Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Fücsök007


Fücsök007
őstag

Lehet átviszem az A-data ramot, és akkor a Micron GTS modullal 3GB lenne dual chanel-ben. :)) Amit javaslok, GTX285+4850-es SLI, a 4x-es foglalatba kisebb VGA fizikához. Eseteg ha van időd, akkor E8400 kontra, Q9550s, illetve CM Hyper tx2 kontra modding hűtés, adatokkal táblázatban. :C :R :R És köszönöm a tesztet! :R :)

[ Szerkesztve ]

(#2) forras2


forras2
őstag

Én a lap tuning korlátaira lennék kíváncsi, mit megy 1 ilyen félisten :C

(#3) Lenry


Lenry
félisten

Abit teszt?
hát hogy a fenébe ne lennénk rá kíváncsi?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#4) Móci


Móci
addikt

Hát már hogy a fenébe ne érdekelne egy teszt erről a lapról?
Engem is elsősorban a tuning izgat, ramot sajna nem tudok küldeni, mert akkor nem lesz gépem. :D

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#5) bacsis


bacsis
Közösségépítő

még szép hogy jöhet :)

(#6) Fücsök007 válasza Lenry (#3) üzenetére


Fücsök007
őstag

Akkor szólj ismerőseidnek is! :B :R

(#7) csabika0001 válasza Fücsök007 (#6) üzenetére


csabika0001
senior tag

Nem teljesen értem miről van szó de az Abit mindig is érdekelt.
JÖHET

(#8) Fücsök007 válasza csabika0001 (#7) üzenetére


Fücsök007
őstag

Arról, hogy az alaplapot milyen hardverekkel tesztelje Tomi, van:kis P4 proci, Q6600, E8400, Q9550s, GTX 285, 4850, és azt hiszem 1 8600GTS VGA. :K Ramból nincs választék, és tápból sem. :( És modding procihűtő, CM TX2 vagy, gyári legyen a procikon. ;) :DD

[ Szerkesztve ]

(#9) csabika0001 válasza Fücsök007 (#8) üzenetére


csabika0001
senior tag

Egyértelmű legyen egy erős 2 magos e8400 szarrá hajtva ás egy 4 magos szarrá hajtva 9550s.
Mondjuk én szívesen megnézném mennyi különbség vagy egy 3,5Ghz q6600 és egy 9550 es között ez nagyon érdekelne.
Jó kis HD4850 voltmodolva is érdekes lenne lehagyná e GTX280 ast e?
Sok elgondolásom lenne.

(#10) szuper-t válasza Fücsök007 (#8) üzenetére


szuper-t
senior tag

A ram megoldódik a sajátom kerül bele. táp: 350W os (asszem FPS)
illetve a Hi-Pro

Tuningban szemét leszek mert a lap ellenfele:
XFX 790i Ultra
érdekel mit produkál a tesztben.
akkor tuning legyen a fő szempont?:)

(remélem nem füstöl el a kicsike mert akkor javíthatom ;] )

csabika0001

megoldható amire gondolsz:)
csak mond h mivel teszteljem.? tömörítéssel? everest.?
/mivel a hétköznapokban használt gépről beszélünk olyan teszt alapot keresnék amin meg is lehet érezni a gyorsaságot és nem csak a pontszámok változását)

[ Szerkesztve ]

(#11) Móci válasza szuper-t (#10) üzenetére


Móci
addikt

Na, az pont perfekt lesz, úgyis kíváncsi vagyok, hogy mit tudhat egy nforce-os deszka az Abit ellen.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#12) Fücsök007 válasza szuper-t (#10) üzenetére


Fücsök007
őstag

Én azért még elvinném az 550W-os Chieftec-et, és az a-data ramot is, és akkor lehetne nézni abit lapnál 2,3 és 4GB ramnál is a teszteket. ;) :K

[ Szerkesztve ]

(#13) szuper-t válasza Fücsök007 (#12) üzenetére


szuper-t
senior tag

Na de nekem most suli :P
útközben ha szerencsém van felveszek 1 gtx260 az havertól :K

Még ha lesz idő és nagyon szépen kéred belekerülhet a Giga Ga-e45t-ud3p lap is:)
csak előbb álljon össze az Abit :C

(#14) akoska07


akoska07
nagyúr

Természetesen mindenki kiváncsi mit lehet kihozni a cuccból,ill. az alaplapból.
engem is főleg ez érdekelne. (amugy majdnem hozzám került a lapocska ;] )

tesztek:
max fsb
max oc
mindkét procival.
everest mem&bench teszt,lássuk hogy kezeli a lap a ddr3 ramokat.
ill. proci alulfeszelés tesztek.

