Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Picit a nevezéktant racionalizálni kell majd. Ez a Pro Plus már kicsit sok :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2) Ezekiell válasza Graphics (#1) üzenetére


Ezekiell
veterán

Majd lesz Pro Plus Ultra X is :)

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#3) Graphics válasza Ezekiell (#2) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Engem alapvetően nem zavar, hiszen tudást, hardvert veszek. :) A név másodlagos nekem.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#4) #95462144 válasza Graphics (#1) üzenetére


#95462144
törölt tag

Ez szerintem egyáltalán nem cél náluk. Még egy ultra és max is elférne: Pro Plus Ultra Max, hogy végképp követhetetlen legyen.

(#5) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ha az egyik akku benne elhalálozik akkor cserélheted mindkettőt vagy mi? :U

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#6) Graphics válasza pusszycat (#5) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Az Oppo már régóta így készíti a termékeit, ahol a gyorstöltés is bevetésre kerül.

Két külön akkumulátor van, össze vannak kötve, nem kell mindkettőt cserélned.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#7) Juhaszatti


Juhaszatti
addikt

Ez már unalmas, 1kw-nál szóljatok.
Viccet félre téve, 15W-on töltök jelenleg, lehetne gyorsabb, de ezt a 100-120W-ot elképzelni is nehéz. Persze, tudom hogy nem csökken a töltési idő egyenesen arányosan, de így is durva.

Kíváncsi vagyok a következő 2 év tapasztalataira, hogy bírják az akkuk. Valószínűleg kb akkor fogok váltani legközelebb.

(#8) Ezekiell válasza Graphics (#3) üzenetére


Ezekiell
veterán

Persze, de attól még hülyén néz ki :)

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#9) spawn21


spawn21
veterán

Rendes szoftvert kérek és mindenben kielégítő kamerát.
30w pont elég mindenre, ha gyorsan kell tölteni valamit

iPhone 13p

(#10) GSP


GSP
aktív tag

Csak le ne égjen valami.

