Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szoke12


szoke12
őstag

Lehet hozzászólni! :D
Próbálkozott-e már valaki?
én 2.2-re szeretnék ics kinézetet csinálni, de nincs időm rá.

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#2) Graphics válasza szoke12 (#1) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

ADW EX Launcher, meg ICS Theme, és kb hasonló élményben lesz részed :C

De persze ez csak egy megoldás lite

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3) szoke12 válasza Graphics (#2) üzenetére


szoke12
őstag

Köszi.
Hidd el, ismerem. Hátrány, hogy a Theme Chooser csak 2.3-tól működik.
Azt szeretném, hogy az állapotsor, meg minden más legyen. Csak még nem estem neki. De kész lesz.. idővel.

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#4) Graphics válasza szoke12 (#3) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

:R
Több időm lesz, én is nekiesek kicsit átszabni, Photoshop elég jól megy, aztán hátha itt is tudok alkotni valami szépet

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#5) agoka07


agoka07
senior tag

Egy ideje nem gyakoroltam az ilyesmit, csak telepítettem a ROM-ot oszt' jól van. Most pedig megszállott az ihlet, szó mi szó kihúztál a sz*rból! :R

S35-3310-1600-KU380-W300i-Shine-C3050-Spiro-858 Smart-SK17i-Galaxy S-Note 1-Galaxy S4-G4-S6 Edge-Note 8

(#6) szoke12 válasza agoka07 (#5) üzenetére


szoke12
őstag

örülök, hogyha tudtam segíteni. :)

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#7) leslie_smith


leslie_smith
aktív tag

Én 4.0 alatt,hogy tudnám cserélni a settings.apk ikonját?
És arra tudsz megoldást,hogy építsek bele appokat a beállításokba?Nem találok sehol semmit.

A mobilarena nem kötelező,de "ajánlott". | Xiaomi Redmi 4X

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.