Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Épp az utsót hallgatom. :K

Jó a srác nagyon. "Szerszámja" is vagyon nekije jócskán, és használni is tudja őket.
Ami azt illeti, inkább pop kategóriába sorolnám, bár tény, hogy a country-ból építkezik. Olyasmi ez, mint amit anno Szörényi csinált magyar viszonylatban.

Jó ez, na! ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2) Szten Márs válasza Vakegérke (#1) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Örülök, hogy tetszik :K
Hát, a szerszámjára pont nem lennék kíváncsi :DDD De a gitárjai közül párat elfogadnék, az biztos :K
Részemről a pop-ba sem igazán raknám, inkább rock-ba. De a nagyok (meg ő maga is) ellentmondást nem tűrően a countryba rakták. Egy ilyen nehezen besorolható kakukktojás mindenesetre kellett a listába, csak hogy színesítse :)

Amúgy, ha a mostani felhozatalt böngészem, legalábbis a populárisabb vonalon kevés a keményvonalas country. A country-pop hódít leginkább, az előző írásomban szerepelt The Band Perry együttes is oda tartozik, és lesznek még néhányan a felhozatalból. Mondjuk én spec. szeretem azt az irányvonalat is (máskülönben nem írnék róla), hiába divat a pop szóra menekülni manapság :DDD (Mondjuk, ha néha kapcsolgatás közben mondjuk a Vivára tévedek éppen, akkor egy pillanat alatt át tudom érezni, hogy miért is van ez...) Mindenesetre lesz countrysabb country is még :K

[ Szerkesztve ]

(#3) monsta007


monsta007
tag

Vakegérkének igaza van, ez már inkább pop. Ettől függetlenül tetszik, de az előző kettő jobb volt. :) :R

Gondolkozom azon, h írjak én is valami hasonló blogot, van egy-két olyan banda amit meg kéne ismernie mindenkinek. :D

(#4) Szten Márs válasza monsta007 (#3) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Persze, írjál, én biztos kíváncsi lennék rá :K

Amúgy más már csinált ilyen blogot, egész pontosan power metál blogsorozatot.

A stílusról meg szerintem: bár vannak poppos számai is, de pl az utolsó kettő, amit betettem, igen távol van a poptól. Ahogy írtam, én spec. a rockhoz közelíteném.

[ Szerkesztve ]

(#5) Vakegérke válasza Szten Márs (#4) üzenetére


Vakegérke
veterán

Most nem mindegy, hogy pop-os, vagy nem? Megmutattad, szerettyük a csákót, oszt lyóvan. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#6) Szten Márs válasza Vakegérke (#5) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Persze az, bár szerintem érdekes, hogy ki merre sorolná :)
Ne féljetek, lesz még popposabb is ;] Bár legközelebb azt hiszem kissé countrysabbra vesszük a figurát, csak hogy az egyensúly meglegyen. Bár most lány jön, ez kicsit nehezít a dolgon... egy férfi-egy női énekhang váltásban megyünk, nehogy diszkrimináljunk itt bármilyen nemet :D

(#7) monsta007 válasza Szten Márs (#4) üzenetére


monsta007
tag

egyezünk ki abban hogy pop-rock :DDD

power metal blogot olvastam :K

[ Szerkesztve ]

(#8) Vakegérke válasza Szten Márs (#6) üzenetére


Vakegérke
veterán

Jöhet a pop-rock vonal, de ha kérhetem, legyen amolyan "egy szál gitáros" country is. :R

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#9) Szten Márs válasza monsta007 (#7) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Nem egyezkedek ;] :D
Más, ha már feljött: te milyen jellegű sorozatot indítanál?

Vakegérke:
Lesz-lesz :K

[ Szerkesztve ]

(#10) Vakegérke válasza Szten Márs (#9) üzenetére


Vakegérke
veterán

Akkor lyó, juhéj! (Vagyis birkabőr.) :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.