Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DFB


DFB
tag

SAMSUNG-OT SOHA TÖBBET, lehetőleg semmit!!

[ Szerkesztve ]

(#2) Duree válasza DFB (#1) üzenetére


Duree
veterán

Csatlakozom a véleményedhez.

duree54

(#3) szabonagyur


szabonagyur
félisten

A tunernél csak szerintem van elírás? Nem a tuneren fut a program illletve az nem egy proci rammal mint a leírás.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#4) pusszycat válasza DFB (#1) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Mert miért? Mert ha "csak" az nem játszik. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#5) lambda5 válasza DFB (#1) üzenetére


lambda5
tag

Szerintem minden márkából van jól és van rosszul sikerült széria... Egy LE-40650C tv működik nálam 4. éve hiba nélkül...

A shure fejhallgatóra azért kíváncsi lennék... a reklámszöveghez képest mit tud.

[ Szerkesztve ]

...Szürkék vagyunk. Félúton állunk a fény és az árnyék között!

(#6) DFB válasza pusszycat (#4) üzenetére


DFB
tag

Mert a Mediaban vettem egy 7000-es sorozatut.Tehát un. csúcskategóriást.
Helyböl nem kaptam meg a plusz igényelhető garanciát, mert nem a Samu Magyarország hozta forgalomba.
Mellesleg ezt honnan kéne tudnom.Garancialevele magyar.
Smart hub része szar.Kétszer kicserélték benne a vezérlőpanelt kb egy év mulva (addig ment), meg egyszer a wi-fi kockát.
Vagy hatszor kint volt a szerviz, aminek elérhetősége kritikán aluli.(szervezetlenségből adódóan)
Egyik szerelő szerint rossz, másik szerint jó.Állandóan telepít, frissít,van hogy naponta többször, vagy el se indul.Fogták már ezt a wi-fi re is.De akkor minek bele ha 120-as nettel is szar lenne kb 4m-re a routertől.
Most ujabban egy hónapja szervízben van.
Az idehozott vadi új F sorozatu CI+ kártyás csere tv képén koncentrikus körök, beállítod a wi-fi-t, azt mondja létrejött a kapcsolat, ha bemész a smartba, akkor azt mondja nincs kapcsolat.
Ezekután a Samu felajánlja, hogy az én elégedettségemre ingyen megjavítja az amúgy garanciális tv-t.
Ha nem tetszik mehetek békéltetőtárgyalni meg a fogyasztóvédelemhez.
Szerintük forduljak a cserét illetően a MM-hoz, mert az a forgalamazó.
Ők azt mondták majd kivizsgáltatják egy szervizzel, és az lehetetlen, hogy nem a SM-tol származik.
Ezenkívül a gyári bill. használhatatlan
a sw frissítés nincs rajta a szerveren
a kártyafoglalat esetleges
A guide-ba még mindig csak pörgő nyil van a bal felső sarokban.(2014-es rendszeren is)
A tapipados távszabályzó szép ugyan, de hulladék.Idéntől giroszkópos.
Az un evokit méregdrága, idéntől már csak a 8000-hez van.
Azt hiszem az alábbiak, a huza-vona és az ezzel járó időtrabló kellemetlenségek elég indok arra, hogy inkább nem.

(#7) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Érdekes, hogy az SRH-440-ről most írtok, nem mai csirke. :F

(#8) pusszycat válasza DFB (#6) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem egy 2 éves LG lm620S 3d tv-m van amin 2 hónapja nem megy a távirányító a tv nem veszi a jelet én is azon gondolkodtam h soha többet Lg tv Samsungra gondoltam de most akkor mégse. Még garis de én nem cipelem sehova se.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#9) Alchemist válasza DFB (#1) üzenetére


Alchemist
addikt

SSD-ben pedig ők a legjobbak.

Mondjuk tévé vonalon már inkább kétséges.

[ Szerkesztve ]

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

(#10) elefant válasza DFB (#6) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

aztamindenit.

hát nem irigyellek... Ez felettébb bosszantó lehet.