[ Szerkesztve ]

~~~ Ha szereted az életet, ne vesztegesd az időt, mert az idő maga az élet. ~~~

(#11) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Megvárom mi lesz még idén és a végén választok valamit még az is lehet, hogy ezt... :D

(#12) pusszycat válasza INGJOKE (#11) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Augusztus 17-én jön a Vivo iQOO 5 120 W györstöltésel szintén. Gondoltam szolok. :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#13) gattolino válasza pusszycat (#12) üzenetére


gattolino
senior tag

Vivo az mindig B20 nélküli. Kínai belpiacos készülék.
Valószínűleg csak sufni gsm-ből lehet majd beszerezni itthon. :(((

Vivo X90 Pro Plus

(#14) INGJOKE válasza gattolino (#13) üzenetére


INGJOKE
veterán

Én mindent is Kínából rendelek így ez kevésbé zavarna, de ha nincs benne b20 az gáz, mert egyenlőre vidéken lakok és ha fel is költözök a nagyfaluba onnan azért majd sokszor ki kell járni... :D

Pusszycat

Nyáron tuti nem fogok telefont venni, most más projektek futnak, de 11.11-es akcióba ha lesz valami jó, jó áron akkor könnyen elcsábulok majd... pedig már nem is vagyok single... :D :D :D

[ Szerkesztve ]

(#15) hroberto


hroberto
veterán

Azért arra kíváncsi vagyok, hogy ezek a gyors töltések milyen hatással vannak az akkumulátor élettartamára...

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#16) <Adamsky> válasza Graphics (#3) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Azért egy ilyen eszköznél a névnek illene némi információt is hordoznia, nem gondolod? Különben rögtön guglizással meg fórumozgatással kell kezdened, mikor hallasz egy új készülékről.
Másképp: azért gondolom te is kamilláznál, ha a X gyártó bejelentene egy "Pro Limited Edition" telefont, amiben valamilyen alap SoC van 1,5 Gbyte RAM-al, és amiből több százezret készülnek eladni ...
Szóval a név igenis fontos (lenne).

A cikkhez
Én ettől a nagyon-nagyon gyors töltéstől parázok. Valahogy nem hiányzik, hogy töltés közben füstöljön el a telefon (felgyújtva valamit). De, az sem nagyon hiányzik, hogy - csak emiatt - évente telefont v. akkumulátort kellene, hogy cseréljek.

(#17) exedoc válasza hroberto (#15) üzenetére


exedoc
senior tag

Igen, én is kíváncsi lennék arra. Mert erről van a legkevesebb információ, mert tök jó hogy mindenki csak tolja felfelé, de azért egy drága telefont nem kéne eldobni másfél év után. Az aksi amúgyis a legszűkebb keresztmetszet.

(#18) Segal válasza gattolino (#13) üzenetére


Segal
veterán

Miért fizetnél extra dijjat a gsm boltnak ha neked ugyanúgy 2 kattintás megrendelni Kínából mint nekik :F

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#19) Segal válasza INGJOKE (#11) üzenetére


Segal
veterán

Nálam ez kizárt, de ennyi a lényeg. Nem kell kapkodni, szépen mindenki jelentse az újdonságát (szeptember/október) aztán ki lehet választani a legjobban tetsző ajánlatot :K

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#20) Ezekiell válasza <Adamsky> (#16) üzenetére


Ezekiell
veterán

Ígyis-úgyis guglizással kezded. A névből nem mondod meg a hardvert kb sose.

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#21) pusszycat válasza INGJOKE (#14) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Én is 11.11-kor pakolgatom a kosaramat. Olyankor elfog a bugi. Fojtogatom az egeret. És indulok telefont vadászni :D .

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#22) <Adamsky> válasza Ezekiell (#20) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

"A névből nem mondod meg a hardvert kb sose."
Persze, hogy nem, de - normális esetben - ad egy támpontot.
Ha pl. nagy telefont keresel, akkor talán nem a Compact, Mini, stb. névvel ellátott készülékekre keresel rá a gugliban, ugye?
Mind1, hagyjuk! Sajna innen nem tudom változtatni ezen a hülyeségen, amit már itt a Mobilarena-n is szóba hozott valamelyik tesztelő. Mondta ezt egy olyan illető, aki kb. telefonokkal kel / fekszik.

(#23) sohajda90


sohajda90
tag

Ki az a hülye aki kifizet jó pár tízezres felárat azért, hogy az ugyanúgy 4500mAH-s akkumulátora na 50 perc alatt töltsön fel 20%-ról 100%-ra, hanem mondjuk 30 perc alatt? Ez már szerintem annyira lényegtelen, az 5W-ról jó volt továbblépni, de nekem a 15W is már teljesen kényelmes sebesség, és tényleg nem kell attól félni, hogy bármi kigyullad. Egyébként meg arról is volt cikk a Foldable-k kapcsán, hogy két akkumulátor ami együtt ad ki 4500mAH-t, az gyakorlatban nem fogja addig bírni 1 töltéssel, mint amiben egy darab tényleges 4500mAH-s aksi van, szóval most az lenne a plusz, hogy gyorsabban merül, de cserébe gyorsabban is töltődik? :D

(#24) gattolino válasza Segal (#18) üzenetére


gattolino
senior tag

Én Aliexpressről rendeltem a Poco F2 Pro-mat.
De a magyar emberek inkább boltban szeretnek vásárolni. Pedig előtte Oneplusom is Lengyelországból jött.

Vivo X90 Pro Plus

(#25) INGJOKE válasza gattolino (#24) üzenetére


INGJOKE
veterán

Ha szépen leesik akcióba 11.11-ra 400-ra az ára, akkor bb lesz és nem fogok gondolkodni veszek két évre egy poco-t én is. Most ahol nézetem már 440 szóval van rá esély. :)

(#26) gattolino válasza INGJOKE (#25) üzenetére


gattolino
senior tag

Akkor nézegesd tovább és szugeráld. Lejjebb fog az még menni. Én türelmetlen voltam.

Vivo X90 Pro Plus

(#27) Ádám16


Ádám16
addikt

Majd a Pro Plus Extra talán érdekelni fog, túl snassz így a neve.

(#28) joey04


joey04
titán

A nagy júliusi gamer telefonláz közepette szinte elveszett a hírek között több gyártó 100 watt teljesítményt meghaladó gyorstöltésének a premierje.

ez most irónia?

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#29) tibcsi0407 válasza Graphics (#3) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Akkor most zavar, vagy nem zavar? Első komment alapján zavar. :D

https://utdetailing.hu/

(#30) fairi válasza Segal (#18) üzenetére


fairi
addikt

Mivel ha rákerül a +27% Áfa, és 3500 Ft-nyi postai kezelési költség, már lehetséges sufni gsm árban van. Ekkor már végén több lesz mint két kattintás. Papír kitölt, bescannel, beküld, és majd fizetni.
léteznek vámmentes módok is, de végén csak küldéskor derül ki tényleg így kapod-e, utána meg jó reklamálást.

(#31) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Mikor lesz teszt róla az MA-n? Mármint a poco f2-ről? Vagy volt már csak nem figyeltem?

Gattolino

Most jött egy kis plusz zsé, lehet majd elmegyek valahol a nagyfaluba megfogdosom és lehet meg is rendelem. A szokásos Xiaomi féle közelség érzékelő probléma mennyire van jelen a poco-nál is?

(#32) gattolino válasza INGJOKE (#31) üzenetére


gattolino
senior tag

Azt eddig nem tapasztaltam. Ma reggel volt olyan, hogy 2x előjött a zsebemben a kamera xD

Vivo X90 Pro Plus

(#33) INGJOKE válasza gattolino (#32) üzenetére


INGJOKE
veterán

Biztos intim fotót szerettek volna rólad a kis kínai kémek. :D

Mondjuk az elején nekem se volt ezzel baj sokáig a mi mix 2s-el... :D

(#34) pusszycat válasza gattolino (#32) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ha nincs feloldva a telefon, nem kéne mocorogjon a kamera sem. :U

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#35) gattolino válasza pusszycat (#34) üzenetére


gattolino
senior tag

Le szoktam zárni pusszy :R

Vivo X90 Pro Plus

(#36) tökállat válasza gattolino (#35) üzenetére


tökállat
csendes újonc

Az elég gáz. :F Nálam a Mi9T-vel ilyen nem fordult még elő bő fél év alatt. A közelség érzékelő téma már a múlté, ha valaki ettől parázik.

(#37) gattolino válasza tökállat (#36) üzenetére


gattolino
senior tag

Az is lehet, hogy véletlenül a zsebemben amikor elraktam elhúztam az ujjamat és kinyílt. Bár furcsa, hogy 1 hónapig ilyen nem történt.

Vivo X90 Pro Plus

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.