Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Ez jó hír.

Gondolom a ceruza nem a Koh-I-Noor grafit 20 forintos áron kapható hozzá. :D

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#2) Noukoum


Noukoum
veterán

Ilyen összegért szerintem elvárható, de egyben örömteli is

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#3) ollie válasza Polarstar (#1) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Valószínűleg 10 ezert forint az új toll, mint a korábbiaknál.

***

(#4) INGJOKE


INGJOKE
veterán

ÓÓÓ csak én kaptam volna meg tuti ki tudtam volna nyírni... :D

(#5) mrThomi


mrThomi
addikt

Van arról bármi információ hogy ugyan az az ultrahang alapú leolvasó került bele mint az s10 szériába vagy a note 10 eseteben ezen is javítottak ? Mert én nem igazan vagyok megelegedve a s10+nal... nagyon szaraz ujnal pl fel sem old

Nothing Phone (2a)

(#6) ollie válasza mrThomi (#5) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az eddigi tesztek alapján úgy tűnik, hogy jobb, mert általában megemlítik, hogy gyorsabb, és talán pontosabb is. Persze lehet, hogy ez csak szoftveres javítás eredménye.

***

(#7) Kokzor


Kokzor
aktív tag

Szóval megtudtuk, hogy ha Zack vendégségbe megy valakihez, nem fogja tudni eltörni a telefonját.
Egyébként érdekes a videó, de kb. ennyi.

(#8) Noukoum válasza mrThomi (#5) üzenetére


Noukoum
veterán

Erről nem nagyon van információ szóval gyanús hogy ugyanaz.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#9) Fred23


Fred23
nagyúr

Mobilaréna tesztje már íródik róla? :D

ollie: Köszi a jó hírt, arra tippeltem volna, hogy kábé most állnak csak neki!

[ Szerkesztve ]

(#10) atike


atike
nagyúr

" a Gorilla Glass pedig ugyan a hatos sorszámnál tart, de továbbra is ugyanúgy karcolódik, mint eddig bármikor"

:DDD Ez mekkora... :) És milyen igaz.... :)

(#11) ollie válasza Fred23 (#9) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Valószínűleg már kész van, és holnap reggel jelenik meg. Persze ez csak tipp, de így szokott lenni.

***

(#12) jacis válasza mrThomi (#5) üzenetére


jacis
nagyúr

Az S10+-omon beállítottam mind a négy ujjlenyomatra ugyanazt az ujjamat és most tök jól működik nálam. Pedig még a gyári fólia is rajta van. Sz'tem ha nem lenne rajta még jobb lenne. Amíg egyszer volt az ujjam megadva nekem is lassú volt.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#13) Rinocerosz válasza INGJOKE (#4) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Elkínlódnál vele azért egy pár órát :))
Samsung telók nagyon strapa bírók. Legalábbis a többi gyártóhoz képest.
Nem is rég volt hír, hogy felborult valami hajó és csak a galaxy s8 maradt csak működőképes :P .
(Gondolom a többi telefon valami márkátlan szar volt, csak azért mentek tönkre ;] )

(#14) forgonati


forgonati
őstag

Az a kameralyuk még mindig egy rossz vicc, mint ahogy az S10 szériánál. Akkor már inkább a csepp notch. Tudom hogy motoros kamera nem lehet mert akkor bukó az ip védelem. Remélem gyorsan áttérnek a kijelző mögé bújtatott kamerára mert ez egy zsákutca ami a dizájnt illeti...

Keelah Se'lai!

(#15) Fred23 válasza forgonati (#14) üzenetére


Fred23
nagyúr

Szerintem a vastagabb káva lenne a legjobb. Kábé az egyetlen, amit eltanulhatnának a Sony-tól.

(#16) INGJOKE válasza Rinocerosz (#13) üzenetére


INGJOKE
veterán

Áááá hidd el nagyon kreatív tudok lenni és még ha kell videót is csinálnék a kínzásról a Xiaomi telefonommal... :D :D :D :D :D :D

(#17) K0vasz válasza atike (#10) üzenetére


K0vasz
aktív tag

nekem az a tapasztalatom, hogy a GG3-as még összekarcolódott kicsit a használat során, de a 4-esen már egy picike karc sem esett a hétköznapi használat során (nyilván nem használtam vágódeszkának vagy ilyesmi, de sose volt rajta tok)

(#18) FuRiONight válasza ollie (#6) üzenetére


FuRiONight
őstag

Csak szofveresen javìtottak rajta, ugyanaz a leolvasó került a Note 10 szèriàba is.

