Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) janeszgol válasza Gerybut (#50) üzenetére


janeszgol
félisten

Nem beszélek össze-vissza, csak olvasni kellene. Jelenleg nincs olyan játék, amivel khasználod ezt a mobilt. Az, hogy ocsmány grafikájú játékok mennek 120+ Hz felett, az nem sok. Bár a semminél valóban több. Vannak szép grafikájú, közepes hangminőségű játékok is, de ez közel sem az elérhető technológia csúcsa.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#52) Mezcal válasza janeszgol (#49) üzenetére


Mezcal
addikt

Nem csúcs, ja, tiszta gagyik. Mondd ezt annak a sok milliónak, akik játszanak velük. RR3 mint nem csúcs a konzol grafikával és 120 FPS-sel. :DDD
Tudod, az a baj, hogy vannak olyanok, akik egy bizonyos témában csak okoskodni tudnak (nem te) ők jobban járnának, ha csendben maradnának. :)

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#53) Mezcal válasza janeszgol (#51) üzenetére


Mezcal
addikt

Jelenleg nincs olyan játék, amivel khasználod ezt a mobilt. Az, hogy ocsmány grafikájú játékok mennek 120+ Hz felett, az nem sok.

Te nem tudsz róla, de az nem egyenlő azzal, hogy nincs. Az Asphalt 9 max grafikán gyönyörű és fél óra alatt megfektet egy nem túl jól hűtött mobilt. Oda kell a vas és a jó hűtés, különben fél órát sem bírsz. RR3-ra meg nézzél már rá 120 FPS-sel, hogy az milyen. :) De jobb, ha az Apex-el kezded. Ja, hogy nincs vasad hozzá. :DDD

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#54) janeszgol válasza Mezcal (#52) üzenetére


janeszgol
félisten

Néz, azzal tisztában vagyok, hogy 2005 előtt, de szerintem inkább 2010 előtt rosszabb grafikájú játékokkal játszottunk, mint a Real Racing 3. Ezt aláírom. Nehogy az gondoljátok, hogy telhetetlen vagyok. Bizony nagyon szép teljesítmény, hogy ma olyan grafikájú játékok vannak kézi eszközön, amik 8-10 évvel ezelőtt voltak PC-n. Az RR3 120 Hz-en megüti a szintet, elfogadom. Én csak arra voltam kíváncsi, hogy van-e olyan játék, ami ezeken bőven túlmutat.
Az Apex is hozza a 2005-2010 között megjelenő csúcs játékok szintjét. De lehet jobbat is valamivel.

Na mindegy. Én egy olyanra gondoltam, mint ami a Crysis volt 2007-ben.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#55) janeszgol válasza Mezcal (#53) üzenetére


janeszgol
félisten

Ha nem személyeskednél mindig, talán komolyabban vennélek.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#56) bostone


bostone
addikt

Óh jaj, ha megnézzük a fejlődés ütemét érezhető a változás.
Komolyabban foglalkozni talán csak eztán fognak az üggyel.
Én tényleg látom a különbséget, hogy mi volt tegnap és mi van ma.
A játékfejlesztők folyamatosan feszegetik a határokat. A mai csúcshardverek, a holnap lehetőségeihez szólnak.
Ha napi 10-15 percnél többet játszol, örülsz, ha egy erősebb vas támogat ebben.

(#57) dilajoska1 válasza janeszgol (#55) üzenetére


dilajoska1
őstag

Pl. Grid, CSR 2, Far: Lone Sails, Genshin Impact-hez kell a hűtés rendesen. Igaz, ezek közül csak max a CSR 2-vel lehet kihasználni igazán a 144-165hz-t.

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#58) Mezcal válasza janeszgol (#54) üzenetére


Mezcal
addikt

Az Apex, a COD és az Asphalt is szebb, mint a 10 évvel ezelőtti hasonló témájú játékok. Az RR3 közel GT6 szint grafikailag. De elég sok játék van körül kell nézni. Nem személyeskedtem, hogy mit veszel annak, azzal nem tudok mit kezdeni. Azt nem kéne, hogy kijelenetsz dolgokat a témában, holott nem vagy tájékozott benne. :)
Asphalt 9-hez visszatérve, napi szinten tolom megjelenés óta snapi 855-tel, de érzem alatta, hogy kéne a jobb hűtés a max teljesítményhez, max grafikán durván melegszik. Erre kell a gémer teló, hogy tovább tudj játszani max grafikán, különben butíthatod le.

