Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

Ez a csapatnév :DDD Már ezért megérdemlik a nyerést! :C

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#2) IgnisFatuus


IgnisFatuus
aktív tag

A "Kezdjük azzal" mondat után gondoltam lesz valami bővebb kifejtés, de mintha félbemaradt volna a cikk....

Ryzen 9 5950x @4,4T5,1GHz, Aorus X570 Master, 32GB Patriot 4400MHz, 500GB Samsung 980 Pro M2, 2TB Intel M2, 2TB Adata M2, 2TB Kingston SATA, XFX RX 7900 XTX Speedster MERC 310, SB AE-5 plus, Asus VG279QM, Ozone Strike Pro, HP Pavilion 14

(#3) xedos


xedos
addikt

Hmm... nyaralásnál jól jönne, ami tudna öntözni is!
Most van aegy Xiaomi cuccom, ami méri a fényt, vízet, tápanyag tartalmat és a hőmérsékletet, de csak mér és ajánlatot ad. Ráadásul Bluetoothos így csak ha ott vagyok, akkor tudom leolvasni telefonnal az értékeket.

(#4) Eugene Roe válasza xedos (#3) üzenetére


Eugene Roe
őstag

Már 10 ezer éve van ilyen, úgy hívják, hogy szomszéd! :)

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#5) PRO_KoRa válasza Eugene Roe (#4) üzenetére


PRO_KoRa
tag

Hát igazából tökjó ez a verseny, csak annyi a baj hogy vótmá', picit drága az eszköz. De létezik már ilyen, működik, automatikusan öntöz.

[ Szerkesztve ]

(#6) tomistarkapi


tomistarkapi
tag

Egy videó beszámoló jó lett volna

(#7) velizare válasza PRO_KoRa (#5) üzenetére


velizare
nagyúr

ezt kihozták 12ezerből.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#8) Formaster válasza PRO_KoRa (#5) üzenetére


Formaster
addikt

Igen de itt megoldották 12e Ft-ból az anyagárat. Erre jöjjön a gyártói + nagy és kisker haszon, max 25-30 között meg kell álljon Fával.

[ Szerkesztve ]

(#9) PRO_KoRa válasza velizare (#7) üzenetére


PRO_KoRa
tag

Elnézést kérek, csak végigfutottam a cikket, az árat észre sem vettem, :R

(#10) persil válasza velizare (#7) üzenetére


persil
nagyúr

Pontosan azt akartam írni, amit formaster is megtett. 12 ezer összköltség. Ez szuper, de amikor te leveszed a polcról, akkor a kasszánál 25-30 ezret fogsz kifizetni.(legalább)

Más kérdés, hogy így is jóval olcsóbb, mint a fentebb linkelt "vótmá" típusú megoldás.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#11) Formaster válasza persil (#10) üzenetére


Formaster
addikt

20-nál tuti többet az áfa miatt. De nyilván a magyar akkor se venné meg, ha 15 lenne. A célközönség a nyugat, ott pedig 70-80 euróért bőven lesz aki megveszi, mar csak azért is, hogy a grillpartin legyen mit mutogatni. Nálunk svácban egy egyszerű műanyag (kicsi) cserépért is elkérnek 10-15 frankot.

(#12) totron válasza IgnisFatuus (#2) üzenetére


totron
addikt

Mit vársz egy bulvárlaptól?

Okosgaraboly nincs? Lerakom a sarokba és mindig bevásárol magának, magában. Kockás konyharuhával fedve.

(#13) velizare válasza Formaster (#8) üzenetére


velizare
nagyúr

itt egy darab lett legyártva ennyiből, nem a sorozatgyártás százezres mennyiségének a bekerülési költsége lett leátlagolva egyre.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#14) Formaster válasza velizare (#13) üzenetére


Formaster
addikt

Ez igaz :R

(#15) Snoop-y válasza Formaster (#8) üzenetére


Snoop-y
veterán

Ami meg mindig bloody expensive aka kibaszott draga :W

Ennyi penzbol 10x cserelem le a rohadvany novenyt egy evben ha el talalna sorvadni...

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#16) optikus válasza Snoop-y (#15) üzenetére


optikus
senior tag

hat nem tom, biztos q.va jo hogy okostelefonnal nezhetem hogy hogyan nõ a fikusz, de nalunk a cegnel olyan marha bonyolult kaspok vannak, amiknek ureges az alja, belelog egy anyagdarab es ha beletoltesz vizet akkor hetekig automatan felszivja. hozza se kell nyulni. se aram se okostelo, csak ugy van, es mukodik ;]

nem pont ilyen de meg az ikeaban is lehet venni:
http://www.ikea.com/hu/hu/catalog/products/50288773/

[ Szerkesztve ]

Buy books not gear.

(#17) Snoop-y válasza optikus (#16) üzenetére


Snoop-y
veterán

Na ez meg a masik :D

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#18) Lacok válasza Snoop-y (#15) üzenetére


Lacok
őstag

Művirág és probléma megoldva. :DDD

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#19) Formaster válasza Snoop-y (#15) üzenetére


Formaster
addikt

Teljesen egyet értek, de attól még biztos vagyok benne, hogy megvan a célközönsége. :N

(#20) kromatika


kromatika
veterán

"okos kaspó" Hogy mik vannak.

(#21) 7s26c


7s26c
senior tag

nem vagyok én haspók, jöhetnek a kaspók

Az utolsó ember a Földön a szobájában ült. És akkor kopogtak az ajtón…

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.