Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Croissant


Croissant
aktív tag

"60 textúrázó csatorna tartalmaz" Elírás.

(#2) P00By


P00By
nagyúr

7 fokot hozna a backplate? Nem hiszem.

(#3) Enton


Enton
addikt

Miért nem tudnak értelmes hűtőt rakni a 480-asokra is, miért csak a 470-re akarják azokat pakolni. :(

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#4) bigdigit


bigdigit
addikt

mi ebben a superlocked vajon?az én 480-am is megy alapfeszen 800-at.

(#5) #72042496 válasza P00By (#2) üzenetére


#72042496
törölt tag

Csirkerács strikes back! :D

(#6) darkarthur


darkarthur
senior tag

Jó drága :O

Samsung S23 Ultra 5G

(#7) bartucc válasza bigdigit (#4) üzenetére


bartucc
addikt

Hát valamit rá kell írni, meg nem mind1 milyen feszültséggel, válogatott darabok ezek már... (messze még az akítv 512 cuda mag....)

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#8) Kiki18 válasza #72042496 (#5) üzenetére


Kiki18
őstag

Annyi történt,hogy nagyobb felületen lehet pörkölni a vacsit.Sajnos még mindig nagyon melegek ezek a kártyák. :(

(#9) bigdigit válasza Kiki18 (#8) üzenetére


bigdigit
addikt

nem melegebb mint a 4870x2-őm volt és a hangja is kb ugyanaz csak mélyebben.

(#10) Sicilian válasza Kiki18 (#8) üzenetére


Sicilian
addikt

Na ja, ennyi pénzért Én elvárnék valami normális hűtőt rá :K

nothing is true everything is permitted..

(#11) fasirTTT


fasirTTT
őstag

erről az izé hűtőről nincs részletesebb kép? (szétszerelve)

(#12) fasirTTT válasza fasirTTT (#11) üzenetére


fasirTTT
őstag

VAGY esetleg valaki nem tudna linkelni nekem 1et ?

(#13) proci985 válasza Enton (#3) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

szerintem a 480as a piacon lévő egyik legjobb léghűtő (teljesítményt nézve). főleg, ha a kétslotba beférőket nézzük (a kétmagosokat egyszerűbb hűteni a 480asnál).

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#14) Angel1981 válasza Enton (#3) üzenetére


Angel1981
veterán

Egyetértek.... :(((

(#15) pschio


pschio
őstag

télire hősugárzó helyett jó lesz :DDD

''Én nem süllyedek a hülyék szintjére, mert ott legyőznének a rutinjukkal''

(#16) psylocke


psylocke
tag

Valaki nem tudja, hogy a letiltott rész biosból vagy hardveresen van letiltva? mert nem nagyon olvasni róla, hogy profibb modderek bekapcsolták volna. akkor hardveresen nem?!

(#17) Móci


Móci
addikt

Na most aztán megkaptuk az innovációt! :C
Én baromságnak tartom. De nagyon.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#18) Silentfrog


Silentfrog
veterán

Nem vészes az ára? :)
130 ezer ha nem vészes akkor mi az?
Bár a mezei ára is ennyi,gondolom mire kis hazánkba ér 160 darab ezrest is elkérnek érte.

[ Szerkesztve ]

(#19) bartucc válasza psylocke (#16) üzenetére


bartucc
addikt

Minden bizonnyal hardveresen, szerintem lézer által levágva. Azon aztán semmilyen modder kéz nem segít... :N

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#20) zazahoho válasza Silentfrog (#18) üzenetére


zazahoho
őstag

asus 480 ára ehez képest nem drága,bár ennyit nem adok érte az biztos,ha majd le megy 100 alá akkor megfontolom.
Igen EVGA jobb hűtést alkalmaz mint a többi gyártó,ezt tapasztalatból mondom(volt evga 295 karim,és halkabb ill 3-4 c jobb volt mint xfx ,gainward, asus 295 kártya,és nem csak az én véleményem szerint)
Mostani gtx 260 ssc kártyám is hűvösebb az összes többi 260-nál,szóval az evga megéri az árát :K

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#21) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Az EVGA nem szokott sz@rt kiadni a kezei közül. Egy tesztet majd olvasok róla, ha lesz valahol!

