Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9) Viszlát válasza Snowy_owl (#6) üzenetére


Viszlát
addikt

Frappáns vagy sem, gyerekeknél oké, hogy érzelmi alapú döntéseket hoznak (ezt a játékot szeretem, azt meg utálom), felnőtt embernél egy eszközzel kapcsolatban ez már nagyon nem helyénvaló.

Sosem vontam kétségbe, hogy rengeteg szemetet termelnek az emberek ezen a platformon, de ez engem hangyányit sem befolyásol. Sajnos sok egyéb eszközzel is hasonló a történet, a FB esete kicsit sem egyedi, de részemről semmi hasznot nem látok ezen keseregni. Véleményt formálni lehet persze, de az eszközt okolni és minősíteni bizonyos felhasználók által termelt tartalom miatt szimpla butaság.

Én továbbra is nagyon örülök, hogy van FB és remek dolognak tartom, hogy teljes szabadságot ad számomra, hogy úgy alakítsam a megjelenő tartalmat, ahogy kedvem tartja. Sok hasznos és praktikus funkciója van, amiket rendszeresen használok és megkönnyítik, gazdagítják az életem. Persze van árnyoldala is, mint pl. a reklámok, de egyáltalán nem vészes, még a PH-n is több reklámot tolnak az arcomba mint ott, ennyit bőven megér az ingyenesség.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.