Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8) updog válasza Chaser (#7) üzenetére


updog
senior tag

A kiszámolón is valamelyik aktuális cikkben (most pont nem találtam meg hogy idézhessem) nagyon hasonlókat írt, hogy itt bizony várhatjuk a korrekciót az ingatlanárakban, de ha nem lesz egy válság, vagy komolyabb állami beavatkozás, akkor mennek még felfelé az árak.

Érdekes, hogy a lakásvásárlós topicban most egy sumák ingatlaniroda miatt előkerestem, hogy én már 4 éve is írtam róluk hogy sumákok, és átfutottam az akkori kommentjeimet - tippeltem hogy a CSOK beépül az árba, úgyhogy előrébb senki nem lesz, de aki nem jogosult, az nagyot fog szívni (bejött), és hogy az egész árnövekedés csak lufi/hiszti, hiszen akkor 15M-ért adtak egy szutyok panelt amit 1-2 évvel azelőtt még 10M volt, és már az is túl volt árazva, és nagy eséllyel kipukkad majd 1-2 éven belül (ez nem annyira jött be :D ).

Egy ismerős szokott panaszkodni, hogy az egész nyaruk azzal megy el, hogy a feleségének a mániája a balatoni nyaraló olyan szinű karbantartása, mintha ott élnének, április-október között minden héten le kell menni. Így viszont nem adják ki, és igazából csak nyűg, hogy ez nekik megvan. De fel se merül hogy kiadják/eladják. Szerintem sok ilyen (valószínűleg még a boldog békeidőkből örökölt), csupán megszokásból/mániából fenntartott nyaraló van arrafelé, amiket nem dívik eladni, meg mégiscsak "jó helyen" van.

Folyamatosan fejlesztik, latszat intezkedesek mellett sok komoly project is van Ez mondjuk a Balatont tekintve elég szomorú, ma is volt egy cikk, hogy magának a tónak marhára nem tesz ez jót. De sebaj, 1-2 évtized, és lesz egy halott langyosvizű medencénk, hotelekkel és lakóparkokkal teleépítve az oroszoknak meg a braziloknak.

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.