(#11) DFB válasza pusszycat (#8) üzenetére


DFB
tag

Én se vittem.
A szervíz hozta-vitte.
Persze mikor felhívtam a Karinthy-n levő szervizt.(Ami egyébként olyan sufniműhely kinézetű és elötte sem volt
nagy bizodalmam hozzá), azzal kezdték be tudom-e vinni.Mondtam nem.40" tv-t doboz nélkül vigyek bkv-n? Hogyne.
Azután felhívtam a samut, ők küldték ki az oktogon szervízt (régen Orion-ez sem bizalomgerjesztő, delegalább emberi helyen van nem a világ végén valami peremkerületben).
Egyébként 10kg fölött nem kell bevinni.
Persze ahány ilyen "rábeszélőemberrel" beszélsz mind szerint az övé jobb.Bár én csak a samu meg az lg-vel beszéltem.Mióta a Sony lehanyatlott a tv piacon (trinitron) nincs képben.
Elötte az volt 10 évet bírt.
Csak ugy tudod meg melyik milyen ha használod.Azt meg ugye nem lehet.
Jó panellel ellátott tv-t smart és 3d nélkül direkt nem csinálnak.

(#12) DFB válasza Alchemist (#9) üzenetére


DFB
tag

szerencsére hdd-t már nem lehet tőlük venni.
Ha lesz ssd-m nem tudom mi lesz, eddig én is arra gondoltam, vagy esetleg a 850-re.
Ezek után persze meggondolandó.De azért az viszonylag egyszerübb eset.
Intel még jó lehet, de patika áron van.
Egyelöre nem fenyeget a veszély, talán jövőre.

(#13) djculture válasza DFB (#6) üzenetére


djculture
félisten

Én dolgoztam a samsungnál renegeteg probléma van a garival azt már ott még a felső vezető is tudta. Gyakorlatilag az összes ilyen eladpott készülékre egyenlő feltételeknek kellene vonatkoznia de nem minden országban más más garanciát ad az adott disztrib. Itthon persze a kereskedők a szép mnagas áfa miatt úgy tudják olcsóbban adni a cuccot ha szlovákból behozzák amire mint ahogy irod is a magyar disztrib nem adja meg csak az alap garit.
Amúgy meg egy szerviz se tudja javitani ezeket csak kókányolgatni (legtöbbször az egész mainlapot cserélni kell mert már azt a típust régen nem gyártják alkatrész sincs hozzá) lehet mivel a gyártás helyén kellene őket egy az egybe átmunkálni ezt is tudják nagyon jól csak húzzák az időt...

Többi cuccukkal amúgy nincs ennyi probléma azokat nyugodtan meglehet venni, viszont tv ügyben teljes a káosz mivel renegeteg országban gyártanak és sokszro egy adott tipust pár hónapig se gyártanak jön a következő 100 féle.

[ Szerkesztve ]

(#14) mufi


mufi
senior tag

180 ezres sony belépő szintű?....ccc...

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#15) Kazasi válasza lambda5 (#5) üzenetére


Kazasi
tag

Szerintem nagyon szépen szól,nincsenek eltúlzott basszusok,de én teljesen laikus vagyok ilyen téren.Kinek mi tetszik...
Egy éve használom,akkor a 25 ezres kategóriában ajánlott darab volt a NAGY FEJHALLGATÓ TOPICBAN.

(#16) DFB válasza djculture (#13) üzenetére


DFB
tag

Ez sajnos szlovák gyártmány.
Itt a lakásban cserélték ki a vezérlőpanelt, meg a wi-fi kockát.állítólag úgy rendelték a németektől.
Hogy másodszor kicserélték-e azt csak elhihetem, mert az már a szervízben volt.
Érdekes módon a haverom ugyan ezt a típust vette kb egy hónapon belül az Euronics-nél, kb ugyanannyiért, neki sikerült a gar. érvényesíttetni.
Azt nem tudom jó-e neki a smarthub, mert wi-fi vel nála használhatatlan, így nem is használja.Vezetékkel meg át kéne húzni az egész lakáson.
Van itt még egy monitorom.Az is csúcskészülék volt mikor vettem.Annak a csuklós tartója csuklik össze.Az utódja új korában is ezt csinálta.
A nyomtató alig ment már szarakszik.kb felét, mint ami a doksiba van.
Talán developert kéne bele tenni ugy 30e-ért.
Most épp a sw -el szívok vele.
A hűtő még tőlük van.
Mióta megvan dect és internet normálisan használhatatlan a konyhában, lehet az inverter motor miatt.
Néha olyan furcsa hangokat is ad, de hűt.
Ennél sem tudtam érvényesíteni a garanciát.Nem volt bennt a listában,csak az ami egyébként ugyanaz csak fehér, ez meg ezüst.
Amikor vettem ott is volt egy "rábeszélőember", ő mondta hogyha még most beregelem akkor öt év lesz a garancia.Nem lett.
Mellesleg szar a hozzáadott "kézikönyv" is.
Telefonom ugyan nincs, de van ismerős akinek a szervízben vendégeskedik talán az S4, még garis.
Ez a SAMSUNG.

