Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10) Szatyor95


Szatyor95
aktív tag

Ez mind szép és jó, de a legtöbb okostelefon felhasználó a fejére is állhat, akkor sem fog tudni 4.2-t feltenni HIVATALOSAN. Saját példámon keresztül mutatom most be ezt. Itt látható a telefonomra kiadott legfrissebb szoftver verziószáma. Ez 4.1.2. És bizony nem is lesz újabb. Innentől kezdve meg vagyok lőve, ha a gyári szoftvert szeretném használni, mert tetszik, vagy még van garanciám, vagy mert nem értek a mókoláshoz. És ez tömegesen így van frissítés tekintetében, szinte az összes androidos okostelefonnál. De okos vagyok mondjuk, és tudok CM-et telepíteni. Viszont ez meg hiányos, vagy rosszul működik, mert nincs az adott verzióhoz forráskód. Használjak stabilt? Oké, az a 4.0.4-es androidra épül, tehát még visszalépés is. Szóval vagy felkészülök, hogy gondok lesznek a rendszerrel, de a hiba nem lesz jelen, vagy a hiba tudatában tovább használom a stabil, de sebezhető szoftvert. Kérdezem én: Mégis mit tudok tenni? Vagy új telefont veszek, vagy írok magamtól tökéletesen működő drivereket, és portolom a rendszert a telefonomra, majd magam oldom meg a szoftveres problémákat. Tehát új készülék marad csak. Van pénz? Nincs pénz.

Ezzel nem Neked szeretnék oktatást tartani, csak szimplán be szerettem volna mutatni, hogy miért is van ez így, ahogy. :(

Nyugodj békében Integra!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.