Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Narxis


Narxis
nagyúr

Sajnos eléggé lemarad a vetélytársaktól. Még mindig az Avast az etalon ha a funkciókat nézem és az még teljesen ingyen is van.

Thanos was right.

(#2) Domainer válasza Narxis (#1) üzenetére


Domainer
csendes tag

Éppen erre akartam kitérni én is. Talán PC-re nem, de hordozható mobil eszközökre mindenképpen az Avast a legjobb megoldás, főleg ár/érték arányban...

(#3) Fryskitt


Fryskitt
addikt

Valaki magyarázza el, hogy iOS-nál mi értelme van? Van felhő meg van Find my i..., akkor ez mire jó? Vagy én értem rosszul?

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#4) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

"...A mobilos védelmi szoftver minősége megfelelő, de az árához képest a szolgáltatásokon még lenne mit bővíteni..."

Ezt nagyon meredek kijelenteni. Amikor egy védelmi szoftver nem jelez, sosem lehetünk biztosak abban, hogy rendesen működik-e. Ebben a cikkben azt sem olvastam, hogy milyen ismert Androidos malware-ekkel lett tesztelve a cucc és azoknak mekkora hányadát ismerte fel. Nap mint nap látom átverve a Symantec különböző termékeit, nem gondolom, hogy ez a program különb lenne azoknál - így ez itt megint csak egy reklám.

https://www.coreinfinity.tech

(#5) Narxis válasza sh4d0w (#4) üzenetére


Narxis
nagyúr

Nem tűnik rossznak.

Thanos was right.

(#6) sh4d0w válasza Narxis (#5) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Köszi, legalább ez a link nagyon hasznára lenne a cikknek. Ettől függetlenül egyébként 100%-ig sosem bízok meg antivírus termékekben.

[ Szerkesztve ]

https://www.coreinfinity.tech

(#8) Fryskitt


Fryskitt
addikt

Mondjuk ezekről örökké lehet vitázni: PC-s vírusirtókról olvasgattam, mégsem tudok dönteni a Norton- G Data - Bitdefender között. :(

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#9) FlekkeN


FlekkeN
aktív tag

Szinte már megtévesztően hasonlít az Avast és a Norton témája egymáshoz. Érdekes. Mi lett a norton sárga-fekete színeivel?

(#10) Fryskitt válasza FlekkeN (#9) üzenetére


Fryskitt
addikt

Nekem most is az.

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#11) sh4d0w válasza #41133696 (#7) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Köszi, de inkább a cikkbe applikáld bele, mert nem biztos, hogy minden olvasó megnézi a fórumot is.

https://www.coreinfinity.tech

(#12) #41133696 válasza sh4d0w (#11) üzenetére


#41133696
törölt tag

Dolgozunk rajta :)

(#13) zenke válasza Fryskitt (#8) üzenetére


zenke
aktív tag

Én megoldottam. Nem teszek fel semmit :))

Galaxy Ace Xperion V5, Galaxy SIII 4.1.2+Siyah, Galaxy Note2 Stock 4.1.2

(#14) Fryskitt válasza zenke (#13) üzenetére


Fryskitt
addikt

Jó stratégia. :))

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#15) xysdrtz


xysdrtz
tag

leves. Az avast sokkal jobb telefonra! :DDD

"Attól félek, hogy egyszer a technológia fontosabb lesz, mint az emberi kapcsolatok. Lesz a világon egy generációnyi idióta."

(#16) wertigo1984


wertigo1984
őstag

Probakent letoltottem, lefuttattam az ellenorzest es ezt talalta:
:U

Tudtok tabletre jobbat ajanlani, vagy ez is megfelel?

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#17) xysdrtz válasza wertigo1984 (#16) üzenetére


xysdrtz
tag

Igen, használj avast-ot :)

"Attól félek, hogy egyszer a technológia fontosabb lesz, mint az emberi kapcsolatok. Lesz a világon egy generációnyi idióta."

