Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) veector


veector
senior tag

A legjobb az amikor a másfél literes víz olcsóbb mint a fél literes (ugyanaz a márka).
Amúgy jó kis "táblázat" :)

(#2) N€T0X|N válasza veector (#1) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Ott is azt használják ki, hogy a legtöbb ember nem tud/akar magával cipelni 1.5l vizet súly és/vagy helyhiány miatt pl. utazá során. Így megveszik a kicsit, drágábban. Szarházi hozzáállás, de működik...

Sent from my keyBoard

(#3) Brutális eb válasza veector (#1) üzenetére


Brutális eb
addikt

Kisüveges sereknél is ez van.
Pedig mennyivel jobban szeretem.(Könnyű,végig szénsavas,végig hideg)
:)

Köszi a táblázatot jól jöhet. :R

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#4) D1Rect


D1Rect
félisten

Hehe, vettem az 5850-et, úgy hogy "gariba" kaptam.
A 4890 teljesítménye X a használt felbontáson mennyivel erősebb az 5850= Ár
+5eFt-ba volt, hogy az új VGA dx 11 és ad képet.
Sztem ez a két tulajdonság megér 5eFt felárat.

(#5) szlac77 válasza D1Rect (#4) üzenetére


szlac77
csendes tag

Na, az volt az igazi vétel, gratulálok! :)

Néztem egy 295GTX-et 60 pénzért, újat, egy bolt oldalán, egy héten belül el is tűnt a készletről. Szóval ez a 295-ös kissé underclocklolt és butított volt az nvidia által (nem érezték szükségét, hogy két full 285-öst párosítsanak), ehhez viszonyítva van, ahol az 580-as új csoda alig gyorsabb, viszont tud olyan extrákat, amit a 295 nem. Ezek pedig kb. olyan nagyságrenddel érnek többet, mint amennyit a garid miatt ráfizettél. Helyette a gyártók ugye plusz egy bőrt igyekeznek lenyúlni azért pár feature-ért.

Frankón emelgetik az árakat (fogjuk a forintra), amikor utoljára érintett voltam ilyesmiben, mint vevő, következett az újévi ár-avulás.

Ami a vizet illeti, ott ugye a kereskedők játszanak, itt viszont maga a gyártó ajánlja a végfelhasználói árakat. Ha máshogy nézem, ez a legalizált árkartell, mert akikkel szerződésben van a chipgyártó (mindegy, hogy nv vagy ati), annak nyilván van egy határ, amit átlépve kirepülne a 'tűzhöz közelről', azon belül maradva pedig - kis ár-eltérésekkel a többiektől - ugyanúgy részt vesz a mesterséges árfenntartásban. Na, ezt nem kell benyelni.

PÜ, ha lehet, mert nem vagyok ph-függő (kapok e-mail értesítőt). Köszönöm!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.