Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Gdi


Gdi
senior tag

Nesze neked internet és anonimitás.

''Milliárdnyi meggyilkolt csillag sikolya elhal az éj békéjében, és a kétségbeesésnek csak néhány, törékeny, kőbevésett szó áll ellen.''

(#2) Csapoati


Csapoati
nagyúr

A tűztündéres tényleg nagyon gáz (nem szóviccnek szántam), bár felmerülhet valóban az is, hogy kisgyerekeket talán nem kéne egyedül netezni hagyni. A kékbálnás dolog viszont szerintem csak a természetes szelekció működés közben.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#3) ->Raizen<-


->Raizen<-
veterán

Ezekből is látszik mekkora ereje van az emberekre a netről, médiából érkező manipulációnak.

(#4) Dilikutya válasza Csapoati (#2) üzenetére


Dilikutya
félisten

Egyáltalán, mi dolga egy kisgyereknek akár felügyelettel is az inerneten. A meséket a szülő is le tudja játszani neki, az olvasnivaló számára akkor is érdektelen, ha már tud olvasni, akkor meg minek?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#5) t72killer válasza Dilikutya (#4) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Így van, a miénket (bár még a cikkben említetteknél fiatalabb) se engedem felügyelet nélkül a géphez, netre meg pláne nem. Viszont a nettó tiltás kevés, nevelni kell, megmutatni, hogy mi veszélyes és mennyire - így alkalmasint a haverok se tudják túl nagy disznóságba belevinni. Elvileg:U

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#6) #56573440 válasza t72killer (#5) üzenetére


#56573440
törölt tag

Jaaa hogy a gyerekkel foglalkozni kell? A 21. században? Ugyanmá'kérlekmá'. Akkor meg minek a net meg a tv, barlangban laknánk ha nem fejlődnénk folyamatosan...

;]

(#7) t72killer válasza #56573440 (#6) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Naja... Elképesztő dolgokat lát amúgy az ember - néha a nem túl távoli rokoni körökben is. (kb: szgép /TV-t leváltva/ = bébiszitter, 1-18+éves korig)

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#8) Dilikutya válasza t72killer (#7) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ó pedig a 18 éves főiskolás bébiszitter leányzót semmi sem pótolhatja... ;]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#9) #56573440 válasza Dilikutya (#8) üzenetére


#56573440
törölt tag

De...két 17 éves ;]

[ Szerkesztve ]

(#10) cskamacska


cskamacska
addikt

Huhh, én azt vártam a bejegyzéstől hogy valami harapós, mindenen keresztül jutó malware jelent meg, ami minimum az arcomba robbantja a monitort :DDD , erre meg ilyen emo csoportusulásokról, meg szektavezér palántákról adsz hírt. :U

Most hiába izgattál fel :P

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#11) t72killer válasza cskamacska (#10) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Csak családos emberként nagyobb egységben gondolkodom :D. Minden védelem olyan erős, mint a leggyengébb része, ami általában maga a felhasználó.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#12) dabadab


dabadab
titán

Csak nekem gyanús egy kicsit a sztori? Daily Mail, meg úgy általában az egész. Hogy lesz valakinek ilyen durva égési sérülése gáztüzhelytől? Hogy működik az, hogy láng nélkül jön gáz a gáztűzhelyből? Csupa kérdés!

DRM is theft

(#13) t72killer válasza dabadab (#12) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Persze bulvár, a konkrét eseteknek kellene utánanézni - amik valszleg csak oroszul vannak meg az illetékes bíróságokon. Ha jól rémlik, a '80-as években olyan gáztűzhelyünk volt, aminél a fenti rózsák megállás nélkül ontották a pébé-t, függetlenül attól, hogy nyomtad-e a tekerentyűt.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#14) dabadab válasza t72killer (#13) üzenetére


dabadab
titán

"Ha jól rémlik, a '80-as években olyan gáztűzhelyünk volt, aminél a fenti rózsák megállás nélkül ontották a pébé-t, függetlenül attól, hogy nyomtad-e a tekerentyűt."

Ez elég furcsán hangzik, mert már a hetvenes években is mindenhol bimetálszelepes gáztűzhelyek voltak.

Egyébként egy kicsit gugliztam, egy 2016-os gazeta.ru cikk szerint az égéses eset 2015-ben történt és meg is találták az a 16 éves hülyegyereket, aki terjesztette.

DRM is theft

(#15) t72killer válasza dabadab (#14) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Nem annyira rémlik, elég kevés éves voltam akkoriban :).

Amúgy az is lehet, hogy az okosok beleírták a használati utasításba, hogy támassza ki a gyerkőc a tárcsát.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#16) UnA válasza dabadab (#14) üzenetére


UnA
Korrektor

"Ez elég furcsán hangzik, mert már a hetvenes években is mindenhol bimetálszelepes gáztűzhelyek voltak."

Ez igaz, de pl. a szüleim a 90-es évek végéig használták az azelőtti technológiát. :)

(#17) bitpork válasza dabadab (#14) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Nyugalom. A cikkek es hirek hattere es a tortenesek idorendisege idehaza altalaban masodlagos. Sokszor a valosagtartalmuk is.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#18) #33253120 válasza dabadab (#14) üzenetére


#33253120
törölt tag

Nem egy helyet tudok, ahol a mai napig üzemel ilyen. Anyám pl 2016-ban volt hajlandó tőle megválni, de ha a linket nézed ott sem túl régi a dátum.

(#19) zozoz1 válasza cskamacska (#10) üzenetére


zozoz1
aktív tag

Na ezért van ennyi elsorvadt agyú ember ezen a bolygón.
Kár volt ezt a videót megnézni. Én is ezennel közéjük tartozok.... :W

Azt a színészt is felakasztanám, aki ehhez a nevét adta.... :Y

[ Szerkesztve ]

A viták vitték elöbbre az emberiséget

(#20) dabadab válasza zozoz1 (#19) üzenetére


dabadab
titán

:(

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#21) Gdi válasza zozoz1 (#19) üzenetére


Gdi
senior tag

Nem tudom, hogy lenne megfelelően szarkasztikus a hozzászólásom, úgy hogy ne ütközzek a fórum használatának feltételeibe... Szóval inkább kihagyom.

''Milliárdnyi meggyilkolt csillag sikolya elhal az éj békéjében, és a kétségbeesésnek csak néhány, törékeny, kőbevésett szó áll ellen.''

(#22) #33253120 válasza zozoz1 (#19) üzenetére


#33253120
törölt tag

Bezzeg ha látnád az egész filmet... :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.