Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bocha


Bocha
HÁZIGAZDA

Na, ezek után mi meg sem kell, hogy írjuk a Pulse tesztet! Új konkurencia személyedben? :)
Nagyon jó lett a cikk (bár még nem olvastam végig), gratulálok hozzá, és köszönjük az érdeklődők nevében!

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#2) ThorsHUN válasza Bocha (#1) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Itt is gratu a cikkhez:)

Bocha te meg teszteld csak, kivancsian varjuk ti mit szoltok a cucchoz:)

(#3) DarkByte válasza Bocha (#1) üzenetére


DarkByte
addikt

Köszönöm hogy írtál jól esett a dicséret! :R A Ti cikkeitek azért sokkal részletesebbek, csak próbálkoztam felérni odáig. Erről a mobilról is lehetett volna még rengeteg mindent írni, de így is jó néhány napig bővítettem, szépítgettem.

[ Szerkesztve ]

(#4) bocsika


bocsika
aktív tag

Gratulálok a teszthez. Mikor megjelent a hír hogy ki fog jönni azóta érdekeltek a tulajdonságai. A videó lejátszási képességéről jó lenne a videó.

(#5) Hunter2


Hunter2
addikt

Lehet hogy átsiklottam felette az olvasás során de ebben van WIFI?

(#6) DarkByte válasza Hunter2 (#5) üzenetére


DarkByte
addikt

Igen, van benne szerencsére.
"Nem maradt ki a WiFi adóvevő sem, amely segítségével titkosított vezetek nélküli hálózatokhoz is csatlakoztathatunk és internetezhetünk."

[ Szerkesztve ]

(#7) total90


total90
veterán

No, végre itt van :) Direkt nem szedtem le a linkről, amit a twitteren nyomattál... Jó lett a teszt és a telefon is egész pofás darab. Még mindig ott vagyok, hogy nem kell érintős telefon, de maga az Android jó dolog. Köszi a bemutatót :R

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#8) Skynet258


Skynet258
veterán

Ugyan a cikket már olvastam máshol, de köszönjük itt is! :R

https://geekpulse.hu

(#9) Ipse89


Ipse89
tag

Jó írás lett, grat. :R

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#10) Konflikt


Konflikt
addikt

remek iras(nak nez ki), de most sajnos nincs idom vegigolvasni melo kozben. de readitleater. :)

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#11) kelzsoca


kelzsoca
félisten

Igényes bemutató, nincs benne elfogultság, reális képet ad a telefonról ,és annak képességeiről :R

https://vertigostore.eu

(#12) Napfénysüti

Nagyon jó írás. :R Árárért szerintem elég korrekt telefon, én simán bevállalnám. Ezt a Huawei csak a T számára készítette? Nem lesz később független változat más néven?

Més que un club!

(#13) devast


devast
addikt

Végre, egy android-os cucc megfizethető áron. Azt hiszem holnap benézek trémobilhoz, úgyis unom már vodafone-t, 8 éve előfizetőjük vagyok de semmi kedvezményt nem kapok :(((

(#14) BloodRay


BloodRay
veterán

Nagyon jó lett az írás, köszönöm én is.
Lehet nekem is megvan a következő telefonom. :)

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#15) Polemius


Polemius
aktív tag

"mobilba giroszkóp is beépítésre került"

Gyanítom, inkább gyorsulásmérő lesz az. :)

(#16) amanoba


amanoba
őstag

tetszetős, összeszedett, minőségi írás, akár mobilarénán is olvashattam volna.. ;)

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#17) hejesírásó


hejesírásó
senior tag

naccerü! ez használtan majd olyan árban megy, h a középréteg is elkezdhet gondolkodni az okostelókon!

:R

(#18) vtechun válasza Polemius (#15) üzenetére


vtechun
veterán

a többi hasonlót telefonnál is giroszkópnak szokták nevezni, bármi is az :) nem kell szőrszálhasogatónak lenni...

(#19) DarkByte válasza vtechun (#18) üzenetére


DarkByte
addikt

Én azért javítottam, mindent az olvasóért :D

Egyébként jesszusom, 5 ezer lekérés négy és fél óra alatt. :Y :R

(#20) koviz


koviz
csendes tag

Lekles tulajdonosként egyetlen egy dologban nem értek egyet a cikk írójával. Amikor a telefon funkció hangszóróját elemzed! Ez az egy része kiakaszt (Mármint nem az írásod, hanem a hangszóró, bocs, csak így érthető). Igazi rezonátoros hang jön ki a telefonból, hogy néha a partner mondanivalóját sem értem rendesen. Lehet, hogy csak a hangszóró kapszulát kellene "megragasztani" rendesen, nem tudom. Az azonban biztos, a szervízzel megnézetem. Egyébként valóban kiváló készülék.