aztán ne sajnáld belőle a tuningot. ;]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#15) csabika0001 válasza szuper-t (#10) üzenetére


csabika0001
senior tag

Processzorokat everestel memóriát is azzal tesztelném.
VGA kat Crysis Warhead tesztel nyomnám és még egy 3dMark Vantage is jó lehet bár az nagyon a textúrázó képességekre megy rá .
Procira biztosan lenne jobb teszt is írjatok mik lehetnek jók !!
És én is arra helyezném a hangsúlyt TUNING .
Hiszen ezen tesztek már megtalálhatóak a neten nagyrészt

(#16) Fücsök007 válasza akoska07 (#14) üzenetére


Fücsök007
őstag

Még lehet a tied, ;) ha tesztelve lett, akkor utánna eladom, mert csak egy alaplap maradhat! :DDD

(#17) Fücsök007


Fücsök007
őstag

És ez is megvan még, és az 1200MHz-es Team ramok! :DD Valaki megvehetné már. :))

[ Szerkesztve ]

(#18) szuper-t


szuper-t
senior tag

Végre gép előtt :W :W Windows7.. :W :W
holnap (vagyis ma) összeállni látszik a konfig rendszer telepítés és mehet a teszt:)

[ Szerkesztve ]

(#19) Fücsök007 válasza szuper-t (#18) üzenetére


Fücsök007
őstag

Viszont még 1-2 nap mire felrakják a szakmai cikkek közé. :(

(#20) lipi67


lipi67
veterán

Ha már quad..egy giga UD3R/P-vel is össze kéne hasonlítani. Én Abit párti voltam (vagyok), most vetem egy IP35Pro-t, de ..
nem várok túl sokat quad alatt ettől a lapocskától.. :U

Kíváncsi vagyok. :K

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#21) lipi67 válasza lipi67 (#20) üzenetére


lipi67
veterán

"vetem" - :W

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#22) szuper-t válasza lipi67 (#20) üzenetére


szuper-t
senior tag

Gigabyte GA-EP45T-UD3P lapban óriásit csalódtam...
csak az F8c bissal képes normálisan menni a ramokat nem lehet külön állítani mert juraindítást játszik :W
így marad az automata beállítás :W

2 nap és fent vannak az eredmények(hátha addig meghal a kölcsön gép is a kezem alatt :((( )

(#23) Fücsök007


Fücsök007
őstag

Közérdekű közlemény!
Az abit IX48 GT3 alaplap gyári bios-a nem ismeri fel a Q9550S procit, így a teszt csúszik határozatlan ideig! :( :W

[ Szerkesztve ]

(#24) szuper-t válasza Fücsök007 (#23) üzenetére


szuper-t
senior tag

Széép:D

(#25) lipi67 válasza szuper-t (#22) üzenetére


lipi67
veterán

Elhiszem, és nem is nagyon lepett meg. Nem párosítanám a p45-öt DDR3-mal csak RE.
Ezért szerettem az UD3R-t. Ha kisakkoztad rendesen, minden ram ment benne mint az ágybaszarás, kivéve a Mushkin Ascent Redline-t. Az 1066-os ramok 1080-on már haltak meg.. :F

(#23) Fücsök007: Pedig annyira várom már.. :B
Milyen kár, hogy megszüntek..Mondjuk a Bios frissessége se mentség egy X48 GT-nek:)
Nálam az IP35-Pro szart a 7400-ra :D

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#26) Fücsök007 válasza lipi67 (#25) üzenetére


Fücsök007
őstag

Lénygében itt is érzékeny egyes ramokra a lap, de nekem a mezei A-data 2GB-os modullal ment rendesen, és nem volt vele probléma. :N A napokban megnézem quad-om alatt mit megy a lap. ;) :K

(#27) lipi67 válasza Fücsök007 (#26) üzenetére


lipi67
veterán

Persze, ilyen van. Azt hiszem Gorni P45-ös Giga lapja volt az, amiben az A-data 800-as ramjai 1,9V alatt nem is indultak el.. Ilyen "szeret-nem szeret" gyakran megesik. Én is alig vártam az Ascent redlie-t, előtte a Patriot és a Crucial 800-as is ment 1140/1160-at (memtest 300%) és az 1066-os meg ..nemmi

Várom a folytatást!
HAJRÁÁÁÁÁ!

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#28) Fücsök007 válasza lipi67 (#27) üzenetére


Fücsök007
őstag

Igyekszünk. ;) :R

(#29) Fücsök007


Fücsök007
őstag


Ezekkel a ramokkal fog menni a teszt a jövő héten az abit lappal, és Q9550S procival!! ;) :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.