Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Chrys_


Chrys_
addikt

USB 2.0...USB2.0 everywhere...
A 940MX mire jó? :) Jelenleg a 194. a listában.

(#2) CptAdamica válasza Chrys_ (#1) üzenetére


CptAdamica
veterán

Általános felhasználásra tökéletes, még némi kis játékot is elbír. Én azt rühellem, hogy ott vannak a HP notebookok, G4 például és 300 ezerért nem képesek belerakni legalább egy 940mx-et, csak az integráltat.

Megyen!

(#3) Pocok256 válasza CptAdamica (#2) üzenetére


Pocok256
veterán

940mx egy hajszállal erősebb (?) mint egy combosabb integrált kártya szóval kb semmire nem jó. Cserébe plusz egy hibaforrás és hőfaktor..

[ Szerkesztve ]

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#4) Raymond


Raymond
félisten

"Opcióként GeForce 940MX is kérhető hozzá"

Jeeeeeeeej!!! :C ... :O

De a webcam legalabb felul van.

[ Szerkesztve ]

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#5) CptAdamica válasza Pocok256 (#3) üzenetére


CptAdamica
veterán

Azért van az több hajszál is. :) Ennyi erővel mindenre rálehet fogni, hogy plusz egy hibafaktor. Ne vegyél vga-t a gépedbe, mert plusz egy hibafaktor, ne vegyél ssd-t, mert plusz 1 hibafaktor, ne vegyél vízhűtést, mert plusz egy hibafaktort, ne vegyél plusz ventilátorokat, mert plusz egy hibafaktor...

Megyen!

(#6) Pocok256 válasza CptAdamica (#5) üzenetére


Pocok256
veterán

Majdnem jó csak nem 620 hanem 630 rol beszélünk :D

Mondjuk az se sokkal combosabb.
Túlozni pedig nem kell kb 950m és felette már van értelme 940m nek is kb csak azért van mert MX verzió sima az kanyarba se lenne.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#7) CptAdamica válasza Pocok256 (#6) üzenetére


CptAdamica
veterán

De miért 630? 7. generációs intel procikkal jönnek, ami gondolom a i7 7500U és az i5 7200U, mind a kettőben a HD620-as integrált proci van.

Megyen!

(#8) Pocok256 válasza CptAdamica (#7) üzenetére


Pocok256
veterán

Mondjuk ez kérdéses, hogy U s procival jönnek e mert amit nyernek ott hőtermelés és fogyasztás kapcsán azt pont elveszítik az nvidia miatt. Szóval az igazi t*k*n lövés lenne.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#9) Raymond válasza Pocok256 (#8) üzenetére


Raymond
félisten

Valahogy ugy, mert ha mar ugyis benne van a hutes es venti a 940MX miatt akkor nincs ertelme a dragabb U-s valtozatnak. Persze aztan az is lehet hogy konfiguracio fuggo lesz - a sima MX nelkuli lesz U-s kisebb hutesel az MX-es valtozat meg a nem-U-s procival mert ott a hutes meg ha ennek nem sok ertelme is lenne a vasarlo szempontjabol, de az Asus-nak mar inkabb, mert ami penz elmegy az MX-re azt megsporoljak a CPU-n :)

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#10) doooo


doooo
veterán

Milyen menő mostanában a 940MX... biztos sok maradt raktáron...

(#11) CptAdamica válasza doooo (#10) üzenetére


CptAdamica
veterán

Most nem tudom mit vártok egy ultrabook-tól 13"-on. Ez a noti általános felhasználásra készült, annak pedig szerintem teljesen jó.

Megyen!

(#12) doooo válasza CptAdamica (#11) üzenetére


doooo
veterán

Miért, i7 meg 16GB RAM, meg hatalmas SSD-k kellenek egy 13"-es ultrabookba (ami mellesleg nem tudom hogy jött ide, mivel egy 15,6-os notebook, de mindegy...)? Ha ezek elférnek, és amúgy is opcionális a dGPU, akkor lehet, hogy egy 960-asnak több értelme lenne (főleg annak a fényében, hogy már a 10XX-es széria is rég elérhető).