[ Szerkesztve ]

\'\'Egy terv akkor jó, ha jó! De, hol itt a hajó?\'\'

(#21) iknight


iknight
senior tag

Nekem is tetszik a telefon külsőre belsőre, árban, csak a gyártóval nem vagyok kibékülve igazából. Egyébként sajnálatos tény, hogy mondjuk a vodafone ismét elmaradt az andoridüzletben a t mögött.

Akik jó békét tudnak kötni, azok sohase győznek a háborúban.

(#22) aram01


aram01
nagyúr

Nagyon jó cikk/teszt köszi szépen
fülembe raktad a bogarat ;]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#23) Mr.Csizmás válasza DarkByte (#19) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Egyébként jesszusom, 5 ezer lekérés négy és fél óra alatt

így jár aki megírja az aktuális slágercikket :P

amúgy gratu a cikkhez, végre tudni valamit erről a misztikus dologról ;]

igaz most lett egy LG KP500-asom, úgyhogy touchscreen vásárlás jóidőre letudva :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#24) DarkByte válasza koviz (#20) üzenetére


DarkByte
addikt

Vannak egyébként egyéb hibák ahogyan használom a telefont, ha már itt járok le is írom:
- Google Contacts szinkronizáció bugos olyan szempontból hogy ha vannak csoportok létrehozva akkor bár a csoport címkéket átviszi de a telefonon nem társítja hozzájuk az embereket. (ez lehet a Cupcake hibája, a német Android fórumon egyébként felmerült hogy a hónap végére elkészül a mobilra az 1.6-os Donut update)
- Egyelőre úgy tűnik hogy mozgó képet nem tudnak a kameráról fogadni a programok, legalább is a Barcode scanner progik egyelőre nem működnek.

iknight: én úgy voltam vele hogy az Android-ban pont az a jó hogy bárki összedobhat vele telefont, max. a hardvert ronthatja el. De itt minden adott, és van rá két év garancia is, szóval annyira nem idegeskedem miatta. Külsőleg semmi nem mutat rá hogy gagyi lenne, sőt nekem nagyon tetszik formailag. :)

[ Szerkesztve ]

(#25) cellpeti


cellpeti
veterán

jó lenne már egy androidos mobilt venni,ha elérhető áron lenne

Tigris, tigris, csóvafény...

(#26) sagit


sagit
addikt

nagyon jó cikk, grat :R

nekem most a WM 6.1-el gyűlt meg a bajom, ha esetleg valaki tudja a választ erre azt megköszönném :)

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#27) Napfénysüti válasza cellpeti (#25) üzenetére

Ez már elég elérhető áron van a többihez képest. Én meg is döbbentem mikor megláttam az árcédulát.

Més que un club!

(#28) gtamate2


gtamate2
veterán

Grat jó cikk! Nagyon megtetszett a telefon!
Turbo simmel gondolom használható vele más sim kártya, főzött rom van már hozzá? Esetleg valami videolejátszó ami ismeri a divx-et?

*Sn0w

(#29) iknight válasza DarkByte (#24) üzenetére


iknight
senior tag

Értem, régen énis így voltam vele sok garancia akkor mit számít, legfeljebb kicserélik. Nahh már most miután egy nokia telóval 3 hónapig rohangáltam szervízbe mire hajlandóak voltak normálisra cserélni(1 cseretelefon is szar volt, meg javítgattak stb), illetve más termékeknél is volt már ilyesmi, ezek után rájöttem hogy nem garanciát kell venni hanem jó terméket. Ezért félek olyantól amiről semmit nem tudok, ez az első huawei telefon amiről hallottam, és hosszútávú teszt erről sincs, lehet hogy megfelelő hardver van benne, csak azt még szerintem te sem tudhatod, hogy megefelő minőségűek e. Ahogy lentebb is írták pl a hangszóró szar, és szerintem azért ezekre nagyobb esély van egy kínai telefonnál, és hát hiába a garancia ha miatta hetekig nem használhatom a telefont. Sajnos nekem szolgáltató miatt alapból kizárt ez a modell de azért figyelemmel követem majd a sorsát, és ha nem fáradság én szivesen olvasnék egy cikket arról, hogy pl fél év múlva mit gondolsz róla, és milyen tapasztalataid vannak, márha megtartod addig.

Akik jó békét tudnak kötni, azok sohase győznek a háborúban.

(#30) madarasz92


madarasz92
őstag

Nagyon jó kis cikk kőszőnőm hogy olvashatam..

(#31) koviz válasza iknight (#29) üzenetére


koviz
csendes tag

Huawei-t nem kell csak azért leírni, mert még nem hallottál róla. Úgy emlékszem a T-Com csoport ezzel a céggel szerződött teljes hálózati infrastruktúrájának fejlesztésére. Ebből kiindulva annyira szar csak nem lehet.