(#19) embe válasza ollie (#11) üzenetére


embe
nagyúr

Hétvégére meglesz a kattintásvadász cikk. :DDD

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#20) zoleeno1


zoleeno1
addikt

Pontosan ugyanannyi kárt tudott benne tenni, mint általában egy másik telefonban... (és itt nem a kirívó esetekre gondolok, hanem a többségre). Nem is értem ezt a cikket... :)

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#21) Jakesz válasza Fred23 (#15) üzenetére


Jakesz
őstag

Miért is? El lehet tűntetni szoftveresen a kameralyukat, és akkor esztétika szempontjából egy kávát kapsz, amin rajta van az óra, az akkuszázalék és az értesítések, ezzel megspórolva egy sávot, hogy ne kelljen még magasabbá tenni az amúgy is nagy telefont.

(#22) Fred23 válasza Jakesz (#21) üzenetére


Fred23
nagyúr

Próbálgattam régen az S10-eket, és elrejtett kameralyuk mellett dupla akkora kávával kell számolni, mint a Sony Xperia 1-nél. :( Kisebb, magasabban lévő lyuk kellene, vagy vékony kávába ültetni. Illetve ami számomra legjobb lenne, de ezzel kisebbségben vagyok: mi a f@sznak egy mobilra előlapi kamera?! :U

(#23) szenesember válasza zoleeno1 (#20) üzenetére


szenesember
aktív tag

Ja! Mindegyik (üveg borítású) telefonnál ez van: "scratches at level 6, with deeper grooves at level 7" :)

(#24) moleculez


moleculez
veterán

Leejtem a járólapra, ott minden összetörik, még az álmaim is...

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#25) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Azért én egy pici ívet látok ott

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#26) jacis válasza Fred23 (#22) üzenetére


jacis
nagyúr

Semmi gond nincs a kameralyukkal. Pár nap használat és észre sem veszed. Mennyi ideig használtál S10-es telót?

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#27) Fred23 válasza jacis (#26) üzenetére


Fred23
nagyúr

Csak kipróbáltam őket úgy 2x15 percig, és zavarónak találtam a kameralyukat, de persze majd' mindent ki lehet bírni. Majdnem S10e-t vettem, de végül Nokia 8 Sirocco lett. Azonos áron az S10e-t vittem volna, pedig pár dologban jobb a Nokia. Például nincs se notch, se kameralyuk, és kicsivel jobb az akku. Ami miatt az S10e felé húztam volna, az leginkább az IP68 -szemben a Sirocco IP67-ével. Működési sebességben nincs nagy difi köztük, pedig azt hittem, lesz. (A Nokia Android One-t futtat.)

A "kis" Note 10 viszont nagyon bejön most nekem, azt is megtapiztam már, és a kameralyuka se zavar valamiért annyira, mint az S10-eknél. Kisebb lett talán? Vagy elhelyezés? Nem tudom, de számomra jobb. Talán csak kisugárzik rá a szerintem szebb design fénye.

(#28) ollie válasza Fred23 (#27) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen, kisebb lett a kameralyuk.

***

(#29) #46922752 válasza ollie (#28) üzenetére


#46922752
törölt tag

Nekem semmi gondom a kamera jukkal. Főleg, hogy szofveresen eltüntethető.
Bár ha már ennyi verziót adnak ki egy mobilból ki adhattak volna egy előlapi kamera menteset is.
Kb soha nem használom a előlapi kamerát. Van és kész.
Viszont a full kijelzőnek nagyon örülnék, es tuti nemcsak én vagyok így vele.
Legalább egyszer tesztként egy olcsóbb szériában meglróbálhatnák kiadni teszt gyanánt.
Tuti vinnék mint a cukrot.

[ Szerkesztve ]

(#30) pusszycat válasza #46922752 (#29) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

" kamera jukkal " ilyet még Bon123 sem merészel leírni... :DDD

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#31) stellaz válasza Fred23 (#22) üzenetére


stellaz
addikt

Erre a kérdésre még én is keresem a választ.

(#32) Lauda válasza Fred23 (#22) üzenetére


Lauda
félisten

mi a f@sznak egy mobilra előlapi kamera?! :U

Videóhívás például.

(#33) #46922752 válasza pusszycat (#30) üzenetére


#46922752
törölt tag

Lyukkal. Így már tetszik? A nem írom le mim tele van a helyesírás betyárokkal..... :W

Lauda... Én egyszer sem videótelefonálok.

