Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szombatitomi


szombatitomi
aktív tag

[ Szerkesztve ]

(#2) darál0w


darál0w
Jómunkásember

ismeretlen dízellel is lefulladtál volna szerintem....bár...nehéz velük :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#3) Sandrew


Sandrew
őstag

dízellel azért elég nehéz lefulladni szerintem... nekem még nem sikerült egyszer sem. benzinessel már párszo igen :D

(#4) szombatitomi válasza Sandrew (#3) üzenetére


szombatitomi
aktív tag

Igen! Szóval ez elég nagy szégyen, hogy sikerült lefullasztani. :DDD De azért nem jellemző, általában normálisan el tudok vele indulni. :D

darál0w: Az is lehet, de azért... na igen. :D

[ Szerkesztve ]

(#5) Ice!?


Ice!?
őstag

gl

én hnapután kezdem a kreszt. devárommár h meglegyen..

(#6) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

Nem akarlak elkeseríteni, de forgalomból meg fogsz feküdni 1szer. Ne legyen igazam. :)

(#7) darál0w válasza Ice!? (#5) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

anno a szigorított is meglett...nem nagy szám...

bár ez a képernyőn bökdöséses modszer kicsit gázabb, mert kevesebb az idő :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#8) szombatitomi válasza Ice!? (#5) üzenetére


szombatitomi
aktív tag

Köszi! Neked is sok sikert!

Mondjuk én nyáron csináltam nagy részét, de gyorsan eltelik, nekem hiányoztak is utána a KRESZ órák.

(#6) gamek!ller: Igen, valahogy én is így érzem. :D Köszi! :)

(#7) darál0w: Nem hinném, hogy gondja lesz az idővel. :D Engem is meglepett amúgy, mikor leültem, és 'Wtf? Hol a billentyűzet és az egér?' :D Már nem tudom pontosan, hogy mennyi idő van rá, talán 45 vagy 50 perc, de 15 alatt simán megoldható.

[ Szerkesztve ]

(#9) Sandrew válasza darál0w (#7) üzenetére


Sandrew
őstag

tiszta könnyű :D nekem m-en ugye csak 25kérdés volt de 4perc alatt végeztem vele :DDD

(#10) darál0w válasza Sandrew (#9) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

szigorítotton több van, mint a simán, de ezzel is megvoltam ~20 perc alatt....aki tudja, az nem gondolkodik :D

(#8) szombatitomi ha még jol rémlik, akkor kérdésenként 1 perc, illetve szigorítotton 45 mp.

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#11) Sandrew válasza darál0w (#10) üzenetére


Sandrew
őstag

ja... :D

nekem azt mondta az oktató, hogy 99.9% hogy nem esz olyan kérdés amit nem vettünk át. Természetesen volt 3db is :Y

(#12) szombatitomi válasza darál0w (#10) üzenetére


szombatitomi
aktív tag

Igazad van, kérdésenként egy perc volt.

(#11) Sandrew: Na igen, én is megcsináltam rengeteg feladatsort, de én is találkoztam 3 ismeretlen kérdéssel. A vicc az, hogy nem ezeket rontottam el. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#13) darál0w válasza Sandrew (#11) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

meg lehet venni a CDt, illetve le is tudod tölteni torrentről...aztán 1-2 hét alatt végig lehet zongorázni az összes kérdést....

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#14) gamek!ller válasza Sandrew (#11) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Nekem is volt olyan, de attól még azt tudni kell. 1 hibapontom lett.

[ Szerkesztve ]

(#15) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Ki az oktatód? :)
Én is tavasszal kezdem és nézelődök!
Mellesleg grat az eddigiekhez és kitartást a jövőre? A családi verdát fogod hajtani vagy már van saját kiszemelt is? :)

when the sun shines, we'll shine together

(#16) szombatitomi válasza mexicanraven (#15) üzenetére


szombatitomi
aktív tag

Orbán autósiskolánál vagyok és az iskolavezető az oktatóm. :) Nagyon tudom ajánlani!
Köszönöm! Igen, egyelőre a Suzukit fogom. :)

(#17) sagesz93


sagesz93
addikt

sok sikert a továbbiakhoz, egyébként a jogsim története nagyon hasonló :D (én is később raktam le az elsősegélyt(és fostam tőle), meg 1-jén mentem kreszre és 20-án vizsgáztam le belőle :D)
kis különbség, hogy én sose fulladtam le a dízel opel corsával, meg a mostani 1.3-as ignissel se, amit vezetgetek néha(bár tény hogy rohadt furcsa volt elsőre, igaz inkább a kuplung miatt(máshogy/hol fog), nem pedig azért mert benzines) ;] az oktatóm már akkor megtanított hogy ne kuplunggal induljak el, mert az a benzinesnél nem fog működni :D szerencsére sikerült megszokni.

