Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) veector


veector
senior tag

Jó nagy szívás az egész. Alig tudtam ma kikelni az ágyból, pedig már 11kor aludtam. Általában fél6-tól felkelt a nap és az a fél óra 6ig arra van hogy ne egy zombiként szálljak ki az ágyból. Ma meg még reggeli közbe is zombi voltam. Annyira csodás...

[ Szerkesztve ]

(#2) zH.


zH.
senior tag

Hétköznaponként 5-6 órát alszok, bár sokszor alszok délután. Én nem nagyon vettem észre a változást.

just be

(#3) joey04


joey04
titán

Hülyeség az egész, de az a cirkusz amit itt (is) sokan levágnak, az elég vicces. :D
Ez a "szétcseszte a napom", "teljesen kimerültem", "több hét mire átállok", "hullafáradt vagyok -1 óra miatt" nagyon vicces szövegek. Én 12-24, 12-48ban nyomom, és még ezt sem tudom ritmusként megszokni, mert hol nappalba, hol éjszakába megyek túlórázni. Lényeg, hogy a hosszú fennlét után legyen meg a minimum 6 óra alvás, aztán hello. de ha egyszer 1 órával kevesebb jön össze, nem fogok összeesni. Ha meg úgy jön ki, akkor néha búszúszik egy 10es. Biztos mindenkinek van olyan napja 1-1,5 hét alatt, amikor pár órával többet tud aludni. Nah mindegy.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#4) veector válasza joey04 (#3) üzenetére


veector
senior tag

Jó hát annak, aki teljesen rendszertelenül alszik teljesen mindegy.

(#5) joey04 válasza veector (#4) üzenetére


joey04
titán

de nem vagyok fáradt, ha eleget (és itt nem extrém, hanem átlagosra, sőt kicsit kevesebbre gondolok) tudok aludni. és az az 1 óra nem oszt, nem szoroz. mivel egyszeri alkalom.

és előtte sem voltak soha ilyen problémáim óraállításnál. a mostani reggelén megviselt voltam ugyan, de nem az állítástól, hanem az előző estétől. :D

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#6) Wictor


Wictor
senior tag

Csak nekem nincs bajom vele / nem jelentett sosem problémát az átállás?
Valami UFO lehetek gyerekek. :U

Közben látom, hogy már hárman vagyunk. Mindjárt kijön egy komplett csészealjnyi idegen... Húzzunk bele!

[ Szerkesztve ]

(#7) Sztbeni válasza joey04 (#3) üzenetére


Sztbeni
őstag

Félreérted, nem a koránkeléssel van bajom, hanem, hogy megzavart. Nyáron elmebetegnek néztek, mert napi 2-3 órát aludtam hetekig xD

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#8) vans?


vans?
őstag

Ugyanez volt velem is a forma1-nel. :D

hábm bábm

(#9) koshmar


koshmar
őstag

Engem az visel meg, hogy a Híradó kezdetekor még világos van. :DDD

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#10) Zodicus


Zodicus
senior tag

Én el is felejtettem. Vasárnap reggel 10kor előre tekertem 11re és kész.

(#11) EczkE


EczkE
addikt

Én szerencsére nem késtem el meccsről. :D

Asszem mindenféleképpen!

(#12) baluka26


baluka26
veterán

Egy órával rövidebb születésnapi buli az átállítás miatt :O ;]
Amúgy tényleg vicc a nagy hiszti :D

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#13) Иван


Иван
őstag

Nekem is sokan mondják, hogy hülyeség meg mi értelme, édesapám is mindig bosszankodik. Engem meg nem érdekel igazából. Ha nem lenne, nem siratnám, de sose okozott még problémát.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#14) Samus


Samus
addikt

Senki ne szóljon semmit, éjszakai műszakos vagyok. El lehet képzelni nekem hogy cseszte szét a napom...az egész hülyeség, értelmét nem látom...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#15) kenwood3


kenwood3
őstag

" Mi értelme van ennek is? "
Azt hiszem eredetileg az Usa találta ki energia megtakarítás miatt , de mára már semmit se spórolunk vele azt hallottam . 1ébként sztem sincs semmi értelme , 1ül olyankor viselt meg amikor Vasárnap is dolgoztam

Mi az az ekezet dragasag??

(#16) joey04 válasza Samus (#14) üzenetére


joey04
titán

Ellene vagyok én is, szoptam már be úgy éjszakát, hogy tovább kellett dolgoznom. ez van :D
Az jobban kikészített, amikor dec 24.-én 12 helyett 16 órát melóztam, mert aznap az éjjelesek hamarabb mennek be a bkv miatt, hogy a nappalos is hazamehessen.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#17) Pukkancs


Pukkancs
tag

Hát én már az óraátállítás után állítottam be vasárnap éjjel az ébresztőt :D de hiába mer a rajton elaludtam :DDD egyébként ma jókor feküdtem, de hulla fáradt voltam egész délelőtt isiben. Ja és szerintem is tök fölösleges átállítani.

(#18) veector


veector
senior tag

Ma is zombiként keltem... Szerintem a héten ez végig így lesz, hétvégén meg alszok egy jó nagyot.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.