[ Szerkesztve ]

(#34) Fred23 válasza Lauda (#32) üzenetére


Fred23
nagyúr

Talán 5 éve 1x kipróbáltam, hogy ki legyen próbálva. Nincs rá szükségem.

(#35) pusszycat válasza #46922752 (#33) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Már nem azét,de egy férfi legalább a lyukkal legyen tisztában... ;)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#36) atike válasza #46922752 (#33) üzenetére


atike
nagyúr

...és mivel te nem videotelefonálsz így már mi a f*sznak előlapi kamera... :U :(

Ja. elnézést, nem tőled indult az idézett kérdés..... :)

[ Szerkesztve ]

(#37) Fred23 válasza atike (#36) üzenetére


Fred23
nagyúr

Direkt hozzá is tettem, hogy 'számomra', illetve hogy én is tudom, hogy ez egy kisebbségi vélemény.

Olyan ez, mint a TB; az is fizetni kénytelen, aki 20 éve nem volt orvosnál. Mondjuk megnéznék egy statisztikát arról, milyen arányban igénylik az emberek az előlapi kamerát, simán lehet, hogy itt az EU-ban az jönne ki, hogy 50% fölötti arányban nem igényeljük; csak ugye azt vesszük, amit kapunk, és Dél-Koreában meg az elképzelhetetlen ötlet, hogy ne rakjanak rá. Nem vagyok meggyőződve arról, hogy az európai többség igényének a dél-koreaiak koncepciója ideális megoldás, csak éppen már senkitől sem kaphatunk előlapi kamera nélküli minőségi okostelót.

[ Szerkesztve ]

(#38) Jakesz válasza Fred23 (#37) üzenetére


Jakesz
őstag

Ha megnézed a Facebookot vagy az Instagramot, akkor meglátod, hogy mennyien igénylik az előlapi kamerát:D Meg eleve, ha megtennék, hogy egy főleg ennyibe kerülő telefonból kivennék, akkor ez is a legtöbb embernek úgy jönne le, hogy ezt is kispórolják már, akárcsak a jacket.

(#39) dse válasza Jakesz (#38) üzenetére


dse
tag

a samunak pont van akkora eladása, hogy kihozhatná lyukkal és anélkül is

remélünk mindig, elfeledve, hogy születésünk idején senki sem állította, hogy igazságos világba érkezünk

(#40) Jakesz válasza dse (#39) üzenetére


Jakesz
őstag

De mivel totál veszteséges lenne előlapi kamera nélküli verziót is kiadni, ezért bolondok lennének megcsinálni. Profitorientált cégről van szó, és nem szeretetszolgálatról, hogy kedvezzenek annak a 0,5%-nyi rétegnek, aki inkább megveszi az előlapi kamera nélkülit.

(#41) dse válasza Jakesz (#40) üzenetére


dse
tag

mitől lenne veszteséges?
- alacsonyabb darabszám a gyártósoron
+ kisebb anyagköltség, egyszerűbb gyártás (nem kell beszerelni, nem kell kivágni)
alacsonyabb mennyiségben is kezdhetik, a noccs/lyukfóbok szerintem még várnának is rá rendelés után
a réteg vastagságára tudsz felmérést nagyobb site-ról?
szerk.: hirtelen ezt találtam másfél évvel ezelőttről: gsmarena

[ Szerkesztve ]

remélünk mindig, elfeledve, hogy születésünk idején senki sem állította, hogy igazságos világba érkezünk

(#42) #46922752 válasza atike (#36) üzenetére


#46922752
törölt tag

Szóval se mondtam, hogy ne legyen előlapi kamera. Azt mondtam, hogy kiadhattak volna egy lyukmentes változatot is. Tuti lett volna arra is piac.

Nekem pl se instám, se facebook-om nincs. De Viber sem és egyébb efféle sem, ami igényelné az előlapi kamerát.

[ Szerkesztve ]

(#43) ollie válasza dse (#41) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem csak ennyiből állnak a költségek. Minden országban, ahol árulni akarják, külön engedélyt kell szerezni erre is (van ahol ez nem olcsó), mert másik modellnek számít. Sőt, vannak olyan elcseszett helyek, mint pl a mi országunk is, ahol az is elég, ha a színe más, hogy másik modellnek számítson, és külön kelljen engedélyeket kérni mindegyikre.
Az alacsonyabb darabszám amúgy mindig kevesebb haszonnal jár.

***

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.