A hangszóróról annyit, hogy nem azt írtam, hogy szar, csupán egyszer rendesen szól, másszor rezonál a kapszula.

\'\'Egy terv akkor jó, ha jó! De, hol itt a hajó?\'\'

(#32) koviz válasza DarkByte (#24) üzenetére


koviz
csendes tag

Ez a contacts izé engem nem érint. Túl sok adatra "kiváncsi" így is a google. Azon kicsit kiakadtam, hogy a marketről történő letöltéshez regelnem kellett a google szolgáltatásaira :((( .

Az, hogy az 1.6 kijön rá dicséretes, de a 2.0-nak tudnék igazán örülni.

Aztán a barcode scennerbe én is belefutottam. Természetesen nálam sem megy. Viszont szintén egy német fórumban írták, hogy egyes felhasználóknak működik. Arra nem találtam adatot, hogy esetleg "okosították" a telefont.

\'\'Egy terv akkor jó, ha jó! De, hol itt a hajó?\'\'

(#33) DarkByte válasza gtamate2 (#28) üzenetére


DarkByte
addikt

Turbo SIM-el nincs tapasztalatom, külföldi fórumokon i-SmartSim-et írnak hogy használható vele.

DivX/XviD lejátszó egyelőre nincs (egész pontosan próbáltam egy yxflash nevű progit ami az egyetlen olyan cucc amit a market-ben xvid vagy divx kifejezésre felhoz és ez megnyitja azt az XviD-es tv sorozatot amit felraktam de szaggat kegyetlenül).

Főzött ROM témában pedig eddig erről hallottam: [link]

#29: hosszú távú tapasztalatokat természetesen írhatok. Én remélem hogy semmi bajom nem lesz vele, a modemünk is jól bírja eddig. Hamarabb félek hogy ha esetleg kinyúlik az akku benne honnan szerzek másikat, elvégre ez a mobil sokkal jobban terheli a telepet, gyorsabban el is fog fáradni.

#25: egyelőre ez a legolcsóbb Android. Néhány egyéb kínai Android modell tud még ez alá menni árban, de azok már tényleg noname-ek. Annyira hogy ötletem sincs már mi volt a nevük így nem tudom linkelni őket, de itt volt róluk hír az arénán.

[ Szerkesztve ]

(#34) ZéZé@PH


ZéZé@PH
aktív tag

Hi! Engem az érdekelne, hogy FM rádió van-e benne?

''Elménk nem megtöltésre váró edény, hanem lángra lobbantandó tűz!'' Plutarkosz

(#35) DarkByte válasza ZéZé@PH (#34) üzenetére


DarkByte
addikt

Nincs, maga a platform alapból nem tudja kezelni. Egyedül a HTC Tattoo-ban tudok róla hogy van RDS-es FM rádió. Nem váltja ki ha nincs az ember net közelben, de azért megemlítem hogy van egy DroidLive progi amivel shoutcast rádió lehet hallgatni.

(#36) llaszlo válasza koviz (#31) üzenetére


llaszlo
veterán

A Voda is a Huawei hálózatát használja és azóta vannak a gondok.
A teló az viszont tényleg jó. :)

(#37) koviz válasza llaszlo (#36) üzenetére


koviz
csendes tag

Bizonyára jobban ismered a témát, sose voltam vodás. Milyen jellegű hibák ezek?

\'\'Egy terv akkor jó, ha jó! De, hol itt a hajó?\'\'

(#38) #19617792 válasza DarkByte (#3) üzenetére


#19617792
törölt tag

Kiváló írás! :C El kezdtem olvasni, az első oldal felénél járok, erre ez fogalmazódott meg bennem: "Ez a cikk hogy a túróba került ide, nem a Mobilarenan kellett volna megjelennie? Ki írta?" :D
Részletes, olvasmányos, tele van fontos információkkal és mégsem ömlesztett. Tetszett! Még ilyen cikkeket! :K

[ Szerkesztve ]

(#39) DarkByte válasza #19617792 (#38) üzenetére


DarkByte
addikt

Huh, köszi :B Nem nagy konkurenciája leszek az oldalnak mert forrásom nincs mobilokat beszerezni és tesztelni (meg lusta is vagyok általában), de ezt a mobilt már annyira vártam hogy gondoltam áldozok neki a közösség előtt ha már a szolgáltató miatt a Mobilaréna csapat nem jut tesztelhető példányhoz.

(#40) ByB


ByB
addikt

Tegnap próbálgattam egy Nokia N97 mini és egy HTC HD2 társaságában és el kell ismernem, nagyon kellemes meglepetés volt. Az ár/érték aránya egészen kimagasló.

