Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#72) Tikakukac válasza Lauda (#70) üzenetére


Tikakukac
titán

Sajnos ez a felfogás az, ami ki fogja húzni a seggedet a kakából. Az életösztön nem moralizál, az működik.

De mint n+1 alkalommal már leírtam: ha valaki megfelelő környezetben nőtt fel és nem szerzett elég élettapasztalatot minden téren a korától függetlenül, annak nyilván mindenki rasszista, lenéző, mocskolós, általánosító és -insert random fröcsögés- lesz. Mint akinek már párszor raktak kést a torkához akár ált. suli 1. osztály óra közben is, nem egyszer a hátához és bukott már be nem kevés pénzt ilyen-olyan cifra ügyek nyomán, öltöztették pucérra rendőrautó motorháztetején és hallott rendőrt eskü alatt hazudni, kérem hadd engedjem a szervezetem alapvető funkcióit működni és ne kelljen magyarázkodnom meg még nekem lesütni az arcomat, mert merek kimondani "csúnya" "rossz" "gonosz" dolgokat.
Akinek minden ilyesmi kimaradt, örüljön neki, legyen hosszú és tartósan ilyen világa. Csak ettől még azon a burkon kívül is van élet :K

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.