Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) t1


t1
addikt

bár egy hete nem voltam már sehol szinte....de remélem ez most változni fog

(#2) Csapi007 válasza t1 (#1) üzenetére


Csapi007
veterán

Jó lett. :C
Várom a csajos sztorit is. :))

"Csak úgy mondom"

(#3) t1 válasza Csapi007 (#2) üzenetére


t1
addikt

az még alakul :)
majd utca zene után kiderül hogy lesz-e sztori :)

(#4) urban racer


urban racer
senior tag

Nálam is ugyanez a szitu. Csak nekem a reggel az délben van. Az este meg hajnali 4-5 Mondjuk ma nem tudtam aludni(és nem is volt kedvem)...

"Egy mágus sosem késik, Zsákos Frodó. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akar."

(#5) Ősember válasza urban racer (#4) üzenetére


Ősember
őstag

ezzel nem csak te vagy igy, én is 2-kor mentem aludni, de akor is csak ugy, hogy ''najo, most már elegem van, befekszem az ágyba, még akkor is ha ott rohadok meg'' :DDD
cikkirohoz: emlitetted, hogy csak annyit alszol amennyi szükséges, de akkor miért alszol el már délután 1-2 orára? :))

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#6) Pukkancs


Pukkancs
tag

OMG én is majomparádé meg endless skyline felhasználó vagyok a tesómmal :DD

(#7) t1 válasza Ősember (#5) üzenetére


t1
addikt

ez úgy megy hogy lefekszem az ágyra, megy a zene és gondolkodom és a nagyunalom miatt egyszerűen elalszom

(#8) Pukkancs


Pukkancs
tag

Most nem kötekedésképpen de nem ebédelsz? Pedig az a nap fénypontja :P

(#9) t1 válasza Pukkancs (#8) üzenetére


t1
addikt

az is benne van.

Dél.Ebéd

(#10) ladybug


ladybug
őstag

Nehéz egy tizenéves élete, ha iskolaszünet van. :) Olvass, művelődj, vmivel foglald le magad. Ne az unalomba tespedj el.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#11) t1 válasza ladybug (#10) üzenetére


t1
addikt

de még mennyire :)

(#12) Ősember válasza ladybug (#10) üzenetére


Ősember
őstag

:DDD

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#13) urban racer válasza ladybug (#10) üzenetére


urban racer
senior tag

Unalmunkban elkezdtünk beindítani újra a torrentoldalunkat(President). Már fenn van a szerver pesten, oldal kész, már csak az ip-re várunk.
Ma sem unatkoztam, készítettem egy koncepciótervet egy tárhelyszerverről. Valószínüleg anyám volt a felbújtó, aki aszonta, hogy kikéne találnom, hogy mileszek. Anyu: nekem tárhely szerverem lesz, és nagyvállalatoknak adok bérbe szervereket. A válasz: Kisfiam, raid 5 vagy raid 1 köteteket fogsz használni? Naneeeee... Mi az a tárhely szerver?

"Egy mágus sosem késik, Zsákos Frodó. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akar."

(#14) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Azok a régi szép idők :Y

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#15) bOtX


bOtX
aktív tag

mintha én lennék. :DD

(#16) Pitterix


Pitterix
őstag

Ismerhetlek, mert Pénzesgyőrből származom én is, apám most is ott él.....

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.