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#59) LosBlancosRM válasza bostone (#42) üzenetére


LosBlancosRM
senior tag

Azt nevezem bohócnak, aki fizet ezért neki. 2 bites játékok, amiket 5 éves telefon is visz. RR3 pl mikor is jelent meg? Tényleg kell hozzá GAMEEEER telefon? Marketing bullshit.

Samsung Galaxy S24 Ultra

(#60) Kasya válasza janeszgol (#47) üzenetére


Kasya
nagyúr

Csak SOC tekintetében:
Lehet az Abe vegre elfut max grafikan...
Emulatorok is profitalnak belole. Konnyu megakasztani alattuk jatekokat, ha "eggyel tobb grafikai elemet" akar az ember megjeleniteni.

(#61) LosBlancosRM válasza Mezcal (#58) üzenetére


LosBlancosRM
senior tag

Nem gamer teló kell, hanem optimalizált alkalmazás. Mondjuk gondolom inokoltnak tartod a 16GB RAMot is egy telefonban. Telefonon is játszani függőség, amit inkább kezeltetni kéne.

Samsung Galaxy S24 Ultra

(#62) Kasya válasza LosBlancosRM (#40) üzenetére


Kasya
nagyúr

Legnagyobb vicc a világon aki komolyan droidos játékokkal gémer.
Legnagyobb vicc, aki csak next gen jatekokkal jatszik, mondhatna más is. IDLE, incremental, IO, puzzle, arcade és tsi jatekok kivaloan adaptalhatok Androidra. Steam jatekok jo resze mehetne nyugodtan telefonra, kar PC-t hasznalni miattuk. Sőt, vannak cross-platformos jatekok is.

(#63) LosBlancosRM válasza Kasya (#62) üzenetére


LosBlancosRM
senior tag

Amikor legutóbb játszottam, az nagydolog végzése közben volt. Az állított nézetű, egyszerű játékoknak van helye a telefonon szerintem. Filmet se 6,7 colon nézek. :)

Samsung Galaxy S24 Ultra

(#64) bostone válasza LosBlancosRM (#63) üzenetére


bostone
addikt

Ezek szerint nem Te vagy az érintett réteg.
:)

Az esport 2022-ben nem annyira elvont fogalom.

(Az RR3 elég jól tudott laggolni a legerősebb gépeken is anno, nem tudom most mi a helyzet vele.)

A gamer mobil egyes tulajdonságait a casual gamerek, más funkcióit a professzionális játékosok vehetik igénybe. Mi ezen annyira hihetetlen?

Ha szigorúan vesszük a homokzóban csattogós lepkét tologató gyerek játékával semmi sem veszi fel a versenyt, ami digitális világban született.

(#65) janeszgol válasza LosBlancosRM (#63) üzenetére


janeszgol
félisten

Őszinte leszek én szeretek mobilon játszani. Mobil, tablet most egy kutya.
Tudom ott a PC, ott a konzol (van mindkettő). Az Apex, CoDM, PUBG tök jól sikerültek mobilra. De jó a Fortnite is, RR3. Meg még akad pár RTS és RPG.
De ezek egyike sem nyom sokat a latba hardveresen. .

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#66) Mezcal válasza LosBlancosRM (#59) üzenetére


Mezcal
addikt

Ha te mondod. :DDD

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#67) Mezcal válasza janeszgol (#65) üzenetére


Mezcal
addikt

Próbálj meg az Asphalttal nem gémer telón max grafikán fél órát játszani, akkor megtudod, mi a hardverigény. Nem az a fontos, hogy elfut egy telón, hanem az, hogy milyen minőségben és meddig. Erre jók a gémer telók. Nézzetek meg egy esport bajnokságot, hogy mivel játszanak és mennyit számít. :)

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#68) Térerő


Térerő
csendes tag

Remélem hamarosan jön a Zenfone 9, Zenfone 9 flip!!

(#69) Timer


Timer
veterán

"Pro modell érkezése is nyárra tehető (18/512 GB), ennek ára 520 ezer forint lesz"

18 GB? Ööööhhhhm, az szép. Kár, hogy a telefon rusnya, mint a világháború. Legalábbis abban az árban, amit kérnek érte. Szerintem, mielőtt valaki belekötne.

[ Szerkesztve ]

(#70) Kasya válasza Timer (#69) üzenetére


Kasya
nagyúr

Tök mindegy, ugyis tokba rakod. :D
A ROG3 a vizszintes asztalrol is lecsuszott, ha az nem volt abszolut vizszintes...

