Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Először nem is akartam címlapra tenni, de egyrészt eléggé hosszú is lett, másrészt egyfajta folytatása az előzőnek, harmadrészt pedig (és ez a legfontosabb) sok embert ismertem meg itt, aki hasonló problémával küzd. Egy viszonzatlan szerelem, vagy akár egy szakítás is lehet – bizonyos szempontból – pozitív. Leginkább erre próbáltam rávilágítani ezzel az írással.

Minden ember, akit megismerünk,
Mindenki, akit megszeretünk,
Hozzátesz az életünkhöz,
Hozzátesz szívünkhöz, lelkünkhöz.
Csak köszönet járhat érte,
Mert gazdagabbak leszünk tőle.

Leginkább ezt akartam elmondani ezzel az írással.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#2) somasz válasza Geri Bátyó (#1) üzenetére


somasz
addikt

Én szeretném megköszönni ezt az írást!
Hasonló konklúzióra jutottam én is, miután igencsak hasonló helyzetben voltam, bár jóval fiatalabb vagyok nálad. Gondoltam én is versírásra akkor, de nem fogtam bele, utólag lehet, hogy hibáztam.
Még egyszer köszönöm! :R

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#3) Geri Bátyó válasza somasz (#2) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Nem hinném, hogy az ilyesfajta gondolkodás kor függvénye. Nekem elég sok időbe telt, míg eljutottam idáig.
Nagyon örülök, hogy tetszett és én köszönöm, hogy elolvastad! :R

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#4) hengerPHanda válasza Geri Bátyó (#3) üzenetére


hengerPHanda
csendes tag

:)

Szia, Kata vagyok. Kérsz egy lángost?

(#5) Geri Bátyó válasza hengerPHanda (#4) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Szia, kedves első olvasóm! ;)

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#6) LamerGyuri


LamerGyuri
senior tag

:C :R
Ha visszaolvasol az irodalomtörténelemben, a legszebb - legjobb versek mindíg reménytelen és/vagy titkolt szerelemből születtek.
Szerencsés vagy, elvégre Te is megtaláltad a Múzsád.
A versek jók, tetszenek, jöhet még több! :K

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#7) Geri Bátyó válasza LamerGyuri (#6) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Nagyon köszönöm! :R

Azért ez a szerencse sokszor kicsit kétélű fegyver, de én is megpróbálom a jó oldalát nézni. :K Bevallom nem mindig sikerül. :(

Találsz az oldalamon jópár verset, bár többnyire eléggé borongósak.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#8) hengerPHanda válasza Geri Bátyó (#5) üzenetére


hengerPHanda
csendes tag

Szia, kedvenc kiskuktám :))

Szia, Kata vagyok. Kérsz egy lángost?

(#9) művésznő4


művésznő4
csendes tag

Drága Gerim!

Fantasztikus szépen fogalmaztad meg az érzéseidet! :B Gratulálok! Ezért érdemes volt ennyit dolgozni! :K
Bátran állíthatom, hogy prózában is legalább olyan jó vagy, mint a versekben, bár szerintem a rímek mégis jobban illenek hozzád és a témához, mivel sokkal "ünnepélyesebbé" teszi magát a verset.

Én köszönöm, hogy megosztottad velünk! :R Puszii

(#10) Geri Bátyó válasza művésznő4 (#9) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Telt vagy 10 napba, mire sikerült olyan állapotba szedni, hogy publikálhatónak ítéljem. :)
A jövőben is inkább a versekre fogok koncentrálni, az kicsit könnyebben megy.
Prózában amúgy sem érzem magam igazán jónak. Annak viszont nagyon örülök, hogy neked tetszett drága művésznő! :)

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#11) művésznő4 válasza Geri Bátyó (#10) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Miazhogy....:B :K :R

(#12) Vakegérke válasza Geri Bátyó (#10) üzenetére


Vakegérke
veterán

Még hogy nem vagy prózában jó? Még egyszer meg ne halljak ilyent... :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#13) Geri Bátyó válasza Vakegérke (#12) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Igenis! Értettem! Befogtam! :DDD

Nagyon köszönöm a dicséretet! Tőled különösen jól esik, mivel te tényleg kiválóan írsz! :R

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#14) x6radio


x6radio
tag

Elnyerte a tetszésem a műved. Nagyon a topon van :) jobbat msotanság nem is olvastam, illetve soha sem szinte.

Mert ő hájdzs!! - By Obi Ván Bácsi

(#15) Geri Bátyó válasza x6radio (#14) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Nagyon köszönöm, :R de azért ne túlozzunk! :B

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#16) stangli válasza Geri Bátyó (#15) üzenetére


stangli
senior tag

túlzás nélkül jóra sikeredett ;)

(#17) Geri Bátyó válasza stangli (#16) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

:R

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#18) giigz


giigz
veterán

Nekem is nagyon tetszik! :))

Szerk.: Én is hasonló helyzetben vagyok/voltam...Mit ne mondjak, elég... :W

[ Szerkesztve ]

(#19) Geri Bátyó válasza giigz (#18) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Köszönöm neked is! :R

Ezért is gondoltam végül, hogy címlapra teszem. Sokan vagyunk hasonló helyzetben és talán lesz, akinek segít, hogy picivel máshogy lássa a dolgot. Ettől még nem lesz könnyű, de talán hozhat néha egy kis "enyhülést"! :)

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#20) .bableWes


.bableWes
őstag

fuck the love!

szép iromány! :R

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#21) Geri Bátyó válasza .bableWes (#20) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Köszönöm! :R

Úgy tűnik, mintha te is túl lennél néhány csalódáson! :)

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#22) fl1pside


fl1pside
csendes tag

Most én leszek a k*cs*g , de nem lehet, hogy valami normális emberre van szüksége, nem pedig egy ilyen versíró romantikus formára? :DDD Tényleg arra gondolok, hogy nem egy vödör nyál kell neki!

[ Szerkesztve ]

(#23) Geri Bátyó válasza fl1pside (#22) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Ne aggódj, a kérdés teljesen jogosan merült fel benned. :)
Viszont egyrészről folyamatosan arról panaszkodik, hogy a pasijai nem foglalkoznak vele eleget, másrészről ne gondold, hogy a hétköznapokban verseket suttogok a fülébe. Attól még, hogy verseket írok, teljesen "normális" vagyok a hátköznapokban. :)

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.