(#18) #41133696


#41133696
törölt tag

Egy kép, az értesítési területi állapot visszajelzésről automatikus letöltés analizálást követően

(#19) Mr. Teddy


Mr. Teddy
őstag

"...és az iPhone-okat, iPad-eket egyaránt."

Ööö ja, csinálok egy iphone appot, aminek van egy szép ikonja, meg kiír pár sor dummy adatot és kész is van iOS-re a vírusírtó :D

(#20) brd


brd
nagyúr

5. oldal: ...beállítási architektúráram, mint...

The only real valuable thing is intuition.

(#21) wertigo1984 válasza xysdrtz (#17) üzenetére


wertigo1984
őstag

Koszi, mostmar azt hasznalom. :R

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#22) dajkopali válasza brd (#20) üzenetére


dajkopali
addikt

:R

"fácánjava calvadosban/teljesítünk, egyre jobban " - Konok Péter

(#23) #41133696


#41133696
törölt tag

Frissült a Norton Mobil Security:

(#20) brd: Köszi a jelzést :K

(#24) domi007


domi007
őstag

Baromság a köbön, esetleg Androidra van értelme, de szerintem behavior analízist ez sem csinál, tehát egy eddig ismeretlen, esetleg egy régebbi, de picit módosított malware ellen semmit nem ér.

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#25) #41133696


#41133696
törölt tag

Frissült a program, immáron tud magyarul is :K

(#26) GEPESZ66 válasza #41133696 (#25) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Ez most ingyenes, vagy próbaverzió?

(#27) #41133696 válasza GEPESZ66 (#26) üzenetére


#41133696
törölt tag

Is-is.

Korlátozott funkciókkal előfizetés nélkül is működik. Előző posztom első képén lap alján látható, hogy nekem előfizetéses van. :K

[ Szerkesztve ]

(#28) #41133696


#41133696
törölt tag

Az új verzióban pár újdonság:

Szóval valamiért ki van kapcsolva az értesítési ikon, és heti frissítésre van állítva napi helyett, valamint a Norton Community Watch sincs engedélyezve. Tehát ezeket állítsuk be optimálisra.

(#29) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Jó lehet ez a szofver, de az Eset-et tudom újságos kóddal használni.
Ill. ha nem töltök le mindenhonnan alkalmazásokat, csak internetezek, levelezek,akkor van-e egyáltalán létjogosultsága ezeknek a programoknak, vagy csak terhelik a telefont?

(#30) #41133696 válasza GEPESZ66 (#29) üzenetére


#41133696
törölt tag

A "terhelik" az az androidos termékskála esetében valóban igaz lehet, hiszen sok olcsó terméket a gyártója igen szerény hardware-el dob piacra, amin még az elavult 2.x-es android OS is szaggatva fut... Mivel telefont említettél, ott az figyelhető meg, hogy a kártyás 30 E Ft alatti készülékek tényleg necces teljesítményt nyújtanak. A magam részéről én nem érzem egyáltalán, hogy fogná a táblagépemet, de nekem egy 4+1 magos andoris 4.3-as OS-t futtató Nexus 7-esem van.

(#31) #41133696


#41133696
törölt tag

Ma megint frissült, és vissza is váltott angolra :)

(#32) #41133696


#41133696
törölt tag

Köszi az infóért: LiLxWaYnEx :K

Immáron a Telekom kínálatában is megtalálható :K

[ Szerkesztve ]

(#33) jediweb válasza #41133696 (#32) üzenetére


jediweb
aktív tag

Kösz , megvettem 4500 -at megér ....

de

Azt hogy tudom megcsinálni, hogy ugyan local-ba van a pc-en az id safe, de szeretném a felhőt is befrissíteni , hogy a mobilon is az aktuálisat lássam. ( volt annó felhő, de újra install volt és a locál mellet döntöttem - (egyszer nem volt elérhető a felhő ) ..

