Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #39306496


#39306496
törölt tag

mekkora 1 balek. jo h nem voodoo-t kapott 10ér. :W

(#2) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Te vagy az, akit átbasztak?

(#3) Szten Márs válasza Jhonny06 (#2) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Nem. Én a hosszú nevű illető vagyok :) XY pedig valójában XX, azaz egy lány.

(#4) DEJVID


DEJVID
őstag

Szerintem az ismerősödet átverték.

(#5) Samus


Samus
addikt

Kapni még FX5500-at? Nemsemmi...Sajnos nehéz mostanság bármilyen AGP-s kártyát beszerezni. Azért megnézném ki csinálta ezt a jó biznic-t, nem kicsit volt taplóság...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#6) DEJVID válasza Samus (#5) üzenetére


DEJVID
őstag

A mai napig gyártanak AGP kártyákat, HD5xxx szériából is. Nem túl izmosakat persze, de a célnak megfelelnek.

(#7) Szten Márs válasza Samus (#5) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Ugyanaz, aki pár éve adott neki egy olyan noname tápot, aminek a súlya olyan volt, hogy komolyan azt hittem, hogy a papírvékonyságú bilialumíniumon belül nincs az égvilágon semmi - és azt mondta, hogy az egy nagyon jó táp. Aztán ő adta neki a 7600GT-t... AGP-set egy 4x-es AGP-t támogató laphoz, és ugye a 7600GT-nél fordítóchippel van megoldva az AGP, ami nem szereti a 4x-es AGP-s lapokat. Ezt akkor úgy, hogy hozzá vitték a gépet, és ő szerelte be. Ja meg egy 400 GB-os vinyót olyan alaplaphoz, ami nem támogatja a 48 bites LBA címzést. Szóval ugyanez az úriember. Vagy legalábbis a bolt ugyanaz.

EczkE: :R :D

[ Szerkesztve ]

(#8) EczkE válasza Szten Márs (#3) üzenetére


EczkE
addikt

Jó a neved.

Asszem mindenféleképpen!

(#9) Thunderzolee

Lehetne annyi esze a lánynak, h mielőtt kifizet ennyit szól Neked, h érdemes-e. :U

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#10) Szten Márs válasza Thunderzolee (#9) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Lehetne. De meglepetésszerűen szokta betámadni ezt a nagyszerű boltot, újra, meg újra, lsd: 7-es hsz... Szóval megszoktam, hogy utólag meséli a tuti vételeit... :DDD

(#11) mephi666


mephi666
nagyúr

1hete adtam el egy radeon9200pro-t 2ezeré' (szerintem ezzel jobban járt volna... hopp, el is felejtettem az aprót lezárni és pirospontozni :B ideje pótolnom )

ui: azért nem gyengén lehúzós "jóbarát" rakja neki össze a gépét... én nem hagynám annyiban, ha jóismerősöm lenne a csaj... ráférne kis felvilágosítás :K a skótra meg az ügyfélvesztés

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#12) Dany007 válasza Szten Márs (#10) üzenetére


Dany007
veterán

De azért legalább felvilágosítottad, hogy a következőkben miként járjon el szegény lány, hogy elkerülje a hasonlókat? :)

[ Szerkesztve ]

(#13) deicide


deicide
veterán

Ha Sparkle a kártya (FX5500 256MB AGP), akkor tőlünk vették, és a 10K sem nagy lehúzás, mert a disztribútori listaárunk bruttó 7.500.- Ft

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#14) Szten Márs válasza deicide (#13) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Pestszentlőrincen valahol... nem tudom milyen kártya, nem láttam. Nem is feltétlen az árával van a baj, tekintve, hogy új termék, hanem azzal, hogy azt mondták, hogy nem lesz rosszabb, mint a régi kártya, azaz a 7600GT.

mephi666:
Nem jóbarát, valami üzlet.

Dany007:
Már évekkel ezelőtt feladtam :N Pedig hidd el, alapvetően kitartó vagyok, de van, amikor érzem, hogy nincs esélyem :D

[ Szerkesztve ]

(#15) deicide válasza Szten Márs (#14) üzenetére


deicide
veterán

Hát igen, mondjuk az tényleg erős csúsztatás. Biztos azt gondolta, hogy úgysem játszik rajta.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#16) Szten Márs válasza deicide (#15) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Mostani gémeket nem is, de olyanokat ahova éppen pont jó volt a 7600GT, olyanokat igen. Na azokhoz az FX 5500 nem kell mondani, hogy nem valami űber...

(#17) venember83 válasza Samus (#5) üzenetére


venember83
nagyúr

Már nem, most adták el az utolsót tízezerért. :D

(#18) Jhonny06 válasza Szten Márs (#3) üzenetére


Jhonny06
veterán

Szarkazmus akart lenni, nem jött össze. :) Gondoltam, hogy Te vagy, csak nem tudnak így átejteni egy PH!-st.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.