Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7) Szoszo94 válasza Ed3r_X_ (#5) üzenetére


Szoszo94
őstag

Köszönöm :R
Azt nem mondanám :DDD Kézbe 70-et kaptam egy hónapra, Merci gyár...többet oda sem megyek, száradjon le a kezük, még le is húztak egy munkanappal és négy szombattal, majd a beígért prémiumot (40e a három havi melóra) úgy adták be, mintha a túlórákra kaptam volna :(((
A pénz nagy része még az egyetemi tanulmányok melletti munkából lett meg, aztán a nyári melóból visszatörlesztettem az első félévi diákhitelem egy részét.

joysefke:
a, Igaz, hogy az már fajlagosan olcsóbb, de a pénztárcámhoz mérten roh@dt drága :D
b, Nem egy játékkal játszok, hanem sokkal (F1 haverokkal hetente egyszer, én magam pedig kedvfüggő, van, hogy autós játékokkal, aztán ha ráunok akkor FPS, esetleg beizzítom a multis steames játékokat is (nem a rendszermeghajtón vannak), így nem lenne elég egy 120-as a játékokhoz is. Programok közül is sok van telepítve, van, ami hobbi céljából, van, ami a tanulmányokhoz kell, úgyhogy a játékok SSD-re való pakolása nálam nem megoldható.

Ahány felhasználó, annyi szokás, ahogy pedig írtam is, mihelyt viszonylag olcsóbban hozzájutok egy SSD-hez, beszerelem, de számomra nem éri meg a mostani, új árát, használtat pedig SSD-ből nem nagyon szeretnék. Talán az új fejlesztések lenyomják az árakat, na akkor jövőre beépítek én is egyet, ígérem ;)

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.