Vagy
0 felhősítsek a pc-en , ezt fogja majd látni a mobil is
majd
1 rakjam vissza a 2013-at local-ba fog menni
2. frissitem 2014-re és hagyom lokálba

de valami egyszerúbbet szeretnék ...

Köszönve..

jediweb

(#34) Brekecs


Brekecs
aktív tag

Csatlakoztam a csapathoz kemény 1600ft-ért vettem egy Norton mobile securityt ! :D az elején alig akarta az eszközt regisztrálni vagy 7 xer próbáltam mire jó lett nem tudom mi volt a baja ? de most minden jól működik ! :K

Üdv

Windows 11 Pro x64 :-) Malwarebytes' Anti-Malware (Lifetime) + AdGuard (lifetime) ! + Wise Care 365 (lifetime) :-)

(#35) jose999


jose999
senior tag

Olyan kérdésem lenne, hogy az email címet hogy lehet megváltoztatni a belpésnél/bejelentkezésnél? Kaptam, és nem az én email címemmel lett regisztrálva/igényelve. Köszönöm a segítséget!

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#36) Brekecs


Brekecs
aktív tag

Akit érdekel itt jó árban tud venni NORTON MOBILE SECURITYT !
(Bár elég kihalt ez a topik ! )

Üdv

[ Szerkesztve ]

Windows 11 Pro x64 :-) Malwarebytes' Anti-Malware (Lifetime) + AdGuard (lifetime) ! + Wise Care 365 (lifetime) :-)

(#37) #41133696 válasza Brekecs (#36) üzenetére


#41133696
törölt tag

Köszi :)

(#38) jbl válasza #41133696 (#37) üzenetére


jbl
aktív tag

Sosem értettem, hogy mobilra miért kell vírusirtó. :F

(#39) Narxis válasza jbl (#38) üzenetére


Narxis
nagyúr

Nem vagy egyedül.

Thanos was right.

(#40) #41133696 válasza jbl (#38) üzenetére


#41133696
törölt tag

Táblagépre nem árt.

(#41) Brekecs válasza jbl (#38) üzenetére


Brekecs
aktív tag

Csak úgy ! :DDD

Windows 11 Pro x64 :-) Malwarebytes' Anti-Malware (Lifetime) + AdGuard (lifetime) ! + Wise Care 365 (lifetime) :-)

(#42) #41133696 válasza #41133696 (#37) üzenetére


#41133696
törölt tag

Tegnap meg is érkezett :)

(#43) #41133696 válasza Brekecs (#36) üzenetére


#41133696
törölt tag

Már elfogyhatott, mert a linken nem jelenik meg.

(#44) Brekecs válasza #41133696 (#43) üzenetére


Brekecs
aktív tag

Ezt nem értem ! pedig mobilra nem kell virusírtó !!! :DD /inkább kidobták !/ :DD

Windows 11 Pro x64 :-) Malwarebytes' Anti-Malware (Lifetime) + AdGuard (lifetime) ! + Wise Care 365 (lifetime) :-)

(#45) #41133696 válasza Brekecs (#44) üzenetére


#41133696
törölt tag

Pedig nagyot tévednek :D A google csak az androidos virnyákok keresére 45 millió találatot ad (mármint ennyi helyen vannak megemlítve).

A telefonomon meg mai szerzemény (promócióból) :DDD

(#46) GEPESZ66 válasza jbl (#38) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Az rendben van, ha a Play áruházból töltünk le alkalmazást, akkor kicsi az esélye a vírusfertőzésnek.
De a különféle vírusírtó programok a böngész közben is védenek, pl. adathalászat ellen.
A McAfee is többször jelzett nálam, hogy veszélyes ez a weboldal.
Ez esetleg nem szól a biztonsági szoftver használata mellett?
Én eddig csak az Eset, ill. a McAfee szoftverét próbáltam ki.
A Norton szoftvere mennyi RAM-ot használ?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.