(#71) kk75


kk75
tag

Ennyi pénzért, már egy jobb gamer notebook-ot lehet venni.

[ Szerkesztve ]

Dominion (Uralom) film a nagyüzemi állattartás kegyetlenségére hívja fel a figyelmet : https://www.dominionmovement.com/watch

(#72) vakablak93


vakablak93
őstag

Vajon ezzel lehetne úgy Genshin Impactozni hogy full grafon hogy ne melegedjen túl?
Szívesen játtszanék többet telón de ahogy nézem kb mind1 milyen telója van az embernek (droidokról beszélek) nem megy rendesen, vagy időnként be-bedöccen.
Ha tényleg jó lenne a hűtése akkor esetleg elgondolkodnék rajta, sose vettem még életemben drága telefont, ritka, de ez most elgondolkodtatott.

A dizájn meg nekem egyből a Honkai-t és a Tower of Fantasyt juttatta eszembe, a hátlapról legalábbis nekem az jut eszembe :D

[ Szerkesztve ]

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#73) joey04 válasza kk75 (#71) üzenetére


joey04
titán

Jaj :(

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#74) Mezcal válasza kk75 (#71) üzenetére


Mezcal
addikt

És azt is zsebre vágod :))

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#75) Luck Dragon válasza vakablak93 (#72) üzenetére

Igen lehet. (Első mondatodra)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#76) Cattle_Decap válasza kk75 (#71) üzenetére


Cattle_Decap
tag

Ennyi pénzért jobb VGA-t sem kapsz jelenleg.

(#77) pepe792 válasza Cattle_Decap (#76) üzenetére


pepe792
tag

azért tulzásokba ne ess. Ennyiért rtx 3080-at lehet már venni.

(#78) Gubu0101 válasza kk75 (#71) üzenetére


Gubu0101
veterán

Meg olcsobban is :D En sokat jatszok,mondhatni a laptopon 400-bol megusztam az acert.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#79) rdt89 válasza Térerő (#68) üzenetére


rdt89
addikt

(#80) Mezcal válasza Gubu0101 (#78) üzenetére


Mezcal
addikt

400-ból veszek egy PS5-öt (már van) oszt az veri a laptopot :DDD

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#81) Gubu0101 válasza Mezcal (#80) üzenetére


Gubu0101
veterán

Nekem is :D Csak azt nem tudom hordozni,meg nem is akarnam,igy egyszerubb nem kell 2 tv :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#82) Mezcal válasza Gubu0101 (#81) üzenetére


Mezcal
addikt

Hordozni hordozhatod a laptopot, de hol játszol vele és meddig? :D

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#83) Gubu0101 válasza Mezcal (#82) üzenetére


Gubu0101
veterán

Ha van idom napi 1-2 ora + hetvege.4 hetet kint nemetben 1 het itthon,igy praktikusabb meg filmenezesre is hasznalom.Akkora helyem
meg nincs,hogy egy normalis meretu tvt akarhova is tegyek,kicsin meg nem elmeny a ps :(
Rog telefonban sem a “gamer” oldala tetszet meg,hanem maga a kinezet.De,ha lenne akkor mar biztos keresnek ra olyan jatekot amit szivesen jatszanek.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#84) janeszgol


janeszgol
félisten

Már olyan sokszor elhangzott, hogy az Asusnál még az előadó is mérnök. Tehát sok mérnökük van. Ez az RG6-on tökéletesen látszik. Ritkán látni ennyire precízen megtervezett telefont.
Nekem elég lesz a 12 GB-os verzió, viszont hűtőt mindenképpen veszek majd hozzá. (Ha vásárlásra adom a fejem. De szerintem ki fogom préselni a tárcámból. Ha másként nem, akkor részletfizetéssel.)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#85) Kaposye válasza janeszgol (#84) üzenetére


Kaposye
kezdő

Asus oldalán rendelhető a telefon. Ajándék hűtővel. 421.400 Ft. ( Romló Ft gondolom)

(#86) Velvokaj válasza janeszgol (#84) üzenetére


Velvokaj
csendes tag

World of Tanks Blitzet a Samsung Tab S8 Ultra nem tudja meghajtani full grafikán. Ennyi, és akkor még hol van az hogy fusson mellé egy stream / youtube videó, stb.

(#87) Kaposye


Kaposye
kezdő

Csak én rendeltem meg a telót? Annyi mindenkinek tetszett ...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.