Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sztbeni


Sztbeni
őstag

Faszán működik. A youtube-on HD videonézés közben sincs baj. Hozza azt, amit a vezetékes netem. Sőt, jobb is. A PING-et leszámítva.

Otthoni kábelnetem:

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#2) club1


club1
veterán

Azért kiváncsi lennék a cellától/toronytól kétszáz méterrel odébb is az eredményekre. Nálunk - Budapest mellett - látom a két Telenor tornyot, az egyik 500, a másik 700 méterre, de már alig találni 3G-t. Persze ha valaki olyan szerencsés, hogy a cella mellett lakik, akkor a technológiából ki tudja hozni a maximumot, a többségnek azonban nincs a fenekében a Telenor cella...

(#3) Sztbeni válasza club1 (#2) üzenetére


Sztbeni
őstag

majd csinálok egy tesztet. Berakom a telómba a SIM-et, és bejárom a várost :) . Az eredményekről beszámolok

Szerk: a tornyok helyét meg lehet nézni valahol?

[ Szerkesztve ]

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#4) Thunderzolee válasza Sztbeni (#3) üzenetére

Nem ezzel a Telenoros csomaggal lehet 100 megát letölteni meghatározott (asszem éjszakai) időben? :F

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#5) Sztbeni válasza Thunderzolee (#4) üzenetére


Sztbeni
őstag

nekem azt írja a csomag, hogy 1 GB net, ami 90 napig felhasználható. Szerintem te másra gondolsz.

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#6) Thunderzolee válasza Sztbeni (#5) üzenetére

Nem tudom mire gondolok, csak mintha láttam volna már valami ilyesmit valami plakáton, h 100 mega letölthető Telenor Hipernettel, ezért kérdeztem. :B

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#7) Sztbeni válasza Thunderzolee (#6) üzenetére


Sztbeni
őstag

ez nem az. Az valami régebbi akció lehetett :)

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#8) LadyLorien


LadyLorien
tag

Én is kaptam a Vodafone-tól ajándék netet... aztán következő hónapban maguktól levonták a díját, azóta nem tartok igényt ilyenekre ... :) Főleg, hogy az volt írva, hogy ha lejár, kikapcsolják... nem levonják még egy hónapra... :)

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#9) Sztbeni válasza LadyLorien (#8) üzenetére


Sztbeni
őstag

hát itt max az 500 forint egyenleget vonhatják le...

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#10) LadyLorien válasza Sztbeni (#9) üzenetére


LadyLorien
tag

Az még a szerencsésebb eset, nekem ezer valamennyit húztak le utána lévő hónapban, szóval rafináltak. :( Jó, mert használtam, ha már kifizettették velem, de magamtól nem fizettem volna elő ;]

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#11) Sztbeni


Sztbeni
őstag

előbb jön az SMS, hogy csak 280ft az egyenleg. Mivan? Már nincs 1 giga? Eddig 90 megát használtam, szóval kizárt, hogy mindet egyenlegről vitte le. Nézem a telenor go oldalt, írják az egyenleget, hogy 280ft, nethez meg a következőt:

Tájékoztatjuk, hogy adminisztratív okok miatt jelenleg nem tudunk információt adni a mobilinternet forgalmáról. Megértését köszönjük. Üdvözlettel, Telenor

most át akarnak baszni, vagy csak szar a rendszerük?

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#12) Sztbeni


Sztbeni
őstag

Sikerült megjavítani! A Telenor Online-on volt olyan, hogy 1GB csomag aktiválása 0Ft-ért. Május 7ig jó! De eddig miért nem volt? :F

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#13) csoki1988


csoki1988
újonc

sziasztok valaki tudna segiteni nekem hogy hogyan kell aktiválni? mert nekem men megy

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.