Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#67) Tikakukac válasza Lauda (#64) üzenetére


Tikakukac
titán

Persze. Első körben a kussolásról tehet. Ez egy rúd szalámi volt, egy kicsit fentebb egy komplett iparcsarnokot loptak el felénk, még fentebb lépve a létrán a teljes tokaji tanösvényt és panziót fullos régió átalakítással még fentebb pedig random lapozz bele a hírekbe vagy kerülj egy 50km-es karikát, tutira fogsz találni valamit, amiben elhullott 1-2 millárd a zsebbe. És kuss van és tűrés van.

Én pedig azért vagyok ebben is bűnös, mert nekem sem szokásom valamiért borongatni az asztalt, csak akkor, ha nem sodrok ezzel veszélybe másokat is. Tökéletes példa erre a mókás rendszerre, mikor 3 szemüveget készítettek el szülővárosomban, de sajnos a harmadik is pont ugyanolyan hulladék volt, mint az első. Mint kiderült egy egyszerű becsiszolást sem lehetett elvégezni normálisan, mert hát ki tudja. A negyediket már máshol készítették el, az elsőre jó lett. Alap, sima -0,3-as lencse. Na és szerinted ki kellett fizetnem az elsőt, kétszer is? Ki bizony. Mert úgy működnek a dolgok, hogy szeretnéd a muternak az állását megtartani és nem beindítani a pletykákat, hogy tudod az xy fia szétverte az asztalt és üvöltözött, mert alapvető munkára is képtelen az optikus, akkor kussolni kell, mosolyogni és távozni.

Az általad keresett szó: néplélek. Ennek a minősége miatt nem egy barátomat látom csak évente, mert nem bírták ezt a fostornádót ami itthon tombol.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.