos szidalmak és a mágikus licencszerződések, mindkét fél megidézi maga irányítható jogászait, számtalanszor fölhangzik az "OWNAGE" szó, végül a legerősebb támadásban megidézik Kotickot és Newelt is. by:Necroman_Mk2

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.