Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Xirtam


Xirtam
veterán

Érdekesek! :U

(#2) S. Szabi


S. Szabi
őstag

Hát egyáltalán nem hülyeség

(#3) Daniel Alves


Daniel Alves
őstag

DVd nélküli subnoti mellé szerintem tökéletes lenne

Orbea Orca OMR M10iLTD www.translapschallenge.com

(#4) LackoMester


LackoMester
addikt

olvasom Logitech mi ilyet,az kapcsolok :D Logitec

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#5) finest


finest
őstag

Remélem nem fizettek sokat a design-ért! :DDD

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#6) Male


Male
nagyúr

Teac még van a DVD-író piacon :F Mintha egyszer kivonultak volna már erről...

Na rákerestem, tényleg vannak, normál és noti DVD írókat is csinálnak...

(#7) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

Táccik a dizájn :K

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#8) FefeeX válasza LackoMester (#4) üzenetére


FefeeX
veterán

Én is azért jöttem, mert Logitech, de ez nemaz... Ez valami olyan lehet, mint az Adios, az Adiads, meg az Adidas :)

(#9) LackoMester válasza FefeeX (#8) üzenetére


LackoMester
addikt

ja-ja :W
lopjunk egy jól csengö nevet,vegyünk le belöle vagy cseréljünk meg 1-2 betüt-de ne sokat és kész az új-ismerösen csengö márkanév :D

[ Szerkesztve ]

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#10) lorcsi


lorcsi
veterán

sima olvasót nem tudom mi értelme van kiadni 2009-ben :F

(#11) Peter Kiss


Peter Kiss
senior tag
LOGOUT blog

Logitechhel --> Logitech-kel

(#12) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Jájj! Ez a külső. :Y

(#13) dudika10 válasza LackoMester (#9) üzenetére


dudika10
veterán

Gondolom utánanéztél. :U
A név egyezése csak véletlen, mindkét cég körülbelül egy időben alakult egy jó 20 éve. :U

juliabrilke: engem a régi discman-ekre emlékeztet. :))

[ Szerkesztve ]

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#14) KrAt


KrAt
veterán

Az íveltebb tetszik :)

(#15) Alchemist


Alchemist
addikt

500 mA elég nekik az égetéshez..?
:Y

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

(#16) LackoMester válasza dudika10 (#13) üzenetére


LackoMester
addikt

fogalmam nincs róla,de köcce már tudom,hála neked :U :C

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#17) Integra


Integra
titán

sose volt még ilyen jó..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#18) Abu85 válasza Peter Kiss (#11) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Nem ... ha kicsit is, de ejtjük a végén a h hangot. Így a toldalék a h-hoz hasonul. :)

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#19) FefeeX válasza Abu85 (#18) üzenetére


FefeeX
veterán

Szerintem is kiejtésben inkább [lodzsitehh] mint [lodzsitek] --> utóbbi inkább ilyen parasztos kiejtésnek tűnik...

Apropó a logitec-kel, de logitech-hel... hogy ha pontosak akarunk lenni, szeritem :)

[ Szerkesztve ]

(#20) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

Na, kíváncsi vagyok arra az utazás közben történő archiválásra. Miközben mondjuk megyek a jó magyar utakon, az anyósülésen meg írogatom vele a DVD-ket, biztosan jól fognak sikerülni, garantált a magas élettartam. :DDD

<-ƘƘ->

(#21) P.e.t.ya. válasza Kendek (#20) üzenetére


P.e.t.ya.
senior tag

Viszont neked nem garantált akkor,pláne ha vezetsz is :D

(#22) dudika10 válasza LackoMester (#16) üzenetére


dudika10
veterán

No offense, csak nem szeretem ha valaki úgy mond valamit akármiről, hogy közben nem nézett utána. Például itt, hogy ellop egy jól hangzó nevet. :)

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#23) Silentfrog válasza dudika10 (#22) üzenetére


Silentfrog
veterán

Mindig igy van ami praktikus.és értelmes az drága,egy okos kigondolás és máris 7X drágább mint a "szimpla" iro.Bár probáljak sima iroval irni a netbookommal. :-S

[ Szerkesztve ]

(#24) LackoMester válasza dudika10 (#22) üzenetére


LackoMester
addikt

Nyugi van,persze :K
Nemsemmi-alapból vágod a 2 cég történetét :D egyébként bevett szokás a lopás, sajnos :(
de tény nemtudtam,és szerintem rajtam kivül sokan nemtudták,ezért köszöntem meg :C

[ Szerkesztve ]

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#25) pacorro válasza FefeeX (#19) üzenetére


pacorro
aktív tag

Szerintem is inkább h a vége (bár hallottam már mindenhogyan).
Viszont kötőjel nem kell, a toldalék (az esetleges hasonulás után) közvetlenül kapcsolódik a szóhoz, tehát Logiteckel vagy Logitechhel.