(#13) Tikakukac válasza CptAdamica (#11) üzenetére


Tikakukac
titán

Én értelmes konfigokat várok el és a lehető legkevesebb cicumát, ám annál több praktikumot.

Örvendetes, hogy most már tényleg minden MacBook Air lett, lehetne koncentrálni akkor ismét arra, hogy tegyünk mondjuk dedikált hangerőgombokat a gépekre ismét. Esetleg 2-3 visszajelző ledet, persze, ha nem drága nagyon. Konkrétan már üzletiből is elkoptak. Helyette lehet tippelni mit csinál a gépsas meg keresgetni mit mivel kell kombózni, hogy ne üvöltsön a gép tovább.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#14) Duree


Duree
veterán

Úgy látszik egyre vékonyabbak az Asus ultrabookok, csak nehogy elfogyjanak a nagy vékonyításba.

duree54

(#15) Yany


Yany
addikt

Egy ZenBookhoz képest ez hol helyezkedik el vajon a ranglétrán?

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#16) kromatika


kromatika
veterán

940MX :C Semmi értelme.

(#17) Fecogame


Fecogame
veterán

Intel HD 620 vs. GTX 940M

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#18) Pocok256 válasza Fecogame (#17) üzenetére


Pocok256
veterán

Még mindig kérdéses hogy 620 vagy 630 lesz e benne.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#19) Duree válasza Yany (#15) üzenetére


Duree
veterán

A zenbooknál azért jobb egy kicsit igaz hasonló konstrukció mind a kettő.

duree54

(#20) Fecogame válasza Pocok256 (#18) üzenetére


Fecogame
veterán

Úgy nézem a 630-as a desktop cpu-ban van, szóval 620 lesz ebben :)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#21) Tikakukac válasza Fecogame (#20) üzenetére


Tikakukac
titán

Ami már csak 4 darab 4K-s videót bír el, minden másra ott a workstation kateg :B

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#22) Yany válasza Duree (#19) üzenetére


Yany
addikt

Hm, másik topikban épp az ellenkezőjét állította B-Clone. Van valami konkrétum, hogy mitől jobb/rosszabb a Vivo, mint a Zen? Fura, hogy a gyártók nem erőltetik magukat, hogy tisztába tegyék a vásárlókat, hogy mely termékük milyen piacra lő. Vagy csak a hírből maradnak ki az ilyen finomságok?

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#23) Pocok256 válasza Fecogame (#20) üzenetére


Pocok256
veterán

Mobil CPU ban 620,630,640 és 650 Iris is megtalalható forrás Intel saját oldala.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#24) CptAdamica válasza Yany (#22) üzenetére


CptAdamica
veterán

Szerintem meg várni kell pár tesztet belőle. Minden gyártónak vannak jobb/rosszabb gépei. Előre leszarozni valamit pedig, hát nem tudom...

Megyen!

(#25) Duree válasza Yany (#22) üzenetére


Duree
veterán

Lehet szerinte hogy a Zen jobb én is egy darabig azt hittem de a konstrukcióban majdnem egyformák és a vivo frisebb fejlesztés, illetve picit egyszerübb.

duree54

(#26) Yany válasza Duree (#25) üzenetére


Yany
addikt

Miért frissebb? ZenBook-ból is rendszeresen jönnek ki az újabb modellek, elég csak az UX430-asokra gondolni pl.

Egyébként nézzétek csak mit találtam: Asus VivoBook S15 @ hivatalos oldal (cache-elt).

[ Szerkesztve ]

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#27) Raymond válasza Duree (#25) üzenetére


Raymond
félisten

Na, itt a valasz:

"The company considers its VivoBooks "mainstream notebooks," as opposed to the more enthusiast-oriented ZenBook line. "

[link]

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#28) CptAdamica válasza Raymond (#27) üzenetére


CptAdamica
veterán

A vivobook pro és a zenbook pro nagyon jól néz ki.

Megyen!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.