Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Én nagyon várom már a lufi kidurranását... Jó lenne egy kisebb tégla kertes házba költözni. Az nem normális, hogy Békéscsabán egy nyamvadt másfél szobás panel most 10millió körül indul, eddig meg 6 körül mentek a felújítottak. A 2-3 szobásak meg már 14 millióért mennek. Röhej. Mindenki tudja, hogy nem érnek annyit.
Az se normális, hogy a repedt fos vizes vegyes falazatú házak 16 millióról indulnak, mikor tudjuk, hogya felét se érik... Sima szoci kockaházat nem kapni 18 milla alatt, és azok is romok.

Igazából nem értem, nálunk mi hajtja fel az ingatlan árakat, hiszen a fizetések a béka segge alatt, aki teheti az elmenekül innen Pestre, nyugatabbra. Persze vannak akik tömegével vettek lakást amikor még olcsó volt, és most a bérbeadásból vígan elvannak, mert a legcsóróbbak ugye úgy se tudnak sajátot venni, valahol meg lakni kellene.
Főiskolánk ugyan van, de kötve hiszem, hogy a diákok annyi albérletet kivennének, hisz alig jönnek ide. 'Gyárak' vannak, 2-3db, esetleg az ottani munkások mennek albiba, de aki ért valamihez az inkább elhúz Kecskemétre, Győrbe, állandó a munkaerő hiány. Amíg 3 műszakra szinte minimálbért adnak, addig nem is kéne ezen csodálkozni.
Mindenki befektetésnek veszi?? De ha nincs kinek kiadni akkor mitől fog nekik ez megtérülni? Itt valami nagy gebasz van nálunk.

#Nordic: azt a baromságot én is néztem, sehogy se jön ki a 7 év, még akkor se ha a teljes fizut félretenném. A jelenlegi árakat számolva kb 15-20 év lenne ha ennénk is közbe :W

[ Szerkesztve ]

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.