Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hokuszla


hokuszla
aktív tag

ha a madagaszkári tüdőpestist kibekkeltük valahogy, ezen is túl leszönk majd

10400 16GB 1660s 4.5TB

(#2) Fred23


Fred23
nagyúr

Mekkora mázlista lenne, aki be tudna gyűjteni belőle egy darabot! Tuti nem mutatna szépen, de mindenképpen jó áron el lehetne adni! Néhány órája pont elképzeltem, hogy a Velencei-tó partján állok, és az előzetes infók ellenére pont tőlem 20 méterre esik be a vízbe egy maradvány, amit aztán kihalászhatok.

(#3) t72killer válasza hokuszla (#1) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Meglássuk, de ha kigyógyultál a tüdőpestisből és 20méterre csapódna be tőled egy darabja, tényleg szupermázlistának mondhatnád magad ;] .

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#4) hokuszla válasza t72killer (#3) üzenetére


hokuszla
aktív tag

tudod felnőtt embereknek a cukortól meg a zsírtól illene rettegniük, nem a pekingi kacsától

10400 16GB 1660s 4.5TB

(#5) t72killer válasza hokuszla (#4) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ki mondta, hogy rettegek? (Bár ez elég nagy divat mostanság) csak linkeltem egy érdekes hírt. Mindenesetre érdekes lett volna látni ahogy lezuhan.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#6) hokuszla válasza t72killer (#5) üzenetére


hokuszla
aktív tag

nem rád utaltam mint rettegőre, hanem a bulvármédiára kattant "felnőtt" emberekre

10400 16GB 1660s 4.5TB

(#7) t72killer válasza hokuszla (#6) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

:R

Közben megvan az eredmény: a Csendes-Óceán déli részére sikerült leparkolni az ócskavasat.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#8) flymi


flymi
addikt
LOGOUT blog

Wilsoooooon!

Ott még a röpcsiknek sem volt akkor útjába. :D

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#9) KISDUCK válasza t72killer (#7) üzenetére


KISDUCK
addikt

Jól értelmezem a híreket és Tahiti közelében a vízbe esett? Rákerestem magyar hírekre ezzel kapcsolatban, de az indexen Atlanti-óceánt írtak, már bánom hogy rákerestem a magyar hírekre...

(#10) t72killer válasza KISDUCK (#9) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ja, magyar sajtóból nem érdemes tájékozódni :D Régebben csak az időjáráselőrejelzés tartozott a fake news tárgykörébe, manapság kb csak a pontosidőjelzés maradt megbízható;].

Részvétem a helyi korallzátonyoknak, bár ha elég mély volt a víz a környéken, akkor nemigen okozhatott kárt, majd jó belakják a halak az új kérót.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#11) Csupingo válasza t72killer (#10) üzenetére


Csupingo
veterán

Lehet tudni, hogy mekkora darabok potyogtak? Ilyenkor az nem lehet megoldás, hogy az utolsó, aki lekapcsolja a villanyt, felrobbantja az egészet az űrben, az előre felvitt robbanóanyaggal?

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#12) t72killer válasza Csupingo (#11) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Az űrben robbantani nagyon durva szemetelés. Viszont simán benthagyhattak volna pár tartály folyékony oxigént (rakétahajtóanyag) jól szétosztva, ami a felsőlégkörben apró darabokra szedte volna a roncshalmazt, különösebb beavatkozás nélkül.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.