Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szombatitomi


szombatitomi
aktív tag

[ értesítő ]

[ Szerkesztve ]

(#2) #65675776 válasza szombatitomi (#1) üzenetére


#65675776
törölt tag

Ami azt illeti a DKV is jobban tenné ha a menetrend és az utasok helyett valami mással szórakozna...

Debrecenben a Volános időkben kifejezetten jó volt a tömegközlekedés. Ami ma van helyette, az legjobb esetben is csak vicc.

(#3) rolkaDb


rolkaDb
aktív tag

Tényleg nagyon tré. Barátom is ma emiatt a nagy melegbe sétált kb 2 órát mire ideért. Mivel a buszok nem jártak. :DDD :(

(#4) szombatitomi válasza #65675776 (#2) üzenetére


szombatitomi
aktív tag

Igen, ezzel egyetértek, dehát akkor sem kellene ezt csinálni.

(#5) Lenry


Lenry
félisten

tavalyelőtt Szegeden 2 hét alatt 5 riadó volt, mindig az Anna kút környékén. minden villamosvonal átmegy ott... mi is örültünk.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#6) szombatitomi válasza Lenry (#5) üzenetére


szombatitomi
aktív tag

:Y akkor arról nem is hallottam...

(#7) nem_tom


nem_tom
őstag

Valaki nagyon nem csipázza ezt a vállalatot.

(#8) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Tegnap mi is voltunk Debrecenben, én még délelőtt buszoztam, de ahogy látom a kritikus idő előtt. Ha gyalog kellett volna felmennem a Csokonai színházhoz.... :((( A büdös k*rva anyját annak aki ennyire ráér! :(((

nem_tom: Én se csípem, de nem szúrok ki másokkal! A nemtetszését fejezze ki másképp! Menjen és gyújtsa fel az épületet vagy vmi...

[ Szerkesztve ]

when the sun shines, we'll shine together

(#9) szombatitomi válasza mexicanraven (#8) üzenetére


szombatitomi
aktív tag

Hát igen... :( bár az épület felgyújtása sem segítene, de ezt se csinálja már...

(#10) DeFranco válasza szombatitomi (#9) üzenetére


DeFranco
nagyúr

És bibione-képek mikor lesznek? :))

(#11) szombatitomi válasza DeFranco (#10) üzenetére


szombatitomi
aktív tag

Tényleg, bocs, hogy még mindig nem szedtem össze egy bejegyzésbe... de flickr-n már van fent néhány. :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.