Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sztbeni


Sztbeni
őstag

Van valakinek tapasztalata?

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#2) lapa válasza Sztbeni (#1) üzenetére


lapa
veterán

blau.de -t használok. beninkúton meg gondolom mindenhol feltölthető. ennyi a tapasztalat.

(#3) Sztbeni válasza lapa (#2) üzenetére


Sztbeni
őstag

és amikor vetted kellet aktiválni? Vagy ment magától?

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#4) total90


total90
veterán

O2, Voda, T és Base kártyát nem tudsz venni, ha nem itt élsz... de Blao, Chibo ( :DDD ), Lebara és hasonló "bérszolgáltató" kártyát simán vehetsz. Pl., ahogy Lapa is írta, megveszed benzinkúton, aztán kártyát beteszed a telefonba és kb. 2 órán belül aktiválódik.

Lapa: hol élsz DE-be?

[ Szerkesztve ]

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#5) djculture


djculture
félisten

[link] Ezt nyomatják ott minden multiba aldi meg egybek. 5 euro egyenleg 4,95euroba kerül, 9 cent / perc.a hivás az összes német hálózatba. Haver hozott vagy 10db-ot de itt a fórum is árulják 1800ft-ért a bontatlant...

[ Szerkesztve ]

(#6) Sztbeni válasza total90 (#4) üzenetére


Sztbeni
őstag

és interneten se kell aktiválni? 2 órán belül magától megy?

djculture: az otelot néztem én is, jónak tűnik. Az is megy magától?

[ Szerkesztve ]

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#7) Viszlát válasza total90 (#4) üzenetére


Viszlát
addikt

Én O2-t tudtam venni prepaid csomagban, REAL üzletben, de mezei egységcsomag volt, amit benzinkutakon is lehet látni. Aktiváláskor megadtam a magyar címem meg útlevélszámom és működött a történet.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#8) djculture válasza Sztbeni (#6) üzenetére


djculture
félisten

Ja a voda virtuális szolgáltatója németben nem kell hozzá ottani lakcím.

(#9) Sztbeni válasza djculture (#5) üzenetére


Sztbeni
őstag

És semmit nem kell csinálni, hogy működjön? Csak berakom és kész?

a_tesz: Akkor regisztrálni azt sem kellett? Mert van ilyen opció az oldalukon. Akkor az nem muszáj?

[ Szerkesztve ]

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#10) a_tesz


a_tesz
Korrektor

Én Aldis kártyát vettem tavaly, mert akkor ahhoz volt a legolcsóbb az internet, 15 € pénzért 5 GB adatforgalom, illetve napijegy 1 GB forgalommal 2 €. Bementem egy Aldiba, kértem egy kártyát, meg egy feltöltő kupont hozzá, és kifizettem. Beraktam a telóba, feltöltöttem, megrendeltem a szolgáltatást, és működött, igen jó tempóval. Azóta annyiban javultak, hogy már neten is fel lehet tölteni az egyenleged.

Szerk: úgy tudom viszont, hogy neten kellett regisztrálni, de levelet nem küldenek meg ilyesmi, én beírtam lakcímnek a hotel címét, ahol laktam.

[ Szerkesztve ]

スバル | De semmi baj Eric, ne feledd, nincsenek hülye kérdések, csak hülye gyerekek! - Mr. Garrison

(#11) djculture válasza Sztbeni (#9) üzenetére


djculture
félisten

De a honlapjukon kell regisztrálni és ennyi. Egyébként majd kipróbálom mert haver szerint:
9 cent / perc a hívások több mint 30 európai országban = Ausztria, Belgium, Bulgária, Kína, Észtország, Franciaország, Görögország, Nagy-Britannia, Hong Kong, Izrael, Olaszország, Japán, Lettország, Luxemburg, Monaco, Hollandia, Ausztria, Lengyelország, Portugália, Románia, Oroszország, Svájc, Szerbia, Szingapúr, Szlovákia, Szlovénia, Spanyolország, Tajvan, Thaiföld, Törökország, Ukrajna, Magyarország. Itthon is megy a voda hálózatán ha ez igaz akkor el lehet felejteni az itthoni rabló szolgáltatókat.

[ Szerkesztve ]

(#12) Sztbeni válasza djculture (#11) üzenetére


Sztbeni
őstag

ITT kell? És akkor ide a magyar lakcímet is megadhatom?

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#13) djculture válasza Sztbeni (#12) üzenetére


djculture
félisten

Szerintem el mert havernak a Baross utat simán elfogadta pedig nem úgy néz ki mint valami német utcanév pedig:D De csak akkor tudsz regelni ha van simed mert az első sorban annak a számát kell beadni.

[ Szerkesztve ]

(#14) Sztbeni válasza djculture (#13) üzenetére


Sztbeni
őstag

Linket tudnál adni, ahol a haverod hirdeti?