[ Szerkesztve ]

(#18) Ice!? válasza darál0w (#7) üzenetére


Ice!?
őstag

nekem mindegy csak vezethessem hivatalosan is a prelűdöt :DDD

(#19) szombatitomi válasza sagesz93 (#17) üzenetére


szombatitomi
aktív tag

Tényleg hasonló! :D
Áh, most rosszul érzem magam, hogy ti nem fulladtatok le a dízellel. :( ;] (Tudom, nem mentség, de az egyik szűk kereszteződésben volt, későn vettem észre a jobbról érkezőt és kuplung nélkül fékeztem... A másik pedig lámpánál, túl hirtelen akartam elindulni. :D

És a forgalmi? Arról nem írtál. :D Az is ment elsőre?

(#20) Sandrew válasza darál0w (#13) üzenetére


Sandrew
őstag

nekem adtak is cd-t. 16blokk volt benne talán +4 M

(#21) szombatitomi válasza Sandrew (#20) üzenetére


szombatitomi
aktív tag

Nálunk is adtak CD-t. :K

(#22) koshmar


koshmar
őstag

Most már én is kezdeném a B-s jogsit.

Már csak arra várok, hogy reggel felkeljek, és a párnám alatt ott legyen 160e forint...

Sok sikert, szombatitomi! :)

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#23) Samus


Samus
addikt

Dízellel lefulladni nehéz (mindenkitől ezt hallom). Heh...egy perc alatt háromszor sikerült, mialatt az út egyik oldaláról a másikra akartam 180 fokban kifordulni. Hiába. Az autó üzemanyaga a benzin...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#24) kmisi99


kmisi99
addikt

Én egy 2005 körüli audival fogom letenni a jogsit. Vajon egy olyan erőgéppel jobb vagy valami gyengébb kocsival?

(#25) Sandrew válasza kmisi99 (#24) üzenetére


Sandrew
őstag

ja igen persze. S8-al nem?

(#26) gamek!ller válasza Samus (#23) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Az én volt főnökömnek egy 1.9TDI Skoda Fabia-ja volt. Lefulladt vele, kinevettem aztán csúnyán nézett.. D-vel tényleg nehéz lefulladni.

(#27) Sandrew válasza Samus (#23) üzenetére


Sandrew
őstag

Ez így is van. Amiben elektromos a gázpedál. Az ad magától pici gázt ha érzi, hogy leesik az alapjárat...

[ Szerkesztve ]

(#28) szombatitomi válasza koshmar (#22) üzenetére


szombatitomi
aktív tag

Most nem emlékszem így hirtelen, hogy merrefelé laksz, itt olyan 110-ből megvan minden, orvosi alkalmasságival együtt. Tudom, ha olyan a helyzet, akkor ennyit is nehéz összekapargatni, akár részletfizetéssel is. Azért remélem hamarosan meg tudod majd csinálni! :)

Köszönöm! :)

(#29) koshmar válasza szombatitomi (#28) üzenetére


koshmar
őstag

Két haverommal beszéltem erről, mindegyikük azt mondta, hogy minimum 130 ezer. De szerintük számoljak inkább 150 ronggyal...
Azt viszont nem tudom, hogy ez mennyire függ az adott autósiskolától.
Köszi, remélem egyszer összejön. :D

Egyébként Debrecenben csinálnám. :)

150 ezer forint. Talán ha eladnám a laptopom... ;]

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#30) Sandrew válasza koshmar (#29) üzenetére


Sandrew
őstag

Mire lesz jó, ha van jogsid de se autód se laptopod nem lesz :F

(#31) sagesz93 válasza szombatitomi (#19) üzenetére


sagesz93
addikt

egyszer nekem is volt olyan hogy lassan mentem es elfelejtettem kuplungot nyomni. de nem fulladtam le! :DD
a forgalmi pofonegyszeru volt, mindenki aztmondja az a legnehezebb, de en az elsosegelyen jobban fostam igazabol :D 35 perc volt az egesz vizsga, szoval hamar letudtam. vizsga elotti oran pont azon az utvonalon mentunk vegig amin vizsgaztam..

tibii91: nekem 158k lett a vege ugy hogy minden elsore meglett potora nelkul.
bar nem ez a legolcsobb hely gyorben, ahol en voltam.

[ Szerkesztve ]

(#32) Kassadin


Kassadin
addikt

Forgalmin elsőre úgyis meghúznak, ha akarod, ha nem. Pénzről szól ez is természetesen.

Tibii91: Munka?

Sandrew: Majd rájössz. Kérdezd körbe felnőtt ismerőseid, kit húztak meg elsőre.

[ Szerkesztve ]

(#33) szombatitomi válasza koshmar (#29) üzenetére


szombatitomi
aktív tag

Tényleg, most kicsit utánaszámoltam, 130 körül van.

(#31) sagesz93: Ez nagy szerencse! Mit nem adnék érte, ha ugyanazon az útvonalon mennék előtte... vagy húznék egy országúti vezetést. :D

(#34) Sandrew válasza Kassadin (#32) üzenetére


Sandrew
őstag

Ez hülyeség :U

(#35) szombatitomi válasza Kassadin (#32) üzenetére


szombatitomi
aktív tag

Hát nem tudom, szerintem, ha meghúznak, akkor az jogos lesz. Legalábbis ismerőseim, akik ennél az autósiskolánál voltak, ezt mondták.