(#17) devil-k válasza DFB (#6) üzenetére


devil-k
nagyúr

Az valami durván félresikerült darab lehet(ett). Szintén F7000-m van, 46" méretben, viszont soha, de soha nem volt semmilyen problémám vele, meg vagyok elégedve.

- mozi bolondéria -

(#18) DFB válasza devil-k (#17) üzenetére


DFB
tag

Ez 40",de ES-es tehát 2012-es, a Tied meg 2013-as.
Amit cserébe hoztak az F6640, annak még a képe is szarabb.

(#19) devil-k válasza DFB (#18) üzenetére


devil-k
nagyúr

Jah, az más. Remélem megoldódik!

- mozi bolondéria -

(#20) fi:zi'k válasza Vasinger! (#7) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

De sokak számára még mindig ismeretlen. ;)

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#21) b.


b.
félisten

Végre domborít valamit a Philips a kritikán aluli rendszerén, ez a z android féle szerintem jó út lesz. ( meg végre egy Tv amibe 7 k -ba belefér egy rohadt kamera is... )
A Panasonic meg számomra gyönyörű :) egy ilyen a nappalim dísze lenne, ha tudná az ambilightot :D

DFP (#6) : Hát igen samu eddig nekünk is csalódást okozott telefon téren, de főleg mikrókban
Asszony munkájából adódóan ( szociális munkás) szoktunk néha ingyen levest meg hasonlót készíteni rászorulóknak,.
Telente van olyan szombati nap,hogy 3 mikró megy szinte egész délelőtt teljes kapacitással. ( tea, leves stb)
Megadta magát 2 nagyobb Siemens mikrónk, pár évesek voltakBementünk MM -be
és megfűztek minket, hogy ipari felhasználásra tökéletes meg így meg úgy
. Vettünk 2 darabot ,kategóriájában eléggé drágák voltak.. Kipróbáltuk otthon, minden OK volt. . Eljött az első "éles bevetés"reggel 6 tól 8 ig bírta az első,. Kiírt minden furcsa hiba kódot, majd leállt. Reméltük csak túlmelegedett, de aztán el se indult többet.
A második végig csinálta a délelőttöt, majd 1 óra pihenés után délután megkíséreltük elindítani, de bármit csináltunk vele csak pörgette a cuccot és hideg maradt minden. Visszavittük, majd 2 hét után felhívtak minket azzal, hogy nagyobb volt a feszültség a hálózatban a megengedettnél, és a mi hibánkból füstölt el az egyikben valami, és annak a javítása majdnem annyi lenne mint maga a mikró volt. 3 telefonálás és egy fogyasztóvédelemhez megírt levél másolatának elküldése után jött egy telefon hogy levásásrolhatjuk a termékek árát. Remek !

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#22) vittorio7 válasza DFB (#6) üzenetére


vittorio7
őstag

Nekem sem lett a szívem csücske a Samsung. [link] [link]

A topicban az volt rá a válasz, hogy biztos megnyomtuk a panelt, pedig nem. Aztán privátban írt valaki, hogy ez panel hiba.
Egyelőre nem vittem szervizbe, foci VB, vízilabda EB stb. miatt. Meg a környezetemben mindenki panaszkodik, hogy aljas minőségű a szerviz. Meg félek, hogy mér rosszabb, panelt tesznek bele. És 2-3 év után úgy hullanak az ismeretségi körömben a samu tv, mint a legyek.

Az megint más dolog, hogy garancia lejárta után hullott el a Samsung mikrónk, porszívónk... És persze a telefonok...

