Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Ez mát tényleg nem igaz, hogy minden 4.-ik hír az RGB LED-ekről szól...

Megvan annak (is) a maga helye pl. az otthoni felhasználásban is, de így 30 fölött az utolsó ami eszembe jutna az a PC alkatrészek és perifériák, vagy bármilyen elektronikus kütyü (talán a direkt erre a célra való LED izzókat kivéve)...

[ Szerkesztve ]

(#2) Synthwave válasza SunMount3r (#1) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Azért 30 fölött is létezik olyan, hogy ízléses hangulatfény. Az RGB nem feltétlenül jelent mindenféle színekből összemosott, ütemre villogó epilepsziainduktort. :))

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#3) #21795072 válasza SunMount3r (#1) üzenetére


#21795072
törölt tag

LED izzó :W

(#4) plömplöm válasza #21795072 (#3) üzenetére


plömplöm
őstag

tud egy led is izzani, igaz, csak egyszer... :DDD

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#5) SunMount3r válasza #21795072 (#3) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Hőt azt termel, kvázi nekem "izzó". Tök mind1 te mit hívsz annak... LED "körte", avagy LED "fényforrás"? Mi lett volna az appropriate-abb megnevezés szerinted? Csak nézz körül, hogy a legtöbb webshop minek hívja... Oké?

Ilyen csipliszáré dolgokon kötözködőket, na de igazán...

[ Szerkesztve ]

(#6) eldiablo válasza SunMount3r (#1) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Igen, én 33 évesen igen is szeretem a szépen megépített LED fényben úszó konfigom.
Kék, türkizkék és lila átmenet:

A békön szalonna, az LCD kijelző, LED dióda, bakelit lemez. Gondolom ezek is teljesen okék. :DDD Nekem mondjuk b*sza a fülemet, de lehet csak azért mert anno belénk verték a pontos kifejezést.

(#7) d4Y.187 válasza eldiablo (#6) üzenetére


d4Y.187
tag

nemrég iktattam ki az enyémeket... meguntam a harcot a random rovarokkal, amik még fehér fényre is agresszíven támadtak. éjszakai random "bzzzt", és másnap jöhetett a takarítás... :W :D

.: 3o 62o 9282 :: wehaveit.hu :.

(#8) eldiablo válasza d4Y.187 (#7) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Ebbe a házba nem nagyon tudnak bejutni. Porszűrős minden nyílása, illetve az ajtókon ablakokon háló van. Itt mehet a fényvihar. :D

(#9) macilaci78 válasza eldiablo (#6) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Helyesen b*ssza. ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#10) Synthwave válasza SunMount3r (#5) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Dióda. : >

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#11) eldiablo válasza Synthwave (#10) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Light-Emitting Diode, fényt kibocsátó dióda dióda? ;]

(#12) Synthwave válasza eldiablo (#11) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Attól még dióda. :))

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#13) Malák válasza eldiablo (#6) üzenetére


Malák
aktív tag

Nekem a videókártya - GPU folyamatos keverése bántja nagyon a fülemet (laptopban videokártya, asztaliban meg simán GPU-zni, meg videokártya a telefonban...) De ameddig egyértelmű, hogy miről van szó, addig nem vész, a dologért meg annyit tehetsz, hogy te helyesen használod és a környezetedben ha valaki rosszul használja, akkor rászólsz, hogy amúgy mi miért helytelen. Netes fórumokon végképp veszett fejsze nyele :D

(#14) d4Y.187 válasza Synthwave (#10) üzenetére


d4Y.187
tag

attól függ. ha Apple cuccban van, akkor az bizony egy iDióda. :DD
najó, megyek aludni. :D

[ Szerkesztve ]

.: 3o 62o 9282 :: wehaveit.hu :.

(#15) -Skylake- válasza Synthwave (#2) üzenetére


-Skylake-
addikt

Letezik izleses hangulatvilagitas csak az ott kezdodik, hogy nem a gephazbol indul a feny.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#16) nexplo


nexplo
őstag

Szerintem jópofák ezek a ventik. Én csak azt nem értem hogy miért ment ennyire fel az ár? Ahogy RGB-s valami az ár megugrik mocskosul. Nem hiszem hogy ekkora felára lenne a benne lévő "plusz" elektronikának.
Példa: sima ledes 12cm-es venti 1500Ft körül már kapható. Kettő darab ugye 3K.
A 2 ventis RGB-s ventipárok 7-8k vagy felette vannak. Tudom hogy még újdonság na de na.

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#17) Synthwave válasza -Skylake- (#15) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Miért is?

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#18) snecy20 válasza nexplo (#16) üzenetére


snecy20
veterán

Az a vicc hogy már nem is újdonság, 4-5 éve hódít már ez a divat.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#19) nexplo válasza snecy20 (#18) üzenetére


nexplo
őstag

Igen de az ára még mindig sok szerintem. Igazából ledekről beszélünk amit egy icipici elektronika vezérel....
Mi kéne hogy ebben drága legyen? :)

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#20) snecy20 válasza nexplo (#19) üzenetére


snecy20
veterán

Nem tudom mi drágítja meg ennyire. Olyant is látni, hogy 3-as pack, és majd 40.000ft... kicsit lehúzás csak.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#21) nexplo válasza snecy20 (#20) üzenetére


nexplo
őstag

Igen ezt nézegettem én is. Gondoltam a régi konfigom feldobnám vele. Gyárilag ott még a lap nem vezérelte ugye az RGB-t, ezért én is ilyen külön szettet nézegettem. Aztán jött a hátas amikor tizenezerért vagy még többért dobálják.... viccesen sok. A miértre pedig eddig sem jöttem rá, azon kívül hogy "újdonság"....

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#22) Synthwave válasza nexplo (#21) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Szerintem a gyártók úgy vannak vele, hogy úri muri. Ha már arra kell költeni, hogy szivárványosan eszméletlenségbe villogjon a vas, akkor tejeljé, mer túl jól élsz.

;]

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#24) nexplo válasza Synthwave (#22) üzenetére


nexplo
őstag

Tudom, ameddig el lehet adni a hülyeséget a p@rasztoknak arany árban addig el is adják... :)
Nem néztem utána de szerintem ezeket is be lehet szerezni fillérekért a kici occó kínából :)

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#25) CanceRed válasza Synthwave (#22) üzenetére


CanceRed
csendes tag

Látod kedves Synthwave ezen párbeszédek 90%-a értelmetlen fröcsögés,
többnyire semmi köze a cikked témájához. :N

Én pont építettem egy gépet ilyen Thermaltake ventilátorokkal, sőt ezekből
is a csúcs modellből, a Riing Plus szériával és egy igen impozáns, egyedi
látvány kerekedett ki belőle.

A többieknek pedig üzenem, hogy ez azért kerül ennyibe, mert saját szoftveres,
nincs szükség méregdrága aurás alaplapra és aurasync csatlakozóra, továbbá
minden egyes LED egyenként címezhető, mind fényerő, mind szín beállítással.
Gyári előprogramozott mintákat tud, amit saját ízlésünk szerint formálhatjuk,
további saját mentésekre is van lehetőségünk. :K Hangvezérelt is.

Na ez egy építő jellegű hozzászólás volt és nem egy óvodás chat-szoba. :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.