Gratulálok a cikkhez. :R

(#41) gtamate2 válasza DarkByte (#33) üzenetére


gtamate2
veterán

Lenne még pár kérdésem ha nem gond :)
-Erre lehet tenni windows-t is? (vagy várható rá főzött rom?)
-Milyen játékok vannak rá? Érdekelne ez is, nagyon gagyik, vagy iPhone szintűek is akadnak?

*Sn0w

(#42) rep3at


rep3at
őstag

Gratulálok a teszthez, nagyon jó lett!

Tetszik a készülék, de nem értem hogy egy ilyen árkategóriájú mobilt miért ilyen igénytelen házba csomagolnak. A formaterv nekem nem jön be, kitalálhattak volna valami egyedibbet is, sokan ezért nem fogják megvenni. Az ár/érték arány előtt viszont le a képzeletbeli kalappal.

Hogy kell oldaltörést csinálni? Erre nem tudtam eddig rájönni. PÜ me pls.

Forward thinking. كرر

(#43) DarkByte válasza gtamate2 (#41) üzenetére


DarkByte
addikt

Windows: ötletem sincs. Ebben a témában nem vagyok kompetens, de ha tippelnem kellene csak sok szenvedés árán menne rá.
Játékok: iPhone szintű 3D-s játékokat nem kell tőle várni, főleg nem 3GS-set. Én eddig ezeket próbáltam: [Labyrinth] (kihasználja a gyorsulás mérőt elég szépen), [Bonsai Blast] (Zuma klón). Az OpenGL ES réteg natív támogatása nem rég nyílt ki, egy kicsit komolyabb játékok várhatóak majd, de szerintem a Pulse alatt dolgozó vastól nem kell csodákat várni. Igaz vtechun hasonló órajelre húzott G1-ével teljesítményben pariban van, szóval egy sima G1-nél gyorsabb.

#42: megjelenés szubjektív, szerintem inkább kézbe véve kell eldönteni nem képekről. A legtöbb általam olvasott teszt jónak találta a külsejét és az összeszerelési minőséget is dicsérte. Jók az illesztések és a ház sem recseg különösebb nyomkoraszás nélkül. De persze ha nem jön be akkor ezt is megértem.

[ Szerkesztve ]

(#44) DarkByte


DarkByte
addikt

12 ezer lekérés és kikerült a cikkem linkként a T hivatalos Pulse oldalára is. Döbbenetes. :B

(#45) ALI_G válasza DarkByte (#33) üzenetére


ALI_G
veterán

fú, 1500-ös akksi és csak 1 napig bírja? Enyémet megenné reggelire :)

(#46) DarkByte válasza ALI_G (#45) üzenetére


DarkByte
addikt

Ezt az egy napot úgy kell érteni hogy szinte egész nap lóg WiFi-n, háttérben megy Twidroid, gyűjti a csiripeket, a platform alapból nézegeti időnként a gmail-es leveleket, szinkronizál, időjárás widget is kint van az asztalon most már az is frissít időnként. És még e-mellett böngészés, videózgatás, zenélgetés időnként. Néha egy kis GPS is benéz (tegnap pl. néztem Google Maps-en ahogyan visz haza a busz az albérletig. Első GPS-em, meglátszik :D) Szóval rendszeresen használva a mobilt. Az első néhány napban mikor még nem volt sok időm rá, kibírta a közel két napot az akksi, de akkor mobilnet sem volt még rá megrendelve, visszaraktam 2G hálóra, cégnél nem engedélyezték a WiFi MAC-jét, ilyesmi. :) Szerintem ilyen terhelés mellett az 5800 aksija is gyorsabban kipurcanna.

[ Szerkesztve ]

(#47) ALI_G válasza DarkByte (#46) üzenetére


ALI_G
veterán

Igen, használva ez is megeszi. Főleg GPS, videónézés, wifizés csak közepesen meríti. De 1 óra youtube-ozás wifin keresztül az szépen lecsípi az akksit. A 2 nap azért kevéske 2G-vel. Ha telefonnak használom, akkor 3-4 nap (közben azért hallgatok rádiót, vagy mp3-at pár órácskát).

(#48) Konflikt válasza DarkByte (#44) üzenetére


Konflikt
addikt

grat.
(amugy 20-30K-s lekeres is eleg gyakori sztem. nekem az egyik cikkem 2 nap alatt lett 25K-s)

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#49) Dr_Syrex válasza DarkByte (#44) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

állat :C ez így nagyon "flash" :)

Kenyeret és Androidot a népnek! :P
cool teszt > cool smartphone. Jól választott a T-mobile.

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#50) ZéZé@PH válasza ALI_G (#47) üzenetére


ZéZé@PH
aktív tag

Kíváncsi lennék ti ketten (te és DarkByte) melyik készüléket tartjátok jobb vételnek?
Nagyjából egy árban vannak kb 5ropi különbség van köztük :)

''Elménk nem megtöltésre váró edény, hanem lángra lobbantandó tűz!'' Plutarkosz

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.