Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10) old rocker


old rocker
veterán

Tisztelt Nokia telefon felhasználók!

Mielőtt olyan sületlenséggel bombáznak minket,hogy mikor jelenik meg új szoftver, vagy lefagy a készülékük, meg elhalkul,meg lötyög, nem gondolnak arra,hogy nekünk is vannak problémáink??? Hogy mi is emberek vagyunk???? Küzdelmes életünket tovább súlyosbítják az Önök unos-untalan nyavalygásai? Hogy már tiszta depisek vagyunk a reklamációiktól???

Vegyünk például engem. Tegnap például váratlanul észrevettem,hogy a15 éves lányom nagy valószínűséggel terhes és nem csak náthát kapott el attól a Laipainnen gyerektől a szaunában. Úgy ért, mint derült égből afadding-jelenség. Bár a lányom azt mondja, még csaknyolc hónapos terhes és van időm felkészülni a nagyapaságra, most,hogy jobban megnéztem profilból, van az 13 hónapos is. Apropó,szauna. A szaunában a vödör hideg vizet,amiben a fűzfa virgácsokat szoktam mártogatni,amivel aztán csapkodom magam, az anyósom kicserélte forróvízre.Most úgy nézek ki,mint akinek övsömörje van. Apropó, anyós. Van Önöknek szíve arrapanaszkodni, nehezen hallják Önöket, meg elhalkul a telefon??? Ha tudnák,mekkora kincs egy ilyen telefon telefon, amikor az embernek van egy félig süket és teljesen hülye anyósa. 10 évet adnék az életemből, ha vissza tudnám szoktatni a feleségem anyját,hogy az E52-sen keresztül beszéljen velem!!! De tegnap ráült afertelmes nagy 3.14 csájával és az darabokra tört. Aztán fél óráig hisztizett velem, hogy biztos az én műfogsorom volt és így akartam beleharapni a seggébe. Pedigcsak neki van műfogsora. Arról nem beszélve, hogy én inkább fűbe harapnék,mint a mama seggébe, ha választani lehetne. Maguk meg jönnek nekem azzal, hogy ha leejtik ... próbálnák ki az én anyósom feneke alatt,amivel még ráadásul Jericho összes kürtjét is játszik, kiváltképpen káposztaleves után... Apropó,valamelyikük írta, hogy a Rammsteint hallgatva egalizálódni tűnik a dinamikus meg kevésbé dinamikus rész. Hát hallgatná az én anyósom szellentése hangjának az ívét ... majd áldaná a mi gyári mp3 lejátszónkat,azt legalább le lehet halkítani és nem kell utána fél napig szellőztetni. Meghogy lötyög az előlap...Nagy dolog...Nem akarom magukat a házaséletem intimr észleteivel traktálni, de ... a feleségem 9 fiút és 4lányt szült nekem,pedig egyiket se kértem...na, ott most már van lötyögés... és nyikorgok is hozzá rendesen, amikor rám tehénkedik. Szóval ne szóljanak egy rossz szót se... Meg hogy meddig bírja az akkumulátor ... Boldog ember volnék,ha az anyósom pacemakerje négy nap alatt lemerülne ... a feleségemet meg nem kellene 3 naponta töltenem... Lefagyás... Nevetséges. A múltkor elaludtam az udvari budinkban és a vizeletemnél fogvaodafagytam a pöcegödörhöz.Na, aza lefagyás. A fiam úgy mászott alám a ... szóval, nagy szarban voltunk és a forrasztólámpával tudott kiszabadítani,amitől leégett a jobb herém meg az egész fanszőrzetem...ne hasonlítsák már ehhez az akksi ki-be vételét!
Meg e-mailkliens problémák. És amikor a szomszédom lelőtte a postagalambjainkat? Tegnap találtam meg az üzenetet, hogy apám 16 éve meghalt, mehetek temetni ...
Nem tudják maguk,milyen jó dolguk van ezzel az E52-vel ... csak panaszkodnak,csak panaszkodnak és közben észre sem veszik,hogy a finn is ember!!!

Yukka Peppoinejnen Vejnemöjnen Nokianeinnen Lejmoilejnenn

PR maineidnedzseineinenn
Nokia konszern

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.