Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kemotox


kemotox
addikt

Gyakorlat teszi a mester:P Orrba-szájba fekete karbon fóliát látni mindenhol, felüdülés végre fehéret látni.

(#2) Szoszo94 válasza kemotox (#1) üzenetére


Szoszo94
őstag

Ez így igaz :)

Nem akartam feketét, az olyan ”átlagos”, pedig maga a telefon nem az :) Kéken gondolkoztam még, de azt túl bazárinak találtam erre a feladatra :D Pedig az is veszett jól néz ki :K

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#3) Simi87 válasza Szoszo94 (#2) üzenetére


Simi87
senior tag

Jópofa lett, gratulálok. :R
Ezzel szerintem pénzt is tudnál keresni. Csomó telefonra nem lehet kapni semmilyen hátlapvédőt.

(#4) 426os


426os
őstag

Így ebből a szögből nem tűnik rossznak. Én is próbáltam fóliázni a telefonom hátlapját, de olyan ívek, hajlások vannak rajta, hogy sokadik próbálkozásra sem sikerült 100%-osra csinálnom, mindig maradt benne kis gyűrődés. Illetve külön öröm volt jack dugó, hangszóró, vaku helye és a mikrofonok apró furatai. Úgyhogy végül lemondtam a fóliázásról és a festés mellett döntöttem. Így 3 hét használat után a pár karctól eltekintve, amit akkor szerzett a hátlap mikor a telefon önerőből mászott le a betonlépcsőn, egész tartósnak bizonyult.

[ Szerkesztve ]

.

(#5) Švejk


Švejk
őstag

Ilyen fehéret hol lehet kapni és mennyiért? Szívesen feldobnám vele a telefonomat :D

(#6) Szoszo94 válasza Simi87 (#3) üzenetére


Szoszo94
őstag

Köszönöm :R
Nem célom hasznot húzni ebből, sokat úgyse lehetne érte kérni illetve sokan inkább saját örömükre állnak neki, mégha nem is lesz tökéletes az eredmény :)

batonyo:
Szerencsére sikerült gyűrődés-mentesen a hátlap lapja, egyedül a sarkokkal szívtam. Viszont a kamera, hangszóró, mikrofon, jack, usb nyílások több időt vettek el tőlem is, mint maga a fólia felrakása :)

Švejk :
Ebay, Aliexpress - hogy csak a nagyobb helyeket említsem ;)

Ma lefóliáztam barátnőm telefonját (Cubot X6) is, mérföldekkel könnyebb volt a szinte teljesen sík hátlap és nagy kameralyuk miatt (melegítéssel sikerült a fóliát "átnyomnom" a lukon és így sokkal elegánsabban is néz ki, mintha szikével vágtam volna körbe), viszont az enyém még mindig az újrafóliázásra vár :)

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#7) Švejk válasza Szoszo94 (#6) üzenetére


Švejk
őstag

És milyen keresőszóval érdemes próbálkozni? :)

(#8) Szoszo94 válasza Švejk (#7) üzenetére


Szoszo94
őstag

White carbon sticker :DDD

De lehet, Blue, Green, vagy bármely szín angol megfelelőjével is próbálkozni ;]

[ Szerkesztve ]

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#9) Švejk válasza Szoszo94 (#8) üzenetére


Švejk
őstag

:R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.