"Helytelen a képeimet a valósághűség szempontjából megítélni, mert nem bizonyos dolgokat vagy lényeket ábrázolnak, hanem vonalakból, síkokból és színekből alkotott önálló organizmusok." - Ernst Ludwig Kirchner

(#26) pacorro válasza Kendek (#20) üzenetére


pacorro
aktív tag

A "jó" magyar utakon kis túlzással még netbookot is életveszély használni. :)

"Helytelen a képeimet a valósághűség szempontjából megítélni, mert nem bizonyos dolgokat vagy lényeket ábrázolnak, hanem vonalakból, síkokból és színekből alkotott önálló organizmusok." - Ernst Ludwig Kirchner

(#27) dudika10 válasza LackoMester (#24) üzenetére


dudika10
veterán

Nem véletlenül tudtam. Egy korábbi hírnél már le lett ez írva egyszer dabadab jóvoltából.

mod: Itt. :)

[ Szerkesztve ]

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#28) Pixelmaster


Pixelmaster
tag

nah mikor megláttam ezt a hírt felment bennem a pumpa és nem azért mert mellé ültem a vécének :W hát ba*ki ha netbookom van minek hozzá ilyen, ha ilyen kell neked vegyél notebookot :W
jah majd megveszem az atomdrága netbookot aminek az árán símán veszke már egy kisebb notebookot, amivel szintén tudok netezni ééés DVD combo is alapbol van benne és egyben van nem kell külön hurcolni :(((
de nézzem a hozzászólásokat és egypáran díjazák hogy milyen jó cucc, az eszem megáll, a marketingesek képesek mindent lenyomni az emberek torkán hihetetlen a sok zombi meg leis nyeli hihetetlen... a környezetvédelem meg smafu :W persze tudom én hogy nem ezen áll vagy bukik az egész, de akkor is felháborító hogy mennyi felesleges szemetet gyártanak

lehet beszólogatni, de én akkor is így gondolom :((

-=The digital artist of the darkside=-

(#29) shteer válasza Pixelmaster (#28) üzenetére


shteer
titán

mondj egy 6 órás akksis 1,5kg-os notebookot 91k új árért

..szerintem jónak tűnik

(#30) Ari18


Ari18
őstag

Nem rossz dolog ez.. Először néztem én is, Logitech már a dvd-meghajtókat is így gyárt? az itt olvasom, hogy mi a szitu. :)

(#31) gabi81


gabi81
tag

először én is azt hittem hogy logitech. de aztán jobban nézve logitec lett belőle, arról viszont nem hallottam még ezidáig.
nekem a gömbölyűbb meghajtó jobban tetszik.

kétséges hogy ilyen pendrive árak mellett mennyire lesz életszerű a termék. egy pozitív oldala viszont már most van: gond nélkül telepíthetünk a netbookra win7-et.

just believe in yourself

(#32) Pixelmaster válasza shteer (#29) üzenetére


Pixelmaster
tag

minek mondjak ilyet? veled is sokmindent megetetett a marketing látom :(((
egy mai átlagos notebook minimum 3 órát kibír, és ha te egy netbookon 6órát internetezel mert arra van szükséged hogy isten tudja hol logj 6 órát konektor nélkül hát egészségedre
(és most mond hogy nem a marketing nyomta ezt beléd) a másik dolog megnézném hogy ha ezt a kütyüt rákötöd akkor is megy 6 órát a netbookod, nenézzél már hülyének
az én szememben ezeknek a netbookoknak nincs létjogosúltságuk
nah üdv

u.i.: de trendi, vegyétek!

-=The digital artist of the darkside=-

(#33) Alchemist válasza Pixelmaster (#32) üzenetére


Alchemist
addikt

Terepen, méréseknél nagyon jól jön az a 6 óra, meg a könnyű gép 100k körüli áron... és a teljesítménye is OK.

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

(#34) shteer válasza Pixelmaster (#32) üzenetére


shteer
titán

azért, mert megkértelek rá

igen kell. mert utazhatok vonaton, buszon átszállással 4-5 órát? igen

vmi más érv a hajtogatott marketing mellett? mondj egy gépet ami 1,5kg alatt van, csak úgy bedobom a hátizsákba a többi cucc mellé és nem kell neki még 1 táska!
sorolhatod ;)

[OFF]ettől függetlenül nem fogok ilyet venni - van konnektoros asztalim, otthon írok csak utazás közben nem

egyszerű a megoldás. nem veszel netbookot és magadban tartod a hülyeséget :DDD[/OFF]

..szerintem jónak tűnik

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.