Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tengri


Tengri
senior tag

Első :P
Notchak, notchak legalább összetörni nem könnyű...ez mindenképp pozitívum

"Van olyan döntés, aminek az ára örökké tart." (Janne Teller)

(#2) gazdi40


gazdi40
csendes tag

Meglep hogy legalabb ez jo benne 😊

(#3) atike


atike
nagyúr

....fáj a szívem ezeket a videókat látva... :D

Szerk:
#1:

;] :P

[ Szerkesztve ]

(#4) totgab02


totgab02
junior tag

Szivos vagy szivas?😈

(#5) papelado válasza Tengri (#1) üzenetére


papelado
aktív tag

Meg a remek vidóes képességek a gcam support(akinek) a széleslátó a full vízállóság a brutál audio ,stb...

Drágaszágom....

(#6) babosmiki


babosmiki
addikt

Jó lett ez is! :K

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#7) schawo válasza Tengri (#1) üzenetére


schawo
titán

Törésről nem volt szó. Karcálló.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#8) Tengri válasza schawo (#7) üzenetére


Tengri
senior tag

Biztos???
"a YouTube csatorna üzemeltetője a leghatározottabb kézmozdulattal sem tudja az LG üdvöskéjét kettétörni."

"Van olyan döntés, aminek az ára örökké tart." (Janne Teller)

(#9) Tengri válasza atike (#3) üzenetére


Tengri
senior tag

:C :C :C

"Van olyan döntés, aminek az ára örökké tart." (Janne Teller)

(#10) Vikooo


Vikooo
addikt

Kár a kamera, a kijelző felbontás és az akkumulátor kapacitás miatt. Mit sem ér így a szivossag számomra.

(#11) schawo válasza Tengri (#8) üzenetére


schawo
titán

Hajlítani. Attól még törik.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#12) Fred23


Fred23
nagyúr

Nagyon jó cucc, de kár a G6-nál is nagyobb méretért, meg a gyengus akkuért! :( Viszont nagyra értékelem ezt a minőségi házat, nekem számít az ilyesmi!

(#13) Tengri válasza schawo (#11) üzenetére


Tengri
senior tag

Akkor még egyszer idézem a cikket:
"...sokkal praktikusabb hajlításteszt követi. A fenti videó tanúsága szerint a G7 ThinQ magabiztosan állja a sarat, a YouTube csatorna üzemeltetője a leghatározottabb kézmozdulattal sem tudja az LG üdvöskéjét kettétörni."
Tehát a teszten nem sikerült a cikk szerint kettétörni...én erre írtam. Remélem érthető.

"Van olyan döntés, aminek az ára örökké tart." (Janne Teller)

(#14) Anaren91 válasza Tengri (#13) üzenetére


Anaren91
senior tag

Ketté törni, ergo próbálja addig hajlitani míg eltörik ... Sarkára esik attól még ugyan úgy törhet a kijelzo.

[ Szerkesztve ]

MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

(#15) Tengri válasza Anaren91 (#14) üzenetére


Tengri
senior tag

Akkor fussunk rajta végig még egyszer:
(#1) Korbel78
"Első :P
Notchak, notchak legalább összetörni nem könnyű...ez mindenképp pozitívum"
(#7) schawo válasza Korbel78 (#1) üzenetére
"Törésről nem volt szó. Karcálló."
(#8) Korbel78 válasza schawo (#7) üzenetére
Biztos???
"a YouTube csatorna üzemeltetője a leghatározottabb kézmozdulattal sem tudja az LG üdvöskéjét kettétörni."
(#11) schawo válasza Korbel78 (#8) üzenetére
Hajlítani. Attól még törik.
(#13) Korbel78 válasza schawo (#11) üzenetére
Akkor még egyszer idézem a cikket:
"...sokkal praktikusabb hajlításteszt követi. A fenti videó tanúsága szerint a G7 ThinQ magabiztosan állja a sarat, a YouTube csatorna üzemeltetője a leghatározottabb kézmozdulattal sem tudja az LG üdvöskéjét kettétörni."
Tehát a teszten nem sikerült a cikk szerint kettétörni...én erre írtam. Remélem érthető.
(#14) Anaren91 válasza Korbel78 (#13) üzenetére
Ketté törni, ergo próbálja addig hajlitani míg eltörik ... Sarkára esik attól még ugyan úgy törhet a kijelzo.
A mondandód első fele: örülök, hogy a hajlítás tesztet leírod egyszerűen, de miért is?
A mondandód második fele: látom tudod azt is, hogy több féle módon lehet egy telefon kijelzőjét összetörni, de ki állította az ellenkezőjét, azaz azt, hogy nem lehet összetörni a G7 ThinQ-et?

"Van olyan döntés, aminek az ára örökké tart." (Janne Teller)

(#16) schawo válasza Tengri (#15) üzenetére


schawo
titán

Akkor fussunk rajta végig még egyszer:
de ki állította az ellenkezőjét, azaz azt, hogy nem lehet összetörni a G7 ThinQ-et
(#1) Korbel78
"Első :P
Notchak, notchak legalább összetörni nem könnyű

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#17) Tengri válasza schawo (#16) üzenetére


Tengri
senior tag

Kérlek bocsáss meg, nem tudtam, hogy olvasási és szövegértelmezési problémáid vannak.
Akkor elmagyarázom a különbséget a nem lehet összetörni, és az összetörni nem könnyű között.
A nem lehet összetörni azt jelenti, hogy azt az adott dolgot, jelen esetben a G7 ThinQ-et lehetetlen összezúzni, megsemmisíteni.
Az összetörni nem könnyű meg azt jelenti, hogy lehetséges törés jellegű kárt okozni benne, de sokkal nagyobb igénybevételt kibír.
Tehát egy hajlítás tesztnél több mint valószínű, hogy Csonka András kettétörési kísérletének ellenáll, de már lehet hogy Dwayne Johnsonnak nem. Ettől függetlenül Csonka András is össze tudja törni, mondjuk úgy hogy minden erejét beleadva a földhöz vágja.
Remélem így tömören is érthetően fogalmaztam, és most már helyire kerültek a dolgok.
Örülök, hogy segíthettem :K

[ Szerkesztve ]

"Van olyan döntés, aminek az ára örökké tart." (Janne Teller)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.