Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) monsta007


monsta007
tag

ez a szám olyan szép h mindjárt elsírom magam :O
egyébként kösz hogy írod ezt a blogot, ha nem írtad volna meg az előző bejegyzést, valszeg sose ismerem meg Brad Paisley zenéjét :R

[ Szerkesztve ]

(#2) Szten Márs válasza monsta007 (#1) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Örülök, hogy tetszik! :R Valóban rendkívül szép szám, nem véletlen fogott meg :)

Amúgy előző, Brad Paisley-s bejegyzésemet is bővíteni fogom még a ma este folyamán egy videóval, méghozzá egy élő felvétellel... valahogy hiányérzetem van, hogy csak 3 videót tettem bele, amiből tulajdonképpen csak kettő dal.

[ Szerkesztve ]

(#3) Vakegérke


Vakegérke
veterán

"If I Die Young"

Hallgattam, aztán elkezdett borsózni a hátam. Nálam ez annak a jele, hogy valami nagyon tetszik. Kicsit fáztam is, ez meg annak a jele, hogy valami nagyon-nagyon tetszik.

Kísértést éreztem, hogy beírjam a kereső sorba, hogy country, aztán mégsem tettem meg. Megvárom, míg avatott módon végig vezetsz az "úton".

Köszönöm az élményt. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4) moha21


moha21
addikt

Beoffolok, hogy holnap tudjam hol a bejegyzés. :>

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#5) Szten Márs válasza monsta007 (#1) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

No, frissítettem is az előző bejegyzést, megdobtam egy új videóval :K Ha érdekel nézd meg - ez vonatkozik persze mindenkire :DDD

Vakegérke:
Én köszönöm, megtisztelő a bizalmad :R
Az meg kifejezetten örömmel tölt el, hogy hatással volt ez a zene több emberre is. Sőt, már magában annak örülök, hogy egyáltalán vannak emberek, akiket megmozgatnak az ilyen típusú blogbejegyzések is.
(Remélem valójában nem az áll a háttérben, hogy csak elfelejtetted felvenni a fűtést :DDD )

Egy kérdés: a klipverzió, vagy a stúdiós felvétel tetszett jobban? Csak kíváncsiság...

[ Szerkesztve ]

(#6) Vakegérke válasza Szten Márs (#5) üzenetére


Vakegérke
veterán

A klip nagyon jó, mégis a stúdiós tetszik jobban. Közelebb áll hozzám a hangzás, valahogy "akusztikusabb". Amolyan örömzene.

Ami meg a fűtést illeti, 1977 szeptembere óta nem állított senki a radiátor szelepén. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#7) Szten Márs válasza Vakegérke (#6) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Igen, én is az utóbbi verziót szoktam hallgatni. :K Bár - úgy általában - a jó minőségű koncertfelvételek, egyéb élő fellépések a kedvenceim, de ilyet (egyelőre) egyelőre még nem találtam.

[ Szerkesztve ]

(#8) Thomas19


Thomas19
tag

Jaj, mi történt ezzel a jó kis country sorozattal, abbahagytad?:( Most találtam rá:) Az If I Die Young nekem is az egyik kedvenc dalom:) Gyönyörű ez az akusztikus verzió is, de a vokál nekem jobban tetszik a klipes verzióban:) Az Independence-ből pedig ez a kedvencem, ahol énekel bele Kimberly egy kis Free Fallin'-t is:
http://www.youtube.com/watch?v=d9zCGzU5KxE

(#9) EczkE válasza Thomas19 (#8) üzenetére


EczkE
addikt

Napi régész.

Asszem mindenféleképpen!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.