[ Szerkesztve ]

(#23) b. válasza b. (#21) üzenetére


b.
félisten

Bocsánat, elírtam a nevet DFB akart lenni. :R

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#24) DFB válasza b. (#23) üzenetére


DFB
tag

Nem baj.Megtaláltam.
Ez is egy "szép" történet.
Én nem nagyon hiszek abban, hogy a Fogyasztóvédelem valamit is tenne.
Ez időszaki hiba lehet.Elég nehéz bebizonyítani.
Olyan lehet, mint a munkaügyi központ.Az épp egy sóhivatallal egyenlő.
Mellesleg respekt, hogy ezzel foglalkoztok bármily okból is.
Manapság nagyon egyszerű az utcára kerülni, csak el kell veszteni a melóhelyet.
Nem nagyon van törődés a rászorulókkal, tulajdonképp a média számára csak karácsonykor léteznek.
És nem az összes bűnöző-szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#25) DFB válasza vittorio7 (#22) üzenetére


DFB
tag

Látom azért nem vagyok egyedül-sajnos.
Azt írták samuék írásban válaszoljak.
Én meg válaszoltam, és hozzátettem, hogy igyekszem elmondani másoknak a tapasztalataimat az élményekröl amiket szereztek a termékeikkel és a vevői megelégedettség elérése esetleg megtartása ügyében.
Már neki is álltam.

(#26) Alchemist válasza DFB (#12) üzenetére


Alchemist
addikt

Nekem az utóbbi évtizedben még Samsung HDD-m és SSD-m nem ment tönkre, ellenben WD és Seagate már igen. A mai költségcsökkentős világban bárki képes vackot gyártani...

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

(#27) DFB válasza Alchemist (#26) üzenetére


DFB
tag

Én rég vettem samu hdd-t.Az a fiókban van, de működik még.
kb 6 éve van WD Black (5év gar), még jó.
De azért egy tv komolyabb dolog, mindenesetre drágább jóval, és nehezebb bebizonyítani az igazad.
Itt az eljárással és az un supporttal, szervízzel is gondok vannak.

(#28) oxalisz


oxalisz
tag

Én egy SHARP gyártmányú tv-vel jártam meg, mert vmilyen rejtett hiba keserítette még a életemet. (Az MM-ben vettem) A hazai szerviz vitte-hozta 2x, a harmadik után kaptam egy csereutalványt, aminek a MM-ban csodájára jártak. Elmondták, hogy ha samut vettem volna ebben az esetben megszívtam volna. A tv amúgy nem volt csúcs gép, de azóta is jó.
Tudom, hogy ez nem vigasz, de ha a samu, mint márka jelentős, akkor esetleg a SHARP szóba jöhet.

A hibáimból tanulok, az erdményeimből erőt merítek.

(#29) DFB válasza oxalisz (#28) üzenetére


DFB
tag

Érdekes adalék.
Úgy látszik samuéknál mégiscsak zörög a haraszt.
Régebben néztem Sharp-ot, de amit jónak gondoltam az nehezen hozzáférhető és drága is volt, esetleg nem volt az a méret.
Nem nagyon valószínű, hogy kicserélik.Majd így megdöglik.
LG-t néztem, meg SONY-t, talán még Panát.
De azt hiszem ezzel nem kell foglalkoznom.

(#30) jedis válasza oxalisz (#28) üzenetére


jedis
senior tag

Amik nálam örök "életűek"

82cm-es Phillips TV 16:9-es síkképcsöves 100Hz-es 12 évestökéletes
51cm-es Sony Trinitron TV 20 éves tökéletes
Sharp 2 fejes videómagnó 25 éves tökéletes
AEG automata mosógép 17 éves tökéletes
VW Golf III. 18 éves tökéletes
és minden hifi cuccom Technics

Nagyon ritkán veszek új dolgot, de akkor nem szoktam spórolni ! A baj ezzel csak az, hogy manapság nem tudom milyen márkában bízhatok ! Komolyan mondom, nem merek semmit venni mostanában ! Tudom hogy ez a fogyasztói társadalom alapja, hogy ne 15 évente, hanem 3 évente cseréld a cuccaidat !

Ha az autópályán haladván, egyszer csak vészjósló mennydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hidd azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !

(#31) vittorio7 válasza jedis (#30) üzenetére


vittorio7
őstag

Volt egy Saratov hűtőszekrényünk. 40 évesen is hibátlanul működött, persze nem volt halk. Amikor eladtuk a telket ott marad.

A Videoton TV-m 23 évig hibátlanul ment. A Samsung ennyi hónapot sem bírt ki...

A műszaki cikkeknél típustól függően az életciklus 1-4 év. Ezért gyakrabban kell cserélnie az embereknek a cuccokat. Persze ez munkahelyet termet. De főleg Kínában.