(#22) radírfej válasza psylocke (#16) üzenetére


radírfej
senior tag

nagyrészt hibás lapkák, ezé' nem lehet bűvészkedni.

Másolat másolatának a másolata, de eredetileg is ilyen volt.

(#23) bigdigit válasza radírfej (#22) üzenetére


bigdigit
addikt

(#24) Komcsi


Komcsi
tag

Az EVGA mindig is jókat csinált. Én próbáltam beszerezni anno, de nem sikerült, csak Gainwardot. Akkor ha jól értelmezem kapható lesz az EVGA is Magyarországon?

Remélem nem lesz megint ebben a tocsikban is:

[ Szerkesztve ]

C:\Privátot előbb észreveszem!...

(#25) D1Rect válasza Komcsi (#24) üzenetére


D1Rect
félisten

Pedig könnyen elképzelhető, hogy erre a képre ugrani fognak.

(#26) szuper-t válasza D1Rect (#25) üzenetére


szuper-t
senior tag

Ugorj cica...:D emlékeztek a kis mondókára :K

Nem ossz kari csak tényleg elférne rá 1 jobb hűtő. az Evga arról híres h nem kapkodja el amit csinál és durván minőségre hajt(még) 1 tuning hűtést elvártam volna tőle ;]

(#27) Komcsi válasza D1Rect (#25) üzenetére


Komcsi
tag

Gondoltam megosztom a nagyközönséggel :DDD

C:\Privátot előbb észreveszem!...

(#28) pottyantós


pottyantós
aktív tag

Nálam a jó öreg kis pénztárca dönti el milyen gyártót választhatok.... :DDD De nekem nem ér meg ennyi pluszt, hogy evga matrica van a kártyán! Ettől még lehet, hogy jobb... :R

!!!!Més que un Club Barcelona!!!

(#29) zazahoho válasza pottyantós (#28) üzenetére


zazahoho
őstag

Hidd el nem csak más matrica van rajta :N ,gtx 260 -nál ahol minden gyártó műanyag oldalborítást használ,az evga fémből készíti ,nem nagy dolgok de azért a végén mindig hoznak valamit a konkurencián :K
azt a hátlapi hűtést sem akkora okosság kitalálni,a többiek miért nem csinálják?Azért ,mert kb 2 $ -al többe kerül :F
Abban viszont igazad van ,hogy kb 20%-al drágábbak a termékeik.

[ Szerkesztve ]

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#30) Ribi válasza Komcsi (#27) üzenetére


Ribi
nagyúr

Pedig csak te hoztad fel ezt a témát te szerencsétlen troll. :(((

(#31) pottyantós válasza zazahoho (#29) üzenetére


pottyantós
aktív tag

Átalakították a kivezető nyílás, meg raktak bele hűtőlemezt! Ezt a 2dodós megoldást már egyedi,sokkal drágább árat dukál! De a teljes ref kari ami csak matricában különbözik az is drágább! Ezt a konkurencia is megtudná csinálni, de valamiért nem csinálja! Ha sikerülne jó áron szereznem EVGA-t szivesen megvenném, mert ettől függetlenül szimpatikus! :K ( a matrica :DDD )

!!!!Més que un Club Barcelona!!!

(#32) Quan-Chi


Quan-Chi
őstag

szép kari, és az 550$-os ár nem is sok ... persze itthon biztos lesz vagy 150 :(((

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#33) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Jól néz ki ez a tégla :K

...

(#34) Komcsi válasza Quan-Chi (#32) üzenetére


Komcsi
tag

Na ez az :) De mikor lehet itthon kapni? :F Valaki :F

C:\Privátot előbb észreveszem!...

(#35) FRENK1988


FRENK1988
veterán

és mikor lesz GTX 480 FTW? ;]

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#36) zazahoho válasza pottyantós (#31) üzenetére


zazahoho
őstag

Szerintem válogatott gpu-t ill ramot használnak és kicsit át is szokták tervezni a nyákot,de nem a ref modelleknél :( .
Egyébként giga soc sorozat is teljesen más nyákon volt mint a sima ,vagy az oc.

