Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Én nem sokat cigiztem, legalábbis analógot. Valamkor 2010 telén kezdtem el, kék szofi volt a kedvenc, akkor még nem volt olyan papíríze, mint ma, vagy lehet az én ízlésem változott. Aztán valamikor ősszel én is nekiálltam tölteni. Az sokkal jobb. Nálam a barna dohány szofi ment ezerrel, változóan 40g-s vagy 100g-s. párszor 300g-s rúddal vettem. :D Hüvelyből az aktív szénszűrős Club hüvely volt a favorit. Ezek után a sima gyári dohányok elég vegyszerízű száraz kakik voltak. Az utolsó évre viszont megint visszaálltam sima cigire, az arany Marlboro annyira bejött. Lustaság, fél egészség.

Végül valamikor 2013 tavaszán kiderült, hogy van e-cigi is, egyből átálltam rá, nagyon ritkán szívtam onnantól kezdve analóg cigit. Kb 6-8 ezer forint volt a havi 25-30k helyett, szóval megérte. :D Ekkor még a fos Helix V3, üvegszálas porlasztók voltak kezdők számára ajánlottak. Amikor elkezdtem unni, Kanger T3s-re váltottam, ez már alsó porlasztós, sokkal jobb füstélménnyel. Végül kb 1 éve megint váltottam, rohadtul meguntam a szmötyisödő lötttyöt, s pár hétig Eleaf Air GS, vattás porlasztót használtam, ami iszonyú jól füstölt, igen jó ízhatással, de kipróbáltam egy egyből tüdőzös gyárkémény típust, s azonnal a rabja lettem. Azóta ez van. Eleaf iJust 2. Másoknak tüdőgyilkos, de nekem sikerül hamar megszokni, imádom. Csak hát ez legalább 3x annyi löttyöt zabál, napi akár 10 ml is elmegy, így most árban ugyanott vagyok, mint a sima cigivel. 20k biztosan elmegy havonta. :U

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.