Ha tehetem, akkor általában minimum 3 év garanciával veszek műszaki cikket (főleg a drágábbakat). De sok termékre hiába van akár 3-5 év gyári garancia, mert Magyarországon gyűlölik megadni ezt.

[ Szerkesztve ]

(#32) velizare válasza DFB (#6) üzenetére


velizare
nagyúr

a következő problémánál kérd, hogy térítsék vissza a készülék árát, mert meguntad az örökös problémákat. nem vagy köteles a végtelenségig szívni vele. egyébként csodálom, hogy még nem ajánlották ezt fel, illetve azt sem, hogy a teljes készüléket kicserélik.

a samsung plazmám egyébként idén lesz vagy 7 éves.

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#33) vittorio7 válasza velizare (#32) üzenetére


vittorio7
őstag

Samsungnál ezt nem igazán szokták felajánlani. "Javítgatják", amíg le nem telik a garancia.

[ Szerkesztve ]

(#34) DFB válasza velizare (#32) üzenetére


DFB
tag

Egyelőre Samu nem hajlandó csak az ingyenes javítást ajánlgatta, mint nagylelküséget garanciás készülék esetén.
Ha ezt nem fogadom el.Már pedig nem fogadtam mehetek a különféle hatóságokhoz.
Pillanatnyilag minden a szervízben (papírok, készülék).
Ennek sem a képével van a baj.
De a cserekészüléknél az is szar és az új.
Permanensen az a baja ami legutoljára volt.Egyik szerelő szerint jó, másik szerint nem.
Szerintem sem.
A szervíz azt írta nála nem jelentkezik a hiba.
A MM- nak fogalma sincs mit tesz, még vizsgálgatni akarja, persze szerintük a Samu M -tól van.
(Ezért samu nem cserél).
Nem tudom ezekután mit kérhetnék.

[ Szerkesztve ]

(#35) vittorio7 válasza DFB (#34) üzenetére


vittorio7
őstag

"A szervíz azt írta nála nem jelentkezik a hiba."

Hát persze... Ez a süket duma ment nálam is a telefonnál.

(#36) DFB válasza vittorio7 (#33) üzenetére


DFB
tag

Én is azt hiszem, de mivel nem adták meg a plusz egy évet amire a példa szerint szükség lenne, így hamarost lejár nekik.
Persze a "rábeszélőemberek" nagy arcok.
Mindenféle ötleteket mondanak.Én meg nem vagyok hajlandó meghallgatni,mert azon már rég túl haladtunk vagy értelmetlen.

(#37) Taky válasza lambda5 (#5) üzenetére


Taky
senior tag

Nekem is le40650c tv-m van szinten 4. eve, imadom. Lattam uj tv-ket ismerosoknel, azokkal sincs semmi gond.Persze pl telefont biztosan nem vennek Samsungot. De 1 termektipus alapjan leirni az egesz markat eleg rossz latasmodra vall...

[ Szerkesztve ]

"Tökéletes program nem létezik, csak olyan, amelynek még nem találták meg a hibáit." Pascal

(#38) DFB válasza Taky (#37) üzenetére


DFB
tag

A hozzááláást és az általuk nem éppen reklámozott részeket is értsd bele.
Tehát csak akkor kapsz plusz gart ha... (ilyen van az LG.nél is)
Szervíz olyan amilyen.
De van még egy pár más eszköz is itt ott leírva.
Nem csak nálam ahogy olvasom.

(#39) ZeUS2140 válasza Vasinger! (#7) üzenetére


ZeUS2140
aktív tag

Ez a Shure SRH440 mennyire éri meg mondjuk egy hasolnó árú AKG K240-el összevetve? Shure terméket nem volt szerencsém eddig meghallgatni. Hihető, ami a "papíron" van?

hülye ember nincs, csak keveset kérdez...

(#40) gerii válasza DFB (#34) üzenetére


gerii
addikt

Fogy.véd-hez be kell menni, illedelmes, de szarkazmust is tartalmazó történetet leírni, csatolni a garipapírt+ miegymást.
A "tárgyalásra" el kell menni, a samsungosok úgysem mennek, így biztos hogy nyerő pozícióban leszel. 5 perc után vége is, kapsz egy pénzvisszafizetési kötelezvényt, azzal besétálsz a boltba leteszed az asztalra, és csak annyit kell mondani, hogy: becsókolhattok. ;]

Régen volt valami olyasmi jogszabály, hogy 3 sikertelen javítást követően nem vagy köteles tovább tűrni, és visszakérheted a vételárat, vagy új terméket kell adniuk.