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#15) djculture válasza Sztbeni (#14) üzenetére


djculture
félisten

Haver nem hirdeti sehol mert már elosztogatta de itt a ph-n találtam aki igen. [link]

[ Szerkesztve ]

(#16) Sztbeni válasza djculture (#15) üzenetére


Sztbeni
őstag

És akkor ezt tudom itthon is aktiválni? Vagy csak ha a kinti hálón van?

[ Szerkesztve ]

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#17) djculture válasza Sztbeni (#16) üzenetére


djculture
félisten

Szerintem ez már aktiválva van amit hirdet a srác és itthon is használta. De végül is egy újat is lehet aktiválni ott a honlapon akárhol vagy csak a sim azonosítója kell.

[ Szerkesztve ]

(#18) Sztbeni


Sztbeni
őstag

Ha valaki tud még valami jó csomagpt, vagy van tapasztalata, az szóljon! :)

Simyo-t használ valaki?

[ Szerkesztve ]

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#19) total90


total90
veterán

Egyébként hova jössz DE-be... meg élni, vagy csak szezonmunka?

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#20) Sztbeni válasza total90 (#19) üzenetére


Sztbeni
őstag

Kirándulás nyelvtanulás céljából :) . Munka később lesz. Koblenz mellé megyek amúgy. Te milyet használsz?

[ Szerkesztve ]

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#21) emvy


emvy
nagyúr

En EDEKA-t vettem, olcso az internet ra.

while (!sleep) sheep++;

(#22) Sztbeni válasza emvy (#21) üzenetére


Sztbeni
őstag

Összesen mennyi ilyen szolgáltató van? Mert már fejből tudok vagy 15-öt :D. Amúgy ez is jónak tűnik hogy kell aktiválni?

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#23) emvy válasza Sztbeni (#22) üzenetére


emvy
nagyúr

Megveszed a kartyat, kikuldik, kesz. Internetet automatata ugyfelszolgalaton vehetsz ra, 5 euro 150 MB vagy 10 euro a korlatlan.

while (!sleep) sheep++;

(#24) total90 válasza Sztbeni (#20) üzenetére


total90
veterán

Nekem O2 van, de már lassan 2 éve élek itt (meg maradok is végleg)... Egyébként ilyen bérszolgáltató van, mint a szemét. Aktiválás nem nagy cucc, kb. automata mindnél és olyan nagy különbségek sincsenek szolgáltatásban. Amúgy, amit írtak Otelo-ról sok jót hallani.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#25) Sztbeni válasza total90 (#24) üzenetére


Sztbeni
őstag

Ja, lehet hogy otelot veszek én is. Csak jobb lenne már itthon beszereznem, mert oké, hogy nem nagy dolog neten aktiválni, de ott azzal szeretnék netezni, más netem nem lesz. Mondjuk legfeljebb bemegyek az aktiválásra egy netkávézóba...

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#26) Sztbeni


Sztbeni
őstag

Simyo-rol tudtok valamit? Mert az is jónak tűnik.

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#27) Raucher válasza Sztbeni (#26) üzenetére


Raucher
tag

Nekem van Simyo kártyám és használom is.

Az E-Plus hálózatát használják, mint a legtöbb virtuális szolgáltató. Telefonálni jó. Internetre kevésbé, mert elég lyukas a lefedettség. Okos telefonba használva valamelyik adatelérést is tartalmazó csomagra érdemes előfizetni. Frissen érkező magyarnak viszont azok a csomagok, amikben SMS és telefon percek is vannak, nem biztosan praktikus.
A kártyát legegyszerűbb neten rendelni, de. Német lakcím és bankkártya szükséges. A címre küldik a kártyát. Fizetni meg kell valahogyan a kártyáért.

Mostani kedvencem a netzclub. Náluk is 9 cent az SMS/percdíj, viszont havi 100MB adatforgalmat ingyen adnak. (Némi reklám email árán. Valóban nem sok, a kedvenc oldalamon több reklámot látok egyetlen nap alatt, mint a netzclubnál egész hónapban. (van egy Nexus hetem, abban van ez a kártya)
Regisztrálni lehet az oldalukon. Német címre küldik a kártyát. Fizetni nem kell, ingyenes a kártya. Ha tölteni akarsz, akkor rendes O2 feltöltő kártyával is megteheted.

Tisztán emlékszem minden előző életemre, ezért nem hiszek a reinkarnációban!

(#28) Sztbeni válasza Raucher (#27) üzenetére


Sztbeni
őstag

simyot sokan hirdetnek itt neten, ezért gondoltam. Tudnék szerezni aktivált kártyát. Ezt az 1GB net 10€ opciot lehetne rajt aktiválni? Feltölteni mennyire lehet? Eplus feltöltéssel is? Ahova megyek ott van nekik 3G, szóval megfelelne.

Az O2-ős szolgáltatók viszont nem jók nekem, a lefedettség miatt.