(#36) koshmar válasza sagesz93 (#31) üzenetére


koshmar
őstag

Haverom is elsőre átment mindenből. Ő is ott körül jött ki, ahol te. Nem emlékszem már pontosan, de olyan neki olyan 150 ezrébe került.
Mondjuk ő (asszem,) 2008-ban csinálta.

szombatitomi: Nálunk az eü. vizsgán volt úgy, hogy a vizsgáztatók névlistáján előre ki volt választva, hogy kik fognak bukni...máskor meg csak úgy spontán buktatnak.
Én átmentem elsőre. Mondjuk tudtam is.

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#37) sagesz93 válasza Kassadin (#32) üzenetére


sagesz93
addikt

hat ez gyorben nem igy van, tobb ismerosom is atment elsore. bar igaz elottem harman vizsgaztak, megbuktak...(akkor paraztam egy kicsit mikor lattam, hogy az elottem levo ugy jon vissza hogy az oktato vezet.. , bar az oktatom azt mondta hogy jo fazon a vizsgabiztos, nem hazudott.)

[ Szerkesztve ]

(#38) Kassadin válasza szombatitomi (#35) üzenetére


Kassadin
addikt

Attól is függ, hol csinálod, meg az vizsgabiztos személye is befolyásolja a dolgot, nem kicsi mértékben. Pesten én nem ismerek olyan embert, akit nem húztak volna meg elsőre, gondolom nem lehet mindegyik béna...Megint más ha kisvárosban vizsgázol, ismered a vizsgabiztost(veszel neki bort :DDD), ott lehet hogy rendes lesz veled.

sagesz93: Ugyanez.

[ Szerkesztve ]

(#39) sagesz93 válasza Kassadin (#38) üzenetére


sagesz93
addikt

ez lehet igaz, mert vb-al nagyon jol elvoltak a vizsga soran, de azert vezetni is tudni kell :D

[ Szerkesztve ]

(#40) gamek!ller válasza koshmar (#36) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Én egyszer buktam forgalomból és 145-re jöttem ki.

(#41) szombatitomi


szombatitomi
aktív tag

(#36) Tibii91: Az azért durva... :Y

(#37) sagesz93: Fuu, én is megijednék, ha az oktató vezetne visszafelé és úgy kellene beülnöm. :D

(#38) Kassadin: Igen, mondjuk ez biztos. De garantált, hogy nem fogom ismerni a vizsgabiztost. :D

Most megyek aludni, majd holnap visszanézek és frissítem majd csütörtökön az írást, hogy végül hogy sikerült. Jó éjszakát mindenkinek! :)

(#42) Sandrew válasza Kassadin (#32) üzenetére


Sandrew
őstag

Engem pl nem. Egy másik motorost akivel együtt vizsgáztam igen mert jobbkezesnél simán tovább ment :W

(#43) Kassadin válasza Sandrew (#42) üzenetére


Kassadin
addikt

Jó, nem ilyen evidens dolgokra értettem. Jobb kéz meg hasonlók, nem csodálom hogy meghúzták.

#45: Mondjuk azért, mert alapból autóról volt szó. Kicsit nagyobb a hibázási lehetőségek száma, mint motornál.

[ Szerkesztve ]

(#44) horush


horush
addikt

Én tavaly nyáron csináltam meg (Vácon), szerencsére minden összejött elsőre, örültem is neki eléggé :D
Emlékszem, mielőtt elmentem az első órára, apámmal mentünk egy pár kilométert egy földúton, csak hogy azért ne teljesen bénán menjek oda, előtte nem vezettem egy métert sem.. Akkor még nem is fulladtam le, mert gondoltam, hogy kelleni fog egy kis gáz is (1,4-es benzines lacetti).
Aztán mikor a rutinpályán csak 1-esbe mentünk a dízel clióval, legtöbbször még azt is csúsztatott kuplunggal, eléggé meg is szoktam ezt..
Még a rutin közben ki akartam tolatni egy parkolóból a lacettivel, is sikerült is lefullasztanom vagy kétszer.. Szerencsére azóta ez nem igen jött össze, s az elmúlt 1 évben vezettem is elég sokat.

(#45) Sandrew válasza Kassadin (#43) üzenetére


Sandrew
őstag

És engem miért nem? Ne általánosítsd ezt a tényt, hogy egyszer mindenkit meghúznak... :U

(#46) gamek!ller válasza Sandrew (#45) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Nem mindenkit, de 80%-át.

(#47) koshmar válasza gamek!ller (#40) üzenetére


koshmar
őstag

Egyszer majd átlagot vonok az eddig hallott összegekből. :D

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#48) Sandrew válasza gamek!ller (#46) üzenetére


Sandrew
őstag

Normális autósiskolába kell menni. Haverok körében elég sokan csinálták/csinálják mostanában a jogsit. 1Bukott meg de az user error volt. Téged miért buktattak meg?

(#49) gamek!ller válasza Sandrew (#48) üzenetére


gamek!ller
senior tag

El akartam ütni egy puhatestűt.. :D

(#50) Sandrew válasza gamek!ller (#49) üzenetére


Sandrew
őstag

marharépa :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.