(#41) #65675776 válasza fi:zi'k (#20) üzenetére


#65675776
törölt tag

Számomra is az volt. Mondjuk nem igazán értem, hogy egy összezárható fejhallgatóhoz miért 3m kábel kell.

(#42) DFB válasza gerii (#40) üzenetére


DFB
tag

Én is tudtam valami ilyen szabályról.
Most elöször kiváncsi vagyok mit mondanak a MM-ban, ha megkapják a papírokat.
Az egész nem ér annyi herce-hurcát.
"Szerebcsére" nem tartanak ezek a készülékek túl hosszú ideig.
Mindenesetre köszi az instrukciókat.

(#43) zoltan6 válasza Vasinger! (#7) üzenetére


zoltan6
őstag

ezen én is meglepődtem, 2009-ben jelent meg,kellett a reklám a hangbarlangos ember itt is hirdet :DD
attól még nem rossz ,én már 1-2 éve tervezem hogy megveszem,csak mindig másra kell a zsé :) de talán idén összejön,amúgy már évek óta ugyanennyi az ára 24-25 körül.

(#44) fi:zi'k válasza ZeUS2140 (#39) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Melyik K240? :B

(#41) daa-raa
Spirál kábel, ami inkább 1,5 m "nyugalmi helyzetben".
Egyébként attól, hogy összecsukható, nem feltétlenül kell vminek a hordozható, vagy mászóval utcai kategóriába esnie. A gyártó is monitor fejesként említi, jelentsen ez bármit is szerintük. Lásd pl a 940-et még.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#45) pendre54


pendre54
addikt

Üdv!
Véletlenül beleolvastam a cikkbe, meg a kommentekbe, hát mit mondjak, elég elgondolkoztató. A helyzet az, hogy nekem van egy 14 éves hagyományos képcsöves Panasonic TV-m, és bár még működik, de vannak jelek arra, hogy előbb-utóbb bevégzi földi pályafutását.
Namármost, olvasva itt a kommenteket, egyelőre csak az érdekelne, hogy akkor melyik gyártó cuccaiból lesz majd érdemes nézelődni? Nem konkrét típusokra várok javaslatot, hanem, hogy 2014-ben melyik az a gyártó(k), amelyek minőség, ár, gariztatás területén korrektnek számítanak.
Eőre is köszi a véleményeket.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#46) pusszycat válasza pendre54 (#45) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Vegyél Sonyt olyanom is van 5 éves lcd még semmi baja. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#47) Ijk válasza pendre54 (#45) üzenetére


Ijk
nagyúr

Én a helyedben megpróbálnék keresni egy X60-as pana plazmát a crt helyett. 42"-os vagy 50"-os is 150k körül megállt, csak nem tudom még lehet-e kapni.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#48) Entryy


Entryy
aktív tag

Ez az Audyssey mekkora egy vakítás...
Én csak IOS en próbáltam használni, de miután kiderült,hogy flac lejátszáshoz nem, csak mp3 hoz lehet alkalmazni, hagytam is a pi**ába.

http://www.adrenalinbase.com/index.php?L=fr&T=videos# -- The need4speed " The art of flight "

(#49) gyuribácsi88 válasza DFB (#1) üzenetére

Samsung a tv-m (f6400), muteréké is samsung (6030), plusz amit kb 6-7 éve vettem samsung LCD-t azt oda adtam a nagymuternak és mai napig teszi a dolgát. Az előző samsung telefonomat faternak adtam az is vagy 5 éves ebből én 3 évet nyúztam melóba (igaz fémház borítja nem műanyag) Wave8500. És most még a mosógép is samsung.

2x vettem LG terméket és mind a kettővel gond volt, de ettől függetlenül nem fogom azt hirdetni minden fórumon hogy úristen; LG-t senki ne vegyen mert jaj.

Te belenyúltál egy olyan tv vásárlásba amivel szívtál, ez van. 1000 emberből van 1 ilyen.

Szerk; ja és az első 6030 tv hibás volt mert csúszott rajta a hang, majd jöttek és kicserélték szó nélkül, és érdekes módon én eltudtam érni őket ;)

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#50) Luck Dragon

A Philips tv-t kipróbálnám, főleg az os-részét:)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.