Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) BiP


BiP
nagyúr

Amíg nincs letiltva, és manuálisan telepített Skype-pal (vagy egyéb VoIP progival) működik, addig nem olyan nagy gáz.

(#2) -XadAnuX+


-XadAnuX+
őstag

Itt is azért megy a tökölés, hogy mennyi pénztől esnek el, szánalmas.

(#3) ClioRS


ClioRS
őstag

Tök jó lesz ha nem lesz rajta Skype, mert ugye utólag nem lehet rátelepíteni semmilyen alkalmazást ;] ;]

(#4) Magimano


Magimano
aktív tag

Arra azért kíváncsi lennék hogy hány ember használja a Skype-t ma telefonlásra mobilon :)
vagy esetleg a Németek 99% rohan majd egy N97 ért hogy Skype-on telcsizzen? :) ;]
mert akkor megértem hogy félnek más esetben kicsit nehezen tudom megérteni.

@ Nokia N95 @  iPhone 3GS @  MacBook White @ Mi ez? Hagymásbab? NEM KRUPLISHAL! @

(#5) Dyingsoul válasza ClioRS (#3) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Miért ne lehetne az N97re utólag telepiteni bármilyen alkalmazást?
Amugy Magimano rátapintott a lényegre: azthiszem az emberek nagy része marad régi telefonuknál, nemhiszem hogy No. teljes lakossága rohanna N97et venni, mert azon van skype, és nem kell majd percdíjat perkálni :DDD Bár egy ilyen drága okostelonál, azt mondom, hadd jusson már az ember egy kis technológiai elönyhöz hagyományos telefonokkal szemben.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#6) ClioRS válasza Dyingsoul (#5) üzenetére


ClioRS
őstag

Irónia :P :DD
Tudom, hogy lehet, nekem is symbianos telóm van :K

(#7) Dyingsoul válasza ClioRS (#6) üzenetére


Dyingsoul
veterán

én kérek elnézést! Mostanában túl komolyan veszek mindent :(

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#8) asysoft


asysoft
aktív tag

S mennyi a valószínűsége annak, hogy ha a Skypeos N97 megjelenik, akkor kiadják 5800-ra is a klienst? (Vagy esetleg "ráhackelik" ügyeskezű fejlesztők :DDD )

(#9) Zzenit


Zzenit
tag

Sziasztok! Ezt a korlátozást nem értem, nem szabad vagy nem lehet telefonálni? Mert nálam megy az O2 mobilneten keresztül a Fring az 5800. Mivel sok barátom más országban van, meg az ősök is, én szoktam használni telefonálásra, és tök jó hogy nem kell mindig a gép előtt üldögélni.

Ha unod a MÁV-ot, egy alternatíva: www.oszkar.com

(#10) Inarus válasza Zzenit (#9) üzenetére


Inarus
addikt

Ki beszélt itt korlátozásról? :U
Csak egyszerűen leszedik a gyári skype klienst, arra alapozva,hogy a legtöbben - hiába bővíthető progrikkal egy mobil - nem szeretnek ilyenekkel babrálni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.