Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kikikirly


kikikirly
senior tag

3200mh CL14 időzítés, ez már valami.Ha nem tévedek az 1,35V sincs gond, bírja a Skyalake memória vezérlője, 1,5V az ami sok neki.És még jól is néznek ki. :)

[ Szerkesztve ]

(#2) zzola válasza kikikirly (#1) üzenetére


zzola
félisten

Kíváncsian várom,mekkora felárat kérnek el ezekért a csuda színekért...

(#3) ZooLLeR


ZooLLeR
tag

Tény hogy nem néznek ki rosszul,de csak modderek körében lehet hasznos.
Egyébként nem ez az első eset a szinezésre.

Farhát eladó.

(#4) BiP


BiP
nagyúr

Na erről van szó kérem szépen, nem pedig bohóckodni itt a 2400-as DDR4-ekkel.

A színezés sokadlagos, bár a véletlen úgy hozta, hogy nekem is az előző képhez hasonló HyperX Savage-em van. (metálpiros, ddr3)

[ Szerkesztve ]

(#5) kromatika


kromatika
veterán

huhh ezek a színek.hiányzott mint egy falat kenyér.

(#6) Goblin12


Goblin12
őstag

Szépek, a sebességek és az időzítések is mint mindig a G.Skillnél a legkisebbek. :K

(#7) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Ez a 1,35 V a mostani Intel cpu-knál mennyire veszélyes, úgy értem ennyire érzékenyek rá a procik?

Amikor másnak segítettem összeállítani gépet korábban, egyik kritérium volt, hogy 1,5 voltos ddr3-at válasszon az intelek mellé, mert akkor tuti nem lesz baj, túllihegem a témát?

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#8) dementor


dementor
senior tag

Mutatós, színes darabok, kitűnő garanciával. Na és persze hozzák a szintet. Jó magam is G.Skill használok. :K

"Mert az éj sötét és tele van iszonyattal."

(#9) kikikirly válasza tibaimp (#7) üzenetére


kikikirly
senior tag

1,35V nem jelent semmilyen veszélyt.DDR3L(1,35V szintén) jó csak a Skylakekbe,sima DDR3(1,5V felfelé) nem.Az 1,5V már károsítja hosszabb távon(egy-másfél év).

Tessék itt egy másik fórum,ugyanezt vetette fel valaki(aki kissé lassú felfogású,de ez most mindegy):

http://prohardver.hu/tema/re_alacsony_idozitesu_de_magas_orajelu_ddr4-es_mod/hsz_1-50.html

[ Szerkesztve ]

(#10) szinesz.bob


szinesz.bob
senior tag

Legalább led-ek lennének rajtuk!

(#11) #52815360 válasza szinesz.bob (#10) üzenetére


#52815360
törölt tag

Arra ott az avexir.

(#12) lee56 válasza szinesz.bob (#10) üzenetére


lee56
őstag

Eddig az volt a baj hogy mindenféle csicsa van rajtuk, most már hiányoznak az extra fícsörök mi? Majd a gaymer editiont keresd, az kell neked. :) Iróniadetektorokat aktiválni ;]

No Comment

(#13) tibaimp válasza kikikirly (#9) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Köszi, gondoltam én, meg sokat is olvastam ezzel kapcsolatban, csak még Skylake-t ill. ddr4-et nem raktam össze senkinek, szóval csak kíváncsi voltam, de úgy látom jobb a békesség :) ...

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#14) tecsu válasza ZooLLeR (#3) üzenetére


tecsu
addikt

Hát igen. A legtöbb ember számára annyira fontos, mint hogy éppen milyen színű a telefonunk akkumulátora.
Soha nem értettem, hogy lehet egy PC-belső színességének hírértéke. A modderek pontosan tudják, mit és hol kell keresni az újságolvasókat meg egyáltalán nem érdekli. Ennél már csak a villogós karácsonyfát utánzó alkatrészek illetve az arról szóló cikkek gázabbak.

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#15) R9DEON


R9DEON
senior tag

Valószínű hogy nagyon drágák lesznek és aki csak a CPU részét használja az APU-nak teljesen felesleges 2400Mhz nagyobbat venni.

(#16) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Annyiféle változat már így is, hogy jó nehéz kiigazodni rajtuk.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#17) skathy


skathy
csendes tag

jövőre jöhet 1 MHz lépésekben a teljes RGB skála ;]

(#18) Dtomka


Dtomka
veterán

Az egyik legjobb márka, és sztem az alap kinézetűvel sem volt probléma. De így jobban passzolhat más alaplapokhoz is... + ezek már jobb időzítésüek.

[ Szerkesztve ]

(#19) Goblin12 válasza Dtomka (#18) üzenetére


Goblin12
őstag

:R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.