Komcsi:én úgy tudom evga európai központot fog létrehozni
év 3/4 évére ,és onnan már több kisker hozzájuthat (talán jobb áron is)

[ Szerkesztve ]

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#37) Quan-Chi válasza FRENK1988 (#35) üzenetére


Quan-Chi
őstag

amikor csak szeretnéd ;] akár most is

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#38) Komcsi válasza zazahoho (#36) üzenetére


Komcsi
tag

Értem. Akkor senki nem tud többet mint én. Semmi bajom a Gainwardom-mal, de mindenem EVGA-ra akarom cserélni. Akkor várunk tovább :))

C:\Privátot előbb észreveszem!...

(#39) bartucc válasza Komcsi (#38) üzenetére


bartucc
addikt

Olcsó lesz... (az ilyennek mi érteleme? a lap pl nforce chipset, ami drága és van jobb is, szerintem)

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#40) Komcsi válasza bartucc (#39) üzenetére


Komcsi
tag

Hogy mi értelme? Semmi. Kíváncsi ember vagyok és mindent ki akarok próbálni, természetesen amit enged a pénztárca!

C:\Privátot előbb észreveszem!...

(#41) schwartz válasza FRENK1988 (#35) üzenetére


schwartz
addikt

Mikor lesz?

If he dies, he dies.

(#42) zazahoho


zazahoho
őstag

már kapható minden,csak ki kell tudni fizetni,és kivárni mire hazánkba eljut ;]

[ Szerkesztve ]

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#43) proci985 válasza psylocke (#16) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

hiába lehetne aktivizálni a hiányzó blokkot és a hiányzó sávszélt, arra valami memóriát is kéne kötni... egyébként az egyik blokknak nincsen memóriája. emiatt lehet aktivizálni a 465ösök egy részét és nem a másik részét.

innentől lehagyják a memóriát, a pcbn a huzalok egy részét, levágják a chip egy részét, az a pár százaléknyi spórolás meg elég ahhoz, hogy még becsússzanak 300W alá.

lehet, hogy lenne olyan chip, ami 512esként is beférne, de valszeg nem érné meg miattuk tervezni egy plussz egy memchipes pcbt is.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#44) FRENK1988 válasza Quan-Chi (#37) üzenetére


FRENK1988
veterán

és schwartz: Ezt benéztem :DDD

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#45) Giot


Giot
addikt

Ezektől a fantáziadús elnevezésektől mint "SuperClocked+" mindig lelököm az ékszíjat. Kicsit több fantázia pld Asus Ares, Msi Hawk vagy Sapphire Toxic. Értem én hogy az EVGA az 1ik legjobb ha nem a legjobb de kicsit megerőltethették volna magukat. :)

(#46) zazahoho válasza Giot (#45) üzenetére


zazahoho
őstag

nem a marketingre költenek,hanem a hardverre :D
hír a terjeszkedésről
mivel a bfg,ill. az xfx nem gyártja már az új nv.kártyákat az evga ebben lát fantáziát

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#47) darkarthur válasza Giot (#45) üzenetére


darkarthur
senior tag

Szerintem sokkal jobb ez az elnevezés, mint a mindenféle fantázianevek.

Samsung S23 Ultra 5G

(#48) zoltanz válasza darkarthur (#47) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Miért milyen jó név lenne super golden falos edition vagy 4 mach army version . :)

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#49) tetrix


tetrix
tag

hülye kérdés, mégis hogy lehet hivatalosan kiadni olyan kártyát ami többet eszik mint 300W? gondolok arra hogy pl.nem desktopra adják ki hanem .....(ipari vga?) :F

(#50) zuchy válasza tetrix (#49) üzenetére


zuchy
őstag

Könnyen, csak nem lesz jó az OEM gépekbe. Ott a 300W a limit, a gyártóknak pedig fontos ez a piac is. Magadnak megveheted az Asus ARES-t. Mindegyik ilyet desktopra adják ki.
Ahol igazán kell az erő, oda sokat vesznek, és ott kőkemény szabályok vannak, amit be kell tartani. Pl a HPC piacon.
De én is laikus vagyok a témában, csak innen onnan összecsipegetett infókból raktam össze. :)

[ Szerkesztve ]

PC-STYLE.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.