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#29) Raucher válasza Sztbeni (#28) üzenetére


Raucher
tag

A kártyához tartozik egy jelszó.
Ha az meg van, akkor FLAT INTERNET optimum megrendelhető.
Ha nincs, akkor nem, mert nem tudsz belépni a megrendeléshez.

Tisztán emlékszem minden előző életemre, ezért nem hiszek a reinkarnációban!

(#30) Sztbeni válasza Raucher (#29) üzenetére


Sztbeni
őstag

értem. Bankautomatákon feltölthető?

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#31) Raucher válasza Sztbeni (#30) üzenetére


Raucher
tag

Szerintem nem.

Viszont, szinte bármelyik élelmiszer boltban, elektronikai üzletben, drogériában vásárolhatsz feltöltést.
A nyugta végén ott lesz a szükséges karakter sorozat. Utána *104#.... és érkezik az új egyenleg SMS-ben.

Ez a leggyorsabb módja a feltöltésnek. Ha utalom a pénzt, az három nap múlva lesz feltöltve.

Tisztán emlékszem minden előző életemre, ezért nem hiszek a reinkarnációban!

(#32) Sztbeni válasza Raucher (#31) üzenetére


Sztbeni
őstag

az is jó. Eplus feltöltést kell kérni vagy külön simyo-t?

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#33) Raucher válasza Sztbeni (#32) üzenetére


Raucher
tag

Nem kell semmit kérni. A pénztár közelében van egy tároló, amiről leemelsz egy 15 esetleg 25 eurós Simyo "kártyát".
A pénztáros lehúzza a vonalkódját. Ennyi.

Ha sokat telefonálsz haza, akkor másik szolgáltatót válassz. Van amelyiknél a belföldi hívásnál is olcsóbb Magyarországra telefonálni.

Tisztán emlékszem minden előző életemre, ezért nem hiszek a reinkarnációban!

(#34) Sztbeni válasza Raucher (#33) üzenetére


Sztbeni
őstag

Melyik ilyen? Mondjuk sokat nem akarok, net kell főleg, de nem baj, ha a helyieket is el tudom érni.

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#35) Raucher válasza Sztbeni (#34) üzenetére


Raucher
tag

Találtam neked egyet, de talán van kedvezőbb is.
Magyar mobil 1 cent/perc, vonalas hívás 9 cent/perc, hozzá jön 10 cent kapcsolási díj.
(forrás: blauworld.de/tariff)

Tisztán emlékszem minden előző életemre, ezért nem hiszek a reinkarnációban!

(#36) Sztbeni válasza Raucher (#35) üzenetére


Sztbeni
őstag

ez is jó, köszönöm a segítséget :)

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#37) Uzmany


Uzmany
őstag

Sziasztok!
Régebben volt tt a PH!-n egy hirdetés, de sajnos már nem aktuális [link]

Volt ebben egy ilyen lehetőség: "10 EUR-t feltöltve 30 napig a világ 2500 szolgáltatója (vezetékes vagy mobil számok) ingyen hívható."

Nem tudjátok ez melyik szolgáltató lehetett? Esetleg valami hasonló opciót tudtok?
Köszönöm előre is.

® visions created with passion

(#38) lpepe válasza emvy (#23) üzenetére


lpepe
tag

Szia!

Edekánál 10 euroért 500 Mb-ot írnak, ettől ez korlátlan, és 500 MB után lassítják?

[link]

(#39) Sztbeni válasza lpepe (#38) üzenetére


Sztbeni
őstag

Valószínű

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#40) Sztbeni


Sztbeni
őstag

Ha valaki tud jó áron német SIM-et szerezni (különösen Alditalk, Simyo és Netzclub érdekelne), az szóljon, mert érdekelne :)

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#41) Sztbeni


Sztbeni
őstag

Benzinkutakon melyik kártyák fordulnak gyakran elő?

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#42) Sztbeni


Sztbeni
őstag

azt esetleg nem tudja valaki, hogy a blau.de-hez kell-e német lakcím? És hpgy lehet-e benzinkutakon kapni

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#43) lpepe válasza Sztbeni (#42) üzenetére


lpepe
tag

Én blau sim-kártyát vettem, Németországi címre kértem, 10 euro volt, ebben van 5 euro feltöltés, de netes akció keretében 15 euro feltöltést adtak hozzá. 1 GB internet volt 10 euro, a percdíj 9 cent, külföldre 25 cent.

(#44) Sztbeni válasza lpepe (#43) üzenetére


Sztbeni
őstag

Én is blau.de-t vettem végül, a Saturnban van 10€ ugyanennyi lebeszélhetőséggel. Aktiváltam rajt az 1 gigás netet, remekül ment.

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#45) robyroby


robyroby
tag

ha vkit érdekel van egy ilyen eladóm [link] :R

36ország / 1 euro / 100MB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.