Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szombatitomi


szombatitomi
aktív tag

Várom az ötleteket, ti hogy csinálnátok, ha csinálnátok. ;]

(#2) Probber


Probber
őstag

Ha a belső magasság eléri a 10cm-t (mínusz az alaplap magassága), akkor talán még Low Profile kártyák is használhatsz. Sőt, léteznek kártyafordítók is: riser.

[ Szerkesztve ]

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#3) szombatitomi válasza Probber (#2) üzenetére


szombatitomi
aktív tag

A belső magasság 98 mm, de ezek a fordítók tényleg jók. Köszi, eddig nem is hallottam róluk. :R De lehet elég lenne az integrált kártya is, XBMC-vel használnám. A processzor valamilyen kétmagos Intel lenne, talán egy E5* szériás, az már magában is elbír a HD videókkal.

(#4) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Nekem az a véleményem, hogy ha új konfigot állítasz össze akkor az megérdemel egy házat is. A Codegen MX-31 olcsó is, a táp ATX (persze a gyárit nem szabad használni ;] ), olcsó és nem kell mókolni sem! :))
Így látom én, persze lehet neked ez a ház nem tetszik, vagy túl nagy, de ha ilyesmibe kezdenék fontolóra venném a fentieket! :)

when the sun shines, we'll shine together

(#5) szombatitomi válasza mexicanraven (#4) üzenetére


szombatitomi
aktív tag

Igen, én is újakat kerestem, csak most így ez felmerült bennem. :D Hm, köszi a tippet, ez az MX-31 tényleg jól néz ki. Most nézem, 16 cm magas. Hát akkor ez mintha az én szekrényembe lett volna tervezve. :D

Hopp, mégsem. Akkor ez azért esett ki. :D Nem támogat Micro-ATX-et, csak Mini-ITX lapokat. :N

[ Szerkesztve ]

(#6) mexicanraven válasza szombatitomi (#5) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Dehogynem!
A linken is asszem Micro-ATX lappal dolgoznak!:O Vagy én vagyok hülye? Te nem Mini-ATX-re gondoltál?

Egyébként ha már tervezgetsz. Nem kéne a RAM+CPU-VGA kombóm?? :DDD

[ Szerkesztve ]

when the sun shines, we'll shine together

(#7) Probber válasza mexicanraven (#6) üzenetére


Probber
őstag

A cikk címe: Mini ITX gép építése A-Z-ig :DDD
A Codegen MX-31 pedig biztosan csak Mini-ITX lapokat fogad. :)

[ Szerkesztve ]

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#8) mexicanraven válasza Probber (#7) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Kevertem,sry!:)

when the sun shines, we'll shine together

(#9) szombatitomi válasza mexicanraven (#6) üzenetére


szombatitomi
aktív tag

Az E5200as? :D Hát, most még nagyon a tervezgetés elején vagyok, videokártya biztosan nem fog kelleni, ramom van, úgyhogy szerintem ezt most kihagyom. Azért köszi. :D

(#10) mexicanraven válasza szombatitomi (#9) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

:D
Én is HTPC-t tervezek, csak én i3/i5-ben gondolkodom! :))
Nekem se most lesz, ezért ha aktuális lesz neked és nincs vásárlási alanyod akkor kérdezz majd rá nyugodtan, hogy megvan-e! (szívesebben adom annak akit kedvelek és megbízom benne) :))

when the sun shines, we'll shine together

(#11) szombatitomi válasza mexicanraven (#10) üzenetére


szombatitomi
aktív tag

Ja rendben, akkor megkereslek ha aktuális lesz, én is szívesebben vásárlok kedves ismerőstől. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.