Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) N€T0X|N


N€T0X|N
őstag

Majd azért valaki mutassa meg nekem Jézust, hogyan is nézett ki valójában. De tegyük fel, hogy a torinói leplen látható arc tényleg az övé (amit ugye az egyház is elismer). Na ez pl. pont nem hasonlít rá. Meg 600 másik sem. Miért mániája az embereknek mindenbe őt belelátni? :U

Sent from my keyBoard

(#2) szombatitomi válasza N€T0X|N (#1) üzenetére


szombatitomi
aktív tag

Én egy szóval sem írtam, hogy ő van a képen, csak annyit, hogy ezt én is egy arcnak látom. :U

Sőt, szvsz még glória is van a feje fölött. :D

[ Szerkesztve ]

(#3) aero.


aero.
veterán
LOGOUT blog

Itt élek a közelben, de erről nem tudtam. Vagy ez mostanság terjed? Mekkora esély van amúgy erre :DDD

(#4) szombatitomi válasza aero. (#3) üzenetére


szombatitomi
aktív tag

Hát, az első forráson április 13 szerepel, a videót pedig 24-én csinálták. :D

(#5) szablya


szablya
tag

Emmá durva :Y
A nem a Buddha inkább ottan ne? :F

szerk.: Akárki szántotta, jó kereszteny lehetett :N

[ Szerkesztve ]

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#6) szombatitomi válasza szablya (#5) üzenetére


szombatitomi
aktív tag

Az biztos. :DD

(#7) JuliusCaesar válasza szablya (#5) üzenetére


JuliusCaesar
tag

Kereszténykedés helyett csinálhatna hasznosabbat, ha már sok ideje van :))

... Alea iacta est - Veni, vidi, vici ...

(#8) szombatitomi válasza JuliusCaesar (#7) üzenetére


szombatitomi
aktív tag

Csinált, szántott. :D

(#9) szablya válasza szombatitomi (#8) üzenetére


szablya
tag

Ott a pont! :K

Ne gondolja senki, hogy a parasztkodás, akarom mondani, a gazdálkodás ( ;] ) könnyű egy mulatság, főleg, ha az ember még ilyen művészi módon is űzi! :((

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#10) CséZé


CséZé
őstag

nem hiába, Mária-országa :))

(#11) szablya


szablya
tag

Most van a zertéel híradóba :Y (jóvan, tudom, nem nézünk ilyesmit :DDD )

[ Szerkesztve ]

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#12) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

[link] most találva :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#13) szablya válasza Mr.Csizmás (#12) üzenetére


szablya
tag

Pálcikaember, avagy interszoláris leszállópálya, vajon?

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#14) N€T0X|N válasza szombatitomi (#2) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Nem is neked szólt, csak úgy általában, mert ebbe is sokan azt magyarázták bele, meg hírként is úgy jött le mindenhol, hogy úúú Jézus képe...

Sent from my keyBoard

(#15) Móci


Móci
addikt

Photoshop. ;]

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#16) JuliusCaesar válasza szablya (#9) üzenetére


JuliusCaesar
tag

Szántson, vessen, becsületes munka, az ő jóvoltából pihen a friss, ropogós kenyér az asztalomon. Tisztességes megélhetés, minden tiszteletem azoké, akik ebben a világban még becsületesen megdolgoznak (akár kétkezileg, akár szellemileg) a napi betevőért, és ezt komolyan gondolom.

De ha azt várja hogy állva tapsikoljak egy ilyen mária képért meg örüljek hogy ez itt az isteni erőkkel megerősített mária országa - akkor koppan egyet.

... Alea iacta est - Veni, vidi, vici ...

(#17) Sweet Lou 6 válasza JuliusCaesar (#16) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

Szerintem semelyik paraszt nem várja ezt el tőled.

sweetlou6.wordpress.com

(#18) JuliusCaesar válasza Sweet Lou 6 (#17) üzenetére


JuliusCaesar
tag

Akkor jó.

... Alea iacta est - Veni, vidi, vici ...

(#19) Armahun


Armahun
addikt

Szerintem meg ez virágot szagló női alak.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#20) eziskamu válasza Mr.Csizmás (#12) üzenetére


eziskamu
addikt

Arra fele (ha jól gondolom merre) a ruszkik gyakorlatoztak, simán lehet egy ,(több) bombakráter.
Miattuk (is, bár már nincsennek itt) kell még mindig kurva sokat kerülni :) , ha Nádudvarról Tiszafüred fele mennénk, bár ha jól tudom régen is csak szekérút ment csak arra.

[ Szerkesztve ]

(#21) Samus


Samus
addikt

Nem tudom mi ez, de nőnek nézem. Egyébként eszméletlen. Megnéztem, és tényleg ott van...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#22) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Én is nőnek nézem. Lehet, hogy Jézus nő volt? :))

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#23) kpal


kpal
veterán

Végre van valami hir legalább a világ ide is fegyel 1 pillanatra :) .

(#24) WarriorBoy válasza kpal (#23) üzenetére


WarriorBoy
csendes tag

Igen!Most legalább büszkék lehetünk magunk-ra, hogy nálunk jelent meg első-nek Jézus arcképe egy szántóföldön :DDD

(#25) nem_tom


nem_tom
őstag

Puszta véletlen. Ha majd Isten lejön és megmutatja magát, akkor elhiszem, hogy létezik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.