Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11) krizmo_ válasza sztanozs (#8) üzenetére


krizmo_
addikt

A gyermekotthon is egy lehetőség, de igazad van, nem megfelelő, a gyerekek 98% cigány....
Ott jót nem tanul egy gyerek, és megnevelni sem fogják.
Talán a nagyszülők még szóba jöhetnek ilyen esetben, vagy a szülők testvérei, keresztszülők. Már ha tényleg törődnének a gyerekkel, de itt nem az ő érdekei dominálnak.
Sajnos rossz a rendszer, én tudom mit kellene tenni, ahogy a többi szakemberek is, de hiába van törvény ha nem tudod alkalmazni, mert nem hagyják.

#9 Crystalheart
Sok mindent olvastál, ezért van az, hogy már más alkalommal sem tudtam átadni a tudásom.
Az egyedi ested nem tükrözi a társadalom helyzetét. Vannak esetek, amik kivételek, de nem azok a jellemzőek.
Gondolkozz el azon, hogy kisöcséd milyen családban nőtt fel...csonka család... Nincs apja, nincs ideális apaképe...
Sok midnek utána nézel, de nem összefüggéseiben látod a dolgokat.
Annyit dolgot tudnék mesélni, hogy miket tusolnak el, ennél sokkal durvábbakat, hidd el. Hogy miért teszik, mert ilyen a rendszer, hogy hagyja.
A gyógyír az lenne, ha azok a szakemberek, akik ezt választják hivatásnak, tényleg komolyan gondolnák, és ehhez nem elég egy ember